Elektrická ústní hygiena

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod salam01 17. 10. 2018 19:15

powerball píše:https://www.econea.cz/yoni-prirodni-zubni-kartacek-miswak-samostatny/?gclid=CjwKCAjwu5veBRBBEiwAFTqDwcKlfPojAhFqaHsSh-4eysEiPM8Kvlj6cXedoY4paj3sInWMfBLGYxoC4OkQAvD_BwE

Yoni je ovšem hustá značka.
Yoni is a Sanskrit word that has been interpreted to literally mean the womb, and the female organs of generation. It also connotes the female sexual organs such as "vagina", "vulva", and "uterus"
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 10. 2018 19:16

aha, takze fakt přes *****, ze me to hned nenapadlo :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 17. 10. 2018 19:17

kdepak.to je na picu.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2018 19:26

tak ono ten kartacek je extremne intenzivni vibrator na klitoris, to podle me zas jen tak kazda neda, obzvast s odhrnutou klitoris predkozkou :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2018 19:27

ten ruzovej kartacek ale nestrika (Vodu, ne?), kterej je ten strikaci?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2018 19:34

Jestli chces do huby neco co strika rekni majklovi
anonymni

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 17. 10. 2018 19:57

evlo píše:tak ono ten kartacek je extremne intenzivni vibrator na klitoris, to podle me zas jen tak kazda neda, obzvast s odhrnutou klitoris predkozkou :)


Kamoska si to tenkrát nemohla vynachválit 8-D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 10. 2018 21:12

Já mám tu jednotku i s vodní sprchou viz odkaz na začátku threadu a spokojenost..

Jako elektrický používám každý den, baví mě to s ním takže klidně i víc než 5 minut, akorát na tu sprchu jsem líný, to fakt jednou za čas, třeba když si večer dáme k filmu křupky a prostě cítím před spaním že mám ještě něco mezi zubama.. Ta sprcha je aj příjemná, škoda že nejde i vyšší tlak, mám ho na maximu a víc nejde.. :-|

Jinak obecně myslím že elektrickým zuby vyčistíš daleko líp než obyč, už jenom tím že osciluje a tak podržíš na místě na tom zubu a jede to, manuálním prostě musíš šudlat tam a zpět.. :pozor :roll:

To je na stejným principu když chceš třeba brousit nějaké železo, tak pilníkem se nadřeš a stejně to bude stát za houby, než když vezmeš flexu a pěkně to vybrousíš.. :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 10. 2018 21:26

Flexi správně
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2018 21:36

MarkFX píše:Já mám tu jednotku i s vodní sprchou viz odkaz na začátku threadu a spokojenost..

Jako elektrický používám každý den, baví mě to s ním takže klidně i víc než 5 minut, akorát na tu sprchu jsem líný, to fakt jednou za čas, třeba když si večer dáme k filmu křupky a prostě cítím před spaním že mám ještě něco mezi zubama.. Ta sprcha je aj příjemná, škoda že nejde i vyšší tlak, mám ho na maximu a víc nejde.. :-|

Jinak obecně myslím že elektrickým zuby vyčistíš daleko líp než obyč, už jenom tím že osciluje a tak podržíš na místě na tom zubu a jede to, manuálním prostě musíš šudlat tam a zpět.. :pozor :roll:

To je na stejným principu když chceš třeba brousit nějaké železo, tak pilníkem se nadřeš a stejně to bude stát za houby, než když vezmeš flexu a pěkně to vybrousíš.. :oops:

Jenže ty nrchceš zuby brousit, ty je chceš vyleštit, a lidi maj třeba problém i s kartáčkama, pokud nemají ty nejjemnější, pak si zbytečně rozdráždí dásně a tak. Asi bych nic na čištění neměnil, dokud bych ae neporadil s hygienistkou, protože pokud bych chtěl někomu, koho nemám rád, něco přát, tak ať chodí po zubařech.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2018 21:38

Dyt to nikoho nezajima jak si myjes zuby
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 10. 2018 21:43

Já to tady taky nepopisuji, nebo chceš abych to natočil?
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 10. 2018 07:50

Tak slovo broušení bylo myšleno samozřejmě jako příklad, copak ti kartáček brousí zuby nebo dásně?

Mimochodem dřív než jsem měl ten elektrický, tak jsem si kupoval schválně ty nejtvrdší kartáčky a valil jsem tím i dásně..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 08:04

brousi
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 10. 2018 08:18

MarkFX píše:Tak slovo broušení bylo myšleno samozřejmě jako příklad, copak ti kartáček brousí zuby nebo dásně?

Mimochodem dřív než jsem měl ten elektrický, tak jsem si kupoval schválně ty nejtvrdší kartáčky a valil jsem tím i dásně..

Kazdy to ma nejak. Ze tobe tvrdy nevadi neznamena ze druhemu taky ne. Nicmene elektricky kartacek nebi nijak zakerny na dasne apod. Zakezi na typu apod. Delaji se s nim podobne pohyby jako s beznym v podstate strisni doku apod. Jen je vyrazne efektivnejsi. A pokud nema clovek nejakou extra nemoc s dasnemi tak je lepsinjak bezny.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků