stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 11. 2018 16:26

:D kouření škodí zdraví
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 11. 2018 16:31

MELLO píše:To máš dobrý, že už takhle dopředu víš, že se večer bude kurit. U nás už sa nekurilo ani nepamatuju a dopředu už vůbec ne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Myslím že doma už jen v sebeobraně. :D Je potřeba se přikrejt peřinou a při jakékoli aktivitě paní domací... je potřeba začít vrčet.... :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 11. 2018 16:38

To znám.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 11. 2018 21:42

MV_cz píše::D kouření škodí zdraví


19959295_1388370427911392_6355353188570179823_n.jpg
19959295_1388370427911392_6355353188570179823_n.jpg (12.32 ) Zobrazeno 5976 krát
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 11. 2018 00:31

T.E.CH píše:
MELLO píše:To máš dobrý, že už takhle dopředu víš, že se večer bude kurit. U nás už sa nekurilo ani nepamatuju a dopředu už vůbec ne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Myslím že doma už jen v sebeobraně. :D Je potřeba se přikrejt peřinou a při jakékoli aktivitě paní domací... je potřeba začít vrčet.... :D




MELLO píše:To znám.



Blbci!! :D :D :D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 12. 2018 20:36

Kdyz bych si dal klimu co umi i topit, tedy cerpadlo vzduch - vzduch..da se na to v byte ziskat slevu na elektrinu? V podminkach je, ze to mui byt primarni topidlo..da se to obhajit i v panelaku?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 12. 2018 20:58

teď už je to těžký, spíš ne než že bys to nějak udělal.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 4. 12. 2018 21:11

V paneláku je primární topidlo radiátor, ne? :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 12. 2018 21:16

No prave :D ja nych to samo nechtel na topeni..ale na chlazeni. Nicmene je to porad tepelne cerpadlo, tzn. nejakych 2Kc za kWh.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajdamek 4. 12. 2018 23:05

Plno bytu ma jako primarni zdroj topeni el. primotopy, tak proc by nemohla byt jako primarni zdroj klima. Ale pozor u tarifu na TC je vyssi mesicni platba za jistic.

Hlavne si pri montazi nechat orazit papir pro dodavatele el.
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 5. 12. 2018 20:52

Slawall píše:Kdyz bych si dal klimu co umi i topit, tedy cerpadlo vzduch - vzduch..da se na to v byte ziskat slevu na elektrinu? V podminkach je, ze to mui byt primarni topidlo..da se to obhajit i v panelaku?

Myslím že ne, ale neodrazuji tě... Má to několik podmínek a ja to vzdal, tak mám tarif přímotop v bydlení kde mam klimu, v novém doufám že mi klimu povoli
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2018 22:15

Základ je vaření a ohřev vody.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cykloš 6. 12. 2018 07:42

Kamos to tak má v pasivu. Hlavni zroj vytapení má plynový kotel, ale klimu mu napsali jako zdroj topení tak má sníženou sazbu. Ale uz je to pres 2 roky, problém s tim nemel
cykloš
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 12. 2018 08:23

Jean ViC píše:
Slawall píše:Kdyz bych si dal klimu co umi i topit, tedy cerpadlo vzduch - vzduch..da se na to v byte ziskat slevu na elektrinu? V podminkach je, ze to mui byt primarni topidlo..da se to obhajit i v panelaku?

Myslím že ne, ale neodrazuji tě... Má to několik podmínek a ja to vzdal, tak mám tarif přímotop v bydlení kde mam klimu, v novém doufám že mi klimu povoli

Hm tak jebat..

A co barak, ktery ma plynovy kotel? Stary dvougenerak, ze bych tam koupil za 12k klimu vzduch vzduch..tak by to slo?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 12. 2018 13:33

tak jsem dostal až teď revizi na plyn, šel jsem tedy na plynárnu jestli mi dají plynoměr. Ani sem nedoufal, že bych letos teda ještě zatopil. Ale na plynárnách příjemná usměvavá slečna a ve středu mi dají plynoměr (což čumím, čekal jsem že to bude zase měsíc). Středa -pátek by mi měli udělat kotel + radiatory tak jsem fakt zvědavej, jestli budu moci do pátka zapnout topení
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků