Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 1. 2018 15:28

robbert píše:Odkud? Z Gearbestu? Ten přišel v pátek a objednával jsem 11.11. :D

Alík chodí naprosto v pohodě. Nevím, co to je. Mě Gearbest říkal, že mám počkat do konce ledna a pak, že udělá refund a přišlo po 60 dnech.

Tohle je akce arogantního prodejce, který poslal něco jiného než bylo v popisku. sice jenom 10 USD, ale i tak. A stížnost byla vyřešena, vrátí prachy, jen přemýšlím, jestli mám dát negativ nebo se na to mám *****.

Nn z ebaye od číňana, tak jsem taky minulý týden otevřel dispute a napsal, že chci zboží znovu. Oni jestli chci vrátit prachy nebo zboží. Tak jsem znovu psal, že zboží znova. A oni jestli nechci vrátit prachy :D že je to rychlejší a zboží si pak znova objednám. Nakonec jsem souhlasil a na paypalu taky nic. Paypal mi nic neposlal, tak jsem na tom hůř jak brasci a otevřít to znovu už nějak nejde.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 1. 2018 17:34

Aha, tak já se setkal zatím jen s ***** slíbeného nového zboží, které už nikdy nedorazilo :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 23. 1. 2018 08:46

yndezit píše:
NoSwearek píše: :tleskani To je právě přístup, který mne baví a vážím si ho nejvíc.


Jako že tě baví se nechat takhle holit?
U mne ten první odchod od původních distributorů, ať už to byl PRE, ČEZ, RWE, PPAS znamenal úsporu 20-25%. Ty další pak už jen pár tisíc ročně.


Ne, líbí se mi, že nic nemusím řešit a nikdo z PRE a teď ani ČEZu (konečně už) mne ničím neotravuje, nic mi nenabízí atp. Každý má jiné priority. Mne tohle za těch pár set měsíčně (jestli vůbec, protože i tam se dají sehnat slušné podmínky) stojí. ;-) :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 23. 1. 2018 16:53

Aliexpress automaticky potvrdí přijetí zboží po kolika dnech? Něco mi nedošlo, je to 70 dní a píše mi to tam, že si můžu trhnout nohou, že Order has been automatically confirmed by the system because no action received from buyer within the buyer protection time.

Přitom ta jejich refundace v případě nedoručení je možná až po 60 dnech, tak co to sakra? To jako má kupující reagovat do kolika dní po uplynutí 60 denní lhůty?
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 23. 1. 2018 18:58

Co jsem tak vysledoval, tak po 60 dnech si to potvrděj sami, pokud to nepotvrdíš dřív, a máš pak 15 dní na open dispute.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 1. 2018 19:11

Mně došlo dneska po 70ti dnech, taky se mi to už označilo samo jako doručený...
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 1. 2018 21:41

jj vydrž, pošťáci asi konečně našli ten vagón s balíkama z listopadu
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 1. 2018 21:54

Ja cekam jeden balik z ali a jeden z ebay, oba z pulky listopadu. Veci, co jsem objednaval pred silvestrem uz jsou davno doma
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 1. 2018 07:47

když potřebuju udělat změnu daně z nemovitosti, musím udělat celý nový přiznání nebo je nějakej formulář, že jen uvedu že tu konkrétní nemovitost už nevlastním?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2018 08:30

IMO celý nový
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 1. 2018 08:39

no vidis, ja ted volal na urad a rekli mi, že se dělá dílčí přiznaní. ale zas nevim do kterýho formulare. kolonka dílčí je i v tom hlavnim formulari ale nasel jsem i spešl formular
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 1. 2018 08:41

PeTr7650 píše:Ja cekam jeden balik z ali a jeden z ebay, oba z pulky listopadu. Veci, co jsem objednaval pred silvestrem uz jsou davno doma

Ano, to tak je, balíky před i po už došly, ale půlka listopadu se rozesílá z celnice asi až teď. Kolegovi v práci včera taky přišel balíček z půlky listopadu a to mu už číňan i stihl vrátit prašule.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 24. 1. 2018 13:22

V trackingu není ani záznam, že by to dorazilo do cílové země...ale taky je to z půlky listopadu
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 1. 2018 13:27

Já měl bez trackingu, ale ono se mi zdá, že jak je tracking a jde na celní poštu, tak změnu stavu zásilky člověk vidí, až to opustí celnici :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 24. 1. 2018 15:39

Já mám dojem, že např. China Post Small Pocket Plus je trackovaný jen do odletu z Číny...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků