Robotickývysavač ?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 23. 2. 2018 17:18

máš doma samičku? Samičky totiž nechávají doma dost vlasů.... takže pokud nežiješ sám tak bych spíš zvolil Roombu
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 2. 2018 17:19

Když mas doma samičku, tak snad neresis problémy s uklidem, nebo jo??? To je snad jedna ze zakldanich zabudovanych funkci v samičkách :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 23. 2. 2018 17:28

Ne každá samička dělá podavačku v Jednotě a tudíž nemá na úklid čas
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 2. 2018 17:30

Tak je celkem jedno, kde dela, ale pak je rozbita a je třeba ji opravit nebo vymenit 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 2. 2018 17:31

Jouda.II píše:Ne každá samička dělá podavačku v Jednotě a tudíž nemá na úklid čas

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 2. 2018 17:40

Pritom prodavačka v Jednote bude mit casu na domacnost IMHO dost malo. Jesli to spis nebude o linych fiflenach :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 2. 2018 17:42

sem ještě neviděl samičku narozenou řekněme po 85. co by doma chtěla nějak uklízet :D spíš přinesou domu dementní myšlenku, že existují paní do domácnosti. :D

i to vaření stojí za *****. Bud se to nedá žrát, nebo se to dělalo "věčnost" a stálo to "mraky peněz" a ve finále se to taky nedalo žrát. Takže jsem radši chodil někam ven, i fajnový jídlo stálo ve finále méně a dalo se to jíst. To platilo spíš pro první ex to bylo úplná domácí tragedie, by mě zajímalo jak dopadla jestli už je vdaná a má děti. Druhá ex dělala jen fajnovky, že mi po nákupu vždycky volala banka jestli vím co se děje s mojí kartou a aktuální je sice bezkonkurenčně nejlepší ve všech ohledech, jenom si nějak nemůžu úplně zvyknout na korejskou kuchyni :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 23. 2. 2018 17:43

JardaB píše:Pritom prodavačka v Jednote bude mit casu na domacnost IMHO dost malo. Jesli to spis nebude o linych fiflenach :-P

No co, když vydělá za den to, co ta podavačka v Jednotě za měsíc
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 23. 2. 2018 17:44

ace2 píše:sem ještě neviděl samičku narozenou řekněme po 85. co by doma chtěla nějak uklízet :D spíš přinesou domu dementní myšlenku, že existují paní do domácnosti. :D

i to vaření stojí za *****. Bud se to nedá žrát, nebo se to dělalo "věčnost" a stálo to "mraky peněz" a ve finále se to taky nedalo žrát. Takže jsem radši chodil někam ven, i fajnový jídlo stálo ve finále méně a dalo se to jíst. To platilo spíš pro první ex to bylo úplná domácí tragedie, by mě zajímalo jak dopadla jestli už je vdaná a má děti. Druhá ex dělala jen fajnovky, že mi po nákupu vždycky volala banka jestli vím co se děje s mojí kartou a aktuální je sice bezkonkurenčně nejlepší ve všech ohledech, jenom si nějak nemůžu úplně zvyknout na korejskou kuchyni :D

Kimči nechutná?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 2. 2018 17:44

A nemají tyhle paní na úklid?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 2. 2018 17:45

No pokud to taky za den neutrati tak se s tim asi da nejak zit ;-) Teda ale kartu bych manželce nikdy nesveril, to i když ji poslu pro vino tak ji dam radsi kes drobny :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 2. 2018 17:45

hmm moc ne, sice dělám jak si to užívám a pak si zajdu za roh k indákum na Butter chicken, nebo k Husainovi na Shawarmu
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 23. 2. 2018 17:47

Se nauč svíčkovou a můžeš se jí mstít.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 23. 2. 2018 17:48

ace2 píše:...jenom si nějak nemůžu úplně zvyknout na korejskou kuchyni :D

Žrát pejsky, to se opravdu nedělá
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 2. 2018 17:50

to žerou vedle v Číně.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků