Funguje pojištění proti pokutám?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod leon44 1. 7. 2012 11:41

nechcipokutu píše:
Nemaž to, mě to baví A každej ztracenej čas toho "pana podnikatele" je ku prospěchu věci


Rozhodně bych se nevyjadřoval o času stráveném na fóru jako o ztraceném času. Naopak.

Díky vám jsem se dozvěděl o překlepech na webu, dozvěděl jsem se, jaké jsou názory veřejnosti a dozvěděl jsem se, na čem je potřeba zapracovat v první řadě - a sice na důvěryhodnosti, prokázat, že projekt funguje. A za to jsem rád, to je něco, co nechcipokutu opět posune dál.


Nechci ti brát iluze, ale podle mého názoru, jsi se dozvěděl jen to, že jsi jelito, co neumí napsat dvě věty na webu bez překlepu.
leon44
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 7. 2012 11:42

Ano, důležité je prokázat, že projekt funguje. Ovšem prokázat na složitějších kauzách. Řešit přestupky typu parkovačka za stěračem, fotka z radaru, kdy mám stažené stínítko a nelze identifikovat přestupce a podobně dokáže i cvičená opice. Vy musíte prokázat, že dokážete uhájit člověka, kterého např. zastaví PČR za 200 na dálnici a hrozí mu zákaz řízení. Měření je provedeno kvalifikovaně, radar má platnou certifikaci ČMI, policista je odborně proškolen. Pak teprve můžete operovat s tím, že dokážete člověka vysekat z pokuty, bodů, zákazu řízení atd. No a pak také uvést web, resp. Vaše tvrzení do souladu se zákonem. Ale Vy na to určitě přijdete. Když ne, je zde varianta B nebo C. Tím bych to prozatím ze své strany uzavřel.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod evlo 1. 7. 2012 11:52

leon44 píše:
nechcipokutu píše:
Nemaž to, mě to baví A každej ztracenej čas toho "pana podnikatele" je ku prospěchu věci


Rozhodně bych se nevyjadřoval o času stráveném na fóru jako o ztraceném času. Naopak.

Díky vám jsem se dozvěděl o překlepech na webu, dozvěděl jsem se, jaké jsou názory veřejnosti a dozvěděl jsem se, na čem je potřeba zapracovat v první řadě - a sice na důvěryhodnosti, prokázat, že projekt funguje. A za to jsem rád, to je něco, co nechcipokutu opět posune dál.


Nechci ti brát iluze, ale podle mého názoru, jsi se dozvěděl jen to, že jsi jelito, co neumí napsat dvě věty na webu bez překlepu.
To ja taky ne, ale ja jsem jeste navic socka :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nechcipokutu 1. 7. 2012 11:56

jandaxx píše:Vy musíte prokázat, že dokážete uhájit člověka, kterého např. zastaví PČR za 200 na dálnici a hrozí mu zákaz řízení. Měření je provedeno kvalifikovaně, radar má platnou certifikaci ČMI, policista je odborně proškolen.

No jasně, přesně takový případ se tam brzy objeví ;) Jízda rychlostí 105 km/h v obci..
nechcipokutu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 1. 7. 2012 12:15

Provedením platby probíhá uzavření smlouvy uvedené na stránkách http://www.nechcipokutu.cz/smlouva.htm mezi Vámi a společností FLEET Control, s.r.o.



Poté, co od Vás obdržíme platbu, zašleme Vám ještě praktické rady, jak jednat s Policií ČR v případě, že budete zastaveni pro podezření ze spáchání přestupku. V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte, ať už odpovědí na tento e-mail, nebo telefonicky na čísle 734 865 585. Toto číslo zároveň slouží jako hot-line, v případě, že budete zastaveni hlídkou PČR či městské policie, můžete na něj volat v případě žádosti o radu, jak správně postupovat.


S pozdravem
tivdechnupokutu.cz

:mrgreen:
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 1. 7. 2012 13:05

jandaxx píše::pozor :pozor :pozor :grr: Tohle je můj byznys :D


Když mi pošleš 250, tak jim to za 400 neřeknu :D
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 1. 7. 2012 13:13

Jinak chápu správně, že celý business model je založen na vyplnění plné moci, a následně bude nechcipokutu na magistrát zasílat odmítnutí výpovědi? :D
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 7. 2012 13:14

:grr: To je vydírání.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 7. 2012 13:15

Captain Slow píše:Jinak chápu správně, že celý business model je založen na vyplnění plné moci, a následně bude nechcipokutu na magistrát zasílat odmítnutí výpovědi? :D

Jo. Jen jsem zvědav, jak bude fungovat od půlky ledna. Zda se nezadřou kolečka :-P
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Captain Slow 1. 7. 2012 13:19

Tak podnikavost se cení, přeju ať se trh rychle naplní a nám ostatním řidičům stát utáhne šroub ještě víc... Už se těším, až v roce 2025 dostanu za to, že moje auto bude špatně parkovat paušálně 5 000, stržených rovnou z karty...
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leon44 1. 7. 2012 14:04

To přijde mnohem dříve, než v roce 2025 ;-]
leon44
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BarneyG 1. 7. 2012 16:49

Tak předně to zavání neoprávněným podnikáním. A jinak ta smlouva je fakt legrační. Ve srovnání s ní jsou nějaké ostatní chyby nepodstatné.
BarneyG
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 1. 7. 2012 19:39

Jak jsem rikal - prumerne inteligentni jedinec ten podvod odhali do dvou minut - na uvodni strance, neni potreba ani klikat dal. Pan "podnikatel" zavadi potencialni noumy, co mu poslou penize, opravdu velice okate. Ale pokud na to nekdo skoci, dobre mu tak...za hloupost se plati.

Fakt bych ale rad takoveho hlupaka videl... :shock:
Naposledy upravil Katikakus dne 2. 7. 2012 08:13, celkově upraveno 2
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stormy820210 1. 7. 2012 20:14

Do toho jdu :)
Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
Stormy820210
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myznar 1. 7. 2012 20:42

TomeekHoleek píše:Jakým pertinaxem?


http://www.youtube.com/watch?v=Sat-D1s-VaM&t=1h32m19s
myznar
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků