Máte vylaserovaný oči?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Máte?
Ano a jsem spokojen 13 %  20%  [ 13 ]
Ano a nejsem spokojen 2 %  3%  [ 2 ]
Ne 49 %  76%  [ 49 ]
Celkem hlasů : 64

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 10. 2011 16:29

Jste s tim spokojený nebo se objevil nějaký problém? Nemůžu se k tomu dokopat
Naposledy upravil Moucha dne 13. 10. 2011 18:12, celkově upraveno 1
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 10. 2011 16:31

Já s tím zkušenost osobně nemám, ale kámoš byl ve čtvrťáku na laseru, chvíli byl doma, pak zase začal normálně chodit do školy a říkal, že je to super, nemusí nosit brýle a nemá s tím žádný problém.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 13. 10. 2011 16:34

Byl jsem a vše OK.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 10. 2011 16:38

slaw: právě že už je nová metoda, kde si lehneš jediný co se dělá je 30sec koukaš do laseru a za 3 hodiny můžeš dělat všechno normálně.. Akorát pořád naražim v diskuzích na dost lidí co maj pak problémy a to fakt nechci..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 13. 10. 2011 16:40

No k tomu se dá napsat jen to, že většinou po diskuzích píšou ty nespokojený...že jo :hm
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 10. 2011 16:43

Moucha píše:slaw: právě že už je nová metoda, kde si lehneš jediný co se dělá je 30sec koukaš do laseru a za 3 hodiny můžeš dělat všechno normálně.. Akorát pořád naražim v diskuzích na dost lidí co maj pak problémy a to fakt nechci..

Aha...jako ono je možné, žá kámoš podstoupil tuhle metodu a jen to použil jako omluvenku :D protože na šklou celkem sral...zeptám se ho.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 13. 10. 2011 17:01

1/ metodou laserování povrchu oka (bolestivé, delší rekonvalescence, starší metoda) - obě oči fungují normálně, nyní po cca 15-ti letech dotyčná (65 let) potřebuje slabší brýle na čtení, do dálky vidí stále dobře

2/ metoda odříznutí povrchu rohovky, olaserování a přiklopení zpět (méně bolestivé, třetí den plně zahojeno a možno normálně žít) - po cca 7-mi letech stále plně funkční, na čtení dotyčný potřebuje slabé brýle na čtení (55 let).

Já ohoblovaný oči nemám, páč na to nemám peníze, ale kdybych našetřil "zbytečných" 40 tisíc, jdu směle do toho. Brýle a aktivně-sportovní život se ne úplně slučují, bohužel.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 13. 10. 2011 17:01

Mám pocit že Arnie má, ne? :-)
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 10. 2011 17:06

jo arnold mi řiká už asi 2 roky ať do toho jdu :-)) z něj sem tahal snad nejvíc infa.
Jako nožík si k oku nedám, přijde mi to prostě blééé, ale ta 3D metoda se už dá snad překousnout bez toho pocitu skalpelu u oka
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 10. 2011 17:24

Už ti někdo řekl, že s brýlemi jsi hezčí? Protože je to pravda...
Deleted user

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 10. 2011 17:27

jo to mi řiká spousta holek a z kluků snad jen ty :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 13. 10. 2011 17:28

Po 18 letech začínám cítit, že jedno oko slábne. Ale nevím, jestli to není tím, že jsem změnil zaměstnání a 8 hodin denně koukám do pc. Jinak jedno oko asi hodinu po zákroku bolelo jak čert, druhé oko po půlroce bez problémů.
glock69
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 10. 2011 17:32

Moucha píše:jo to mi řiká spousta holek a z kluků snad jen ty :D

Ono je to spíše tím, že každý je na tebe zvyklý s něma. Mi připadáš přirozenější bez brýlí. :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 10. 2011 17:43

Bane, má takový nezajímavý balíkovitý obličej. Brýle tomu dodají šmrnc a formu. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 10. 2011 17:44

Moucha píše:jo to mi řiká spousta holek a z kluků snad jen ty :D

Pro tebe cokoliv. :-*
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků