Zdravotní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 2. 2011 23:12

ToMMyK píše:
Kibitz píše:tryptofan bude mit minimalni/spis placebo ucinek, jedine snad, ze bys ho mel ze stravy nedostatek, coz je prakticky vylouceny...sezen si to 5HTP, je to bezpecny a nesrovnatelne ucinejsi.
ja se takovyma blbostma krmim taky. Na nespavost je genialni a pritom bezpecny melatonin


Ty cece nevim co by ten tryptofan mel nebo nemel delat, ale rekl bych ze to bude bezva patak na hubnuti. Ted jsem si vsiml, ze jsem cely den nic nezral a nemam hlad :hm

jj, k tomuhle ucelu se taky pouziva. ale divim se, ze neco citis tak brzo, zacina to pusobit az po delsi dobe. no davej vedet jak to pokracuje
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 2. 2011 23:19

kejki: tak, tak. neplacenyho zubare uz nechcu ani videt
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2011 07:27

rika vam nekomu neco pojem extrasystola?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 1. 3. 2011 08:46

extrasystola

extrasystola zkr. ES – porucha srdečního rytmu arytmie – předčasný, mimořádný, ektopický srdeční stah, který vzniká mimo místo, odkud je srdeční činnost za normálních okolností řízena. Vzniká buď voblasti síní či síňokomorového převodu – tzv. supraventrikulární ES SVES, nebo vkomorách – komorová či ventrikulární ES KES, VES. Může být ojedinělá nebo se vyskytuje ve větším množství. Člověk ji může vnímat jako nepravidelný puls. Lze ji prokázat na EKG. Občasné ES jsou běžným nálezem iuzdravých lidí někdy je vyprovokuje káva, kouření či rozčilení. Mohou však být způsobeny isrdečním onemocněním ICHS, kardiomyopatie či některými léky. Odlišení patří do rukou lékaře, stejně jako event. léčba. Srov. bigeminie extra-; systola
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2011 08:55

jo, neco takovyho jsem si taky vygooglil. me spis s
zajima, jestli to nekdo zna na vlastni kuzi, jak by to popsal...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 3. 2011 10:07

Kibitz píše:
ToMMyK píše:
Kibitz píše:tryptofan bude mit minimalni/spis placebo ucinek, jedine snad, ze bys ho mel ze stravy nedostatek, coz je prakticky vylouceny...sezen si to 5HTP, je to bezpecny a nesrovnatelne ucinejsi.
ja se takovyma blbostma krmim taky. Na nespavost je genialni a pritom bezpecny melatonin


Ty cece nevim co by ten tryptofan mel nebo nemel delat, ale rekl bych ze to bude bezva patak na hubnuti. Ted jsem si vsiml, ze jsem cely den nic nezral a nemam hlad :hm

jj, k tomuhle ucelu se taky pouziva. ale divim se, ze neco citis tak brzo, zacina to pusobit az po delsi dobe. no davej vedet jak to pokracuje


Furt este nemam hlad. Myslim ze to asi nebude tim. Teda aspon doufam. Jinak nic necitim. Akorat teda nezeru. Neco bych si teda klidne dal, ale nechce se me do obchodu
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2011 10:58

nechcu nic rikat, ale po dvou dnech by ses mozna mel najist, i kdyz nechces :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 3. 2011 11:26

zbytečný, panice bych začal propadat až po 7 dnech
anonymni

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 3. 2011 11:36

hele ja si taky rikam. tezko rict cim to je :hm
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 3. 2011 11:40

prostě nemáš hlad no. Až tělu dojdou zásoby, ono si řekne. Hladina cukru v krvi je svině
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2011 11:40

pri mym rychlym metabolismu by ze me za tyden uz byla jenom kostra
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 3. 2011 11:43

nesmysl
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2011 11:46

zkouset to nebudu, ale sezeru toho za dva a sem kost a kuze, tak nevim jak bych mohl prezit tyden
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 3. 2011 11:47

to já taky, a přesto tejden v případě krize přežiju
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2011 11:54

ja kdy nejim(nebo jenom malo) 24hod a ze to uz se povedlo, zacnu byt uplne mimo...tres, nervozita, citim se nemocne. proste hruza. takze ja si na tyden fakt neverim
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků