Aukro/ Ebay - rady a triky

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 6. 2012 23:33

Za pár hodin jdu na pohovor práce, která by šla dělat z domova. Pro jednu PC firmu bych spravoval Aukro a Ebay účty. Zní to dobře, třeba mě vezmou. Ale věc se má tak, že na Aukru sem pár věcí koupil, jednu prodal. Nejsem tam sice úplně jako doma, ale je to česky a trochu to znam, takže snad zvládnutelno. Ale z toho Ebay sem nesvuj. Nikdy sem tam nic neprodal, nekoupil, nikdy sem tam nebyl. Nějaký tipy a triky do začátků? :D
Přecejenom se může stát, že by se mě na něco ptali hned zejtra... Hlavně co co znamená, na co si dát pozor, jakym způsobem se tam platí a tak. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 12. 6. 2012 23:38

pokračuj v hledání práce :D
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 12. 6. 2012 23:45

Myslis ze bys ten pohovor mohl nahrat na kameru? :)
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 12. 6. 2012 23:50

Pajjoun píše:...Přecejenom se může stát, že by se mě na něco ptali hned zejtra...

jj to se precejenom na pohovru stat opravdu muze :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 12. 6. 2012 23:59

cool :D

ebay je stejny jak aukro, jen cizi jazyk :) ale fakt je to tak. plati se hlavne pres pay pal. nemusis se tam nechat overovat adresu jako na aukru. ale mas taky ty kladne body a negativa. buy now a best offer stejny. jako info pro bezneho uzivatela jako ja ok, pro borce, co to ma spravovat nevim nevim :)
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kája Mařík 13. 6. 2012 00:30

U eBay sice není třeba ověřování účtu, ale jako prodejce bez ověření máš velmi malé možnosti, například prodej jen do 500USD. Potřeboval jsem tam dát něco asi za 1500USD, faxoval jsem jim občanku atd., ale stejně mi to neaktivovali... :-/
jste kokoti
Kája Mařík
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 13. 6. 2012 01:40

hm. tak o tom jsem nemel paru
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 13. 6. 2012 01:41

no kazdopadne tam budou nekde nejake vseobecne podminky, tak to si treba precit by neuskodilo...
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2012 07:16

Není lepší si najít normální práci? :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 6. 2012 07:25

Všem dík za reakce. :-)
Kája Mařík píše:U eBay sice není třeba ověřování účtu, ale jako prodejce bez ověření máš velmi malé možnosti, například prodej jen do 500USD. Potřeboval jsem tam dát něco asi za 1500USD, faxoval jsem jim občanku atd., ale stejně mi to neaktivovali... :-/

Předpokládam, že účty už maji zařízený tak, jak je potřeba, jenom se o ně nechtěj/ nestíhaj starat a je pro ně nejlevnější nechat to za malou provizi dělat studenta...
burty s krenem píše:no kazdopadne tam budou nekde nejake vseobecne podminky, tak to si treba precit by neuskodilo...

Asi se tam alespoň podívam. Ale umim se učit za pochodu, tak to snad bude v pohodě. :D
Lukasoj píše:Není lepší si najít normální práci? :D

A to jako jak a kdy? Sem sem posledně házel svuj rozvrh s takovou časovou dostupností mě pošlou do ***** úplně všude. :D To že sem na PC skoro furt neznamená, že sem doma a válim si *****. Dost často si válim ***** ve škole, ale bejt tam prostě musim a zrovna takovouhle práci online bych moh dělat.
Samozřejmě už mam na červenec domluvenou brigádu, občas během roku se mi taky naskytne nějaká výpomoc v jedný elektro firmě, ale pořád mam peněz ukrutně málo a tohle bych moh mít jako drobnej příjem celoročně. Na internetu jsem skoro pořád, tak neni o čem.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 13. 6. 2012 07:49

sry, ale to je cesta do pekla ;)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 6. 2012 07:51

Proč?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 13. 6. 2012 07:52

sedet ***** na trech zidlich neni uplne kůl. ja se snazil o to co ty. tady trosku, tam trosku skola, tamhle trosku tohodle..... mam co jsem chtel a uz to nechci

edit: nehlede na to, ze to vypada na podivnou praci
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 6. 2012 07:52

to mi připomíná grotesku- ale pak tu popiš svoje dojmy, docela mě to zajímá.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 6. 2012 07:58

ToMMyK píše:sedet ***** na trech zidlich neni uplne kůl. ja se snazil o to co ty. tady trosku, tam trosku skola, tamhle trosku tohodle..... mam co jsem chtel a uz to nechci

edit: nehlede na to, ze to vypada na podivnou praci

Uvidíme, no. Skončit s tim můžu vždycky a to klidně i hodně brzo. :-) A to jdu teprv na pohovor, třeba z toho nic nebude.
Lukas063 píše:to mi připomíná grotesku- ale pak tu popiš svoje dojmy, docela mě to zajímá.

Klidně. :D
Zase nejsem tak počítačově negramotnej, jak to vypadá. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků