Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 4. 10. 2018 07:06

Ja mám pred postelou 50" a je to ltt, dnes už by som bral tých 65"
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 4. 10. 2018 09:16

goes píše:
hopa26 píše:Na 2,5 metru,muzu i bliz....


z te postele to mas urcite vice jak 2,5 metru. 49 bude proste male za mne. Pod 55 bych nesel. spise 65.


Ted mam kreslo dal,mladej ma postavenou stavbu pred telkou.
Bedny jsou vedle sebe proto,ze nechci byt vecer pryc od pani,idealni reseni to neni.Ta 55 bude stacit urcite,ted mam 42 a nemam chmury. Jasny,jde o zvyk.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 13. 10. 2018 15:59

Já mám u našich J model v pokojíčku a ten HEVC určitě neumí
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod MgX 13. 10. 2018 17:45

Sauron netuším přesně. Možná tam je DVB-T2 tuner, ale nemusí umět pracovat s H.265. U některých TV stačilo udělat aktualizaci softwaru, resetovat TV do továrního nastavení a následně vše znovu naladit a nastavit.

Mrkni přímo na web Samsungu, co tam píšou. Kdybys nic nezjistil, kontaktuj přímo podporu výrobce...

Kdybych něco zjistil já, napíšu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizi 14. 10. 2018 10:13

J6282 určitě umí DVB-T2, nedávno jsem to našim ladil když z DVB-T vypadly HD kanály ČT.
Mizi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 14. 10. 2018 10:51

Změnilo se. Přestaly vysílat HD programy ve staré normě.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 10. 2018 11:14

Mizi píše:J6282 určitě umí DVB-T2, nedávno jsem to našim ladil když z DVB-T vypadly HD kanály ČT.

Sauron už opravil, nicméně já znovu upozorňuji... to, že TV má osazený DVB-T2 tuner neznamená, že tento podporuje i HEVC/H.265 (týká se starších televizorů). Tudíž je pak celý DVB-T2 tuner v ČR k ničemu. Bohužel do celé řady televizorů, které to takto mají, se jednoduchou cestou onen HEVC/H.265 již dodat nedá. Cestou pak je příjem přes jiný tuner, či IPTV, anebo externí krabička - STB.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 10. 2018 11:16

Sauron píše:
GeneHawkins píše:Změnilo se. Přestaly vysílat HD programy ve staré normě.

A proto sa ptam na zmeny v T2...

Jestli tam máš programy, jasně označené DVB-T2, tak si u nich přidržením tlačítka „i“ vylistuj informace o sledovaném kanále. Možná tam je i zmínka o kodeku.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 14. 10. 2018 20:18

Dobřes udělal
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 14:41

tos_: projektor + arl splatno https://www.amazon.com/Hisense-100-inch ... B076W789G7 a doufam, ze nezrcadlo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2018 14:56

Laser TV, much wow!
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 19:18

zkoukl jse v alze tu q9 samsung a LG a fakt je ten samsung o zdibicek lepsi, dokonce na me samsung typek letos poprve necumel jak na debila, kdyz jem mu rikal, ze cernejsi cernou nez kdyz je ta tv vypnuta to fakt zobrazit nedovede, takze zjevne samsung se na to zameril, vidim tam dva problemy - za 50+ tisic je to furt velmi velmi velmi kompromisni a je to stale horsi nez lonske LG a stoji to proste pres 50 000, nevim no, ja jsem z levneho kraje a ja bych za 50 000 chtel funkcni TV, vzdyt nekdo 50 000 vydelava i cely mesic.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 10. 2018 19:20

:D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 19:21

Dalsi pohled muze byt takovy optimisticky - kdyz chci to nejlepsi co je, krom public displayu, o kterych nejde nic zjistit, tak to stoji jen 50 a vis, ze mas to nejlepsi a ze jen tak to, zjevne, lepsi nebude, takze muse si rict - ***** na to, proste vemu to nejlepsi, at je to jakykoli *****, chci mit vyresno a vemes q9.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 19:22

Ja a teda lg holka se na me divala jak na debila, ze co sleduji na vypnute tv :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků