stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 911 6. 1. 2011 13:40

koberec tam mam, husty celkem, ale nejak to neni ono..
nejaka mazanina nebo pryskirice nebo nejaka hmota, co ztvrdne, to jeste nevymysleli? :)
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 1. 2011 13:42

Pryskyřice se po zatvrdnutí drolí.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 1. 2011 14:23

911 píše:koberec tam mam, husty celkem, ale nejak to neni ono..
nejaka mazanina nebo pryskirice nebo nejaka hmota, co ztvrdne, to jeste nevymysleli? :)


Kód: Vybrat vše
http://www.gluetechnology.eu/4968-epoxidove-lepici-tmely-(plasteliny)-epoxidove-lepiace-tmely-(plasteliny)/
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 6. 1. 2011 14:26

jo, to zni dobre. to zkusim. tu je na drevo primo
http://www.gluetechnology.eu/4968-epoxi ... 2856-g%29/

diky vsem!
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidlik 6. 1. 2011 14:44

Fidlik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 1. 2011 14:46

nz ;-)
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 1. 2011 14:49

Přesně tohle jsem myslel. :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 17. 1. 2011 18:02

přátelé, máte někdo nějakou seriozní zkušenost s teplovzdušnejma solárníma kolektorama (např. systém SolarVenti atd.) :?:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 18:48

Nevite jak se klasicky dela roh u sadrokartonove pricky, bez dalsi konstrukce? Nejlepsi co me napadlo je udelat rovne delsi useky a pak po oblozeni deskama je propojit (je to takova uskocena pricka 200cm, 70cm do vinglu a zase 200cm v puvodnim smeru...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 8. 2. 2011 19:15

sice moc dobře nechápu vo co ti konkrétně jde, ale i tak mám takovej neblahej pocit, že pod sádráčem musí bejt nějaká konstrukce vždy a všude....jinak se tomu nebude chtít asi moc držet :hm

jeden z důvodů proč jsem sádroši tak nějak nikdy nepřišel na chuť, příčku kterou prokopneš nebrat :D a vůbec úplně nejlepší je sádrokartonovej záklop stropu ve velký místnosti :-!
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 19:22

Tak jasne, konstrukce z CW a UW profilu tam bude, ale jak vykonstruovat roh, aby tam nebyly 3 CW profily u sebe jsem nevymyslel. Takze bych udelal rovny kus s oblozenim, na desku ***** skrz profil pod ni CW profil a pokracoval do vinglu. IMHO by to melo drzet nejlip... Jnak tam bude profil navic a muzu to oblozit deskama najednou, ale nevim co je lepci...
nazorne - 2 profily
U|C
3 profily:
U
UC
Legenda: U, C = smer CW profilu, | = deska
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 8. 2. 2011 19:38

já bych viděl jako možný voboje.....je to celkem prašť jako uhoď...btw: v čem ti vaděj 3 profily u sebe? :D
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 20:17

Musel bych jet koupit dalsi 2 :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 2. 2011 20:41

Pickuper píše:sice moc dobře nechápu vo co ti konkrétně jde, ale i tak mám takovej neblahej
pocit, že pod sádráčem musí bejt nějaká konstrukce vždy a všude....jinak se tomu nebude chtít asi moc držet :hm

jeden z důvodů proč jsem sádroši tak nějak nikdy nepřišel na chuť, příčku kterou prokopneš nebrat :D a vůbec úplně nejlepší je sádrokartonovej záklop stropu ve velký místnosti :-!

co máš proti sádrošu? U vertikální příčky chápu že pevnější je postavit třeba z itongu, ale zaklopit podkroví a stropy sádrošem je nejvychytanější, navíc to můžeš zaizolovat.. A pevnosti bych se nebál, strop nohou asi jen tak neprokopneš.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 21:02

Do ty pricky nikdo kopat nebude, nestavim separaci pro barevny ale zamykatelnou dilnu, aby mi tam decka nedelaly bordel ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků