Bazén Mountfield nebo jiný?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 7. 2013 21:40

icotech852 píše:jj ;-)

To bylo vyborne
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 7. 2013 21:52

TomeekHoleek píše:Jo solidni rakety za to...na par dnu v roce to vyjde fakt draze, kdyz uz bazen tak v baraku... Navic tyhle rozmery mi prijdou docela maly, hlavne hloubka

Mi přijde, že je to klidně na 2-3 měsíce v roce... Pokud je výhřev + zastřešení, tak stopro. :-) Líbilo by se mi to moc, mít místo nadzemního prcka velkej zabudovanej, kde by šlo i pár temp...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 7. 2013 22:01

Joo zabudovanej zastresenej bazen a hlavne vyhrivanej je super... Ale ty naklady jsou hodne velike...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 7. 2013 22:12

To jsou, ale jestli dát sto, nebo sto padesát. To už je pak skoro jedno. Buď na to máš, nebo se zadlužíš na trochu delší dobu...
A on stačí i holej bazén + příprava na ohřev. Ten se dodělá časem a zastřešení jde vždycky vyřešit zpětně. A když se s nim bude počítat, tak tuplem. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 7. 2013 22:14

Ja na bazen bych sral...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 7. 2013 22:16

Já miluju vodu. Takže já určitě nesral. Ale jelikož je situace taková, jaká je, tak si necham zajít a budu si rochnit v nadzemnim brouzdališti. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 7. 2013 22:18

Ka bych za bazen dal max 3 mesicni zbytky z vydelku...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 7. 2013 22:20

Za to bych si párkrát napustil vanu. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 7. 2013 22:28

Ja si davam vanu jen v zime
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 7. 2013 00:04

Uz druhe leto vo volne stojacom kruhovom 5x1,1m a spokojnost
Stalo to par korun a na schladenie abo party super

TomeekHoleek píše:Jo solidni rakety za to...na par dnu v roce to vyjde fakt draze, kdyz uz bazen tak v baraku... Navic tyhle rozmery mi prijdou docela maly, hlavne hloubka


Vlhkost dobrovolne do domu tahat?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 30. 7. 2013 07:56

sprint píše:Všecko je to drahý jak *****.
Mi přišlo dnes pár nabídek na 7x3.5x1.5m a s filtrací, schůdkama a světlem + práce nebylo nic pod 100 tis. A kde je ještě solární ohřev, atd.....


Solární ohřev je už vcelku luxus, tak se nediv. Jinak 100k je asi adekvátní cifra. Jestli se ti to nelíbí, krumpáč a lopatu máš za 500 a můžeš začít kopat :D
Naposledy upravil Jelass dne 30. 7. 2013 08:00, celkově upraveno 1
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 30. 7. 2013 07:58

Jean ViC píše:
sprint píše:Levnější bude asi zhubnout a jít se vykoupat někam na koupaliště. :D

to nejdes na koupaliste kvuli tuku? to je dobra vymluva to me jeste nenapadlo :D


Sprint je ale odborník, máš nejlepšího učitele :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 7. 2013 08:10

ja mam stejnak vymluv plno vzdy :)
ze se mi nechce,, bude tam svitit slunce, voda mokra a chladna, a kdyz nebude chladna tak ani neosvezi... a plno parchantu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 30. 7. 2013 13:27

Velkej bazén je super, ale cena je děsivá a práce s tim taky. Když si vemu, že 9 měsíců v roce můžu do velkýho, hlubokýho a relativně prázdnýho podolí za cca 100 kč za návštěvu. Zaplavu si bezvadně a nemusim se starat o nic. Zbylý 3 měsíce je tam nával a je třeba najít alternativu. Tou je v mém případě bazén 3,6 x 0,9 m. Občas mám taky cuky na větší bazén, ale lenost a peníze mě asi zastaví u těch nadzemních, který se na zimu hoděj do garáže :-)
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 30. 7. 2013 14:52

Tady máš něco poblíž. http://www.bazenplast.cz/index.php
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků