Garážnické rady do života nejen pro Ace

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 4. 2018 10:55

To neprodávejte na úvěr, pak vám to může být jedno.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 4. 2018 11:19

ace2 píše:Ne tak na prodej motorky fakt nemam nervy. Uz pri prodeji Yamahy jsem netusil ze existuje tolik lunatiku co se touzi zabit na motorce a bohuzel nyni musim absolvovat podobne zkusenosti pri prodeji blbeho skutra.

Co hovor to perla.
Posledni vsvetloval ze predepsane serizovani ventilove vule je jen tahani penez servisem....
Pak argumentoval ze chce 10ku slevu protoze je z Ostravy
Na argument ze cena motorky nezohlednuje bydliste zajemcu obratil ze nova stoji 70 za ojetou nechce platit tolik
Nicmene nasledne zduvodneni ze je to 150 ktere nejsou a nebudou protoze je EU zakazala uz argumentacne neustal a musel si priznat ze si to spletl a nema na to papiry. :D

Zatim jsem tedy v pozici ze se tim bavim :D ale lidi jsou fakt kreteni. Bohuzel pri prodeji motorek mi prijde ze 80% tech lidi jsou jen flustrati co se beztak o vikendu zabijou. :D

To je to samý, jako když jsem prodával auto a volal borec, že chce slevu, protože z vypsaný výbavy nepotřebuje tohle a támhleto... :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 4. 2018 11:25

Asi bych napsal že pro řízení je třeba řidičák skupiny A2, to by jich mohlo kus odfiltrovat.
A jinak já chci taky slevu vždycky, protože mám modré oči, ne? :-)
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 4. 2018 09:13

Má někdo zkušenosti s prudičema v SVJ? Máme v SVJ pár prudičů, který nám na sousedech.cz otravují život a imrvére hledají problémy kde problémy nejsou.

Co trochu nechápu, že vyndají nějaký skándální argument kde výbor SVJ selhal (ukradl, zpronevěřil - libovolně doplňte) aby se pak při hlubší analýze zjistilo že je to všechno samozřejmě úplně jinak a dobře.

Samozřejmě je člověk utluče argumentama a udělá z nich idioty, nicméně hned vytáhnout s něčím dalším a situace se opakuje.

Nějaké zkušenosti jak je odstranit a umlčet?
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 4. 2018 09:22

Kajínek.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 27. 4. 2018 09:22

Prodat byt a přestěhovat se.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 4. 2018 09:26

no to leda asi tak na samotu k lesu. Předpokládám že v každém větším SVJ budou prudiči.

Tedy původně jsem si mysel že když si koupím novostavbu tak tam budou žít lidi z podobných sociálních skupin. Nicméně bohužel se tento fakt u některých jedinců nepotvrdil. Ono jich je tak 4-5 ale dokáží otrávit život a nakazit ostatní, jenom populismem.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 27. 4. 2018 09:27

Zrušit Sousedé.cz a 1x ročně na schůzi vlastníků je poslat doprdele. Máme prudnýho dědka, co na každé schůzi mele dokola stejný nesmysl. Ještě toho trochu, abysme měli Sousedy a on tam prudil :)
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 4. 2018 09:31

hmm založit Sousedy byla asi chyba to už víme taky. Slouží to jako zázemí pro flustráty. Nicméně když to ted zrušíme tak je možné že bude založená nějaká tajná FB skupina :D otázkou je jestli jim to k něčemu bude.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 27. 4. 2018 09:35

Podávají žaloby nebo ne? Pokud jo, tak bych SVJ v soudních řízeních doporučil vzít si advokáta a ono je to pak přejde, až budou cálovat náklady právního zastoupení...
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 4. 2018 09:38

ace2 píše:Tedy původně jsem si mysel že když si koupím novostavbu tak tam budou žít lidi z podobných sociálních skupin. Nicméně bohužel se tento fakt u některých jedinců nepotvrdil.


Socialne byvanie.. :D (kopyrajt evlo)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 27. 4. 2018 09:41

ne ne nepodávají. Zatím jen prudí na úplně všechno. Od uklidu, po zahradnické služby, ted se rejpou v učetnictví a vytahují šokující faktury, které po vysvětlení souvislostí jsou úplně normální. Naposledy šokující faktura na 200 tis za udržbu výtahů.... tak jsem jim to rozpočítal na 45kč/den výtah včetně 24h non stop služby. Nebo instalace sloupku proti vzjezdu aut do vnitrobloku za 20 tis... protože kreténi neumí číst, že to byla souhrnná faktura za sloupek, instalaci, plus lavičky... pak je to téma vždy přestane bavit a vytáhnout zase něco jného a takhle prudí pořád dokola.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 4. 2018 09:43

to bych vydržel asi jen do půlky první schůze, pak se asi zpakoval a prodal byt :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 27. 4. 2018 09:44

V tom případě zbývá jen ***** na kliku nebo pod rohožku.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 27. 4. 2018 09:45

Tak aspoň se u muslimáků nenudíš...
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků