stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 10. 2018 18:43

Penetrace samo, ze udělaná, kvalitmě moji rukou
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 15. 10. 2018 18:46

Moucha píše:Tak jsem googlil jestli je to normal a zjisil, že Primalex Polar je nový,...

Je děsně nový. V roce 2000 jsem s ním maloval, ale v minulém století ho fakt nepamatuju...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2018 18:47

sry, no, ja to vždycky penetroval proto jsem psal, ze nesaje. Ale jinak taky naprd když se nepenetruje, i když to IMHO nicemu moc nevadi. On IMHO mc nesaje ani tak, zvlast ten zelenej. Když jsem nekdy nepenetroval, tak jsem to na první vrstvu vic redil, aby se to nasaklo, to samo moc nekrylo, další vrstvy uz lepsi.
S zadnym primalexem jsem nikdy nemel problém, ze by poustel bilou na cokoli. Problém je jen se psem, ze na to pousti hnedy bahno uplne v pohode :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2018 18:50

Než malovat tak radši vytapetuji. S barvama jsem vždy se šel zeptat v Hornbachu k odborníkům. Protože jednoho vyučenýho máme na fotbale a nikdo by si od něj nenechal vymalovat ani kadibudku.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 18:51

ja uz nepenetroval ani nepamatuji
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 15. 10. 2018 18:51

evlo píše:Stale nevidim v cem to je horsi nez autoservis.


Auta si spravuju taky sám, pro sebe, rodinu a kamarády. Na cizí už seru...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 10. 2018 18:51

GeneHawkins píše:
Moucha píše:Tak jsem googlil jestli je to normal a zjisil, že Primalex Polar je nový,...

Je děsně nový. V roce 2000 jsem s ním maloval, ale v minulém století ho fakt nepamatuju...

Ja to myslel tak, ze mu vylepsili recepturu, k horsimu.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 10. 2018 18:54

Moucha píše:Jo a nevěřil bych jaký rozdíly jsou v barvách, koupil jsem 40Kg Primalex Polar co měl vystačit minimálně na 250m2, po 40m2 je půlka kýble pryč. Tam kde jsem dal 2 vrstvy tak to pořád prosvítá, čili to bude chtít 3 nebo 4.
Tak jsem googlil jestli je to normal a zjisil, že Primalex Polar je nový, na krabici má napsáno bez ředění a byl označen jako ***** roku přesně s mojima pocitama co jsem měl.
Čili pokud by měl někdo nějaké doporučení na bílou barvu na sádroš/štuk rád se nechám poučit, nejsem kůň abych dřel malováním jedné místnosti 4x

Od stachemy nejaka bílá extra
A nejsem odborník ale super kreje
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 15. 10. 2018 18:58

Já jsem se dopracoval k tomu že i nejobyčejnější Jupol byl lepší než primalex... On i levnej "prointeriér" nebo jak se to jmenovalo tak jsem to přiředil jen maličko aby to nepraskalo jedna vrstva na syrovou proschlou omítku a docela dobrý, po druhej vrstvě bez výhrad OK.. na sádroš jsem dával 2 vrstvy i Jupolu, potom je to Ok.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 10. 2018 19:01

Kua, ja jsem veril, ze je to znacka :-(
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 19:05

pech. píše:
evlo píše:Stale nevidim v cem to je horsi nez autoservis.


Auta si spravuju taky sám, pro sebe, rodinu a kamarády. Na cizí už seru...

a tu diagnostiku si si uz koupil?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 15. 10. 2018 19:07

Bejvávalo... Dneska patří se svejma Super EKO recepturama mezi obtížně použitelné...

Já celkově s těma alternativníma barvama neblahý zkušenosti... I na železo. tam už jsem s vodou ředitelnejch barev (určenejch na kov) jednou provždy vyléčenej... radši to poleju syntetikou, která sice za dva rokmy vybledne, ale dalších 10 se na tom udrží a chrání, nebo
když jsou na vzhled vyšší požadavky, tak dvousložkou na k ní určenej základ..... dráž to nevyjde a funguje to.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 15. 10. 2018 19:37

Evlo: ne, protože tu je jeden člověk, kterej ví která je dobrá a funkční přestože nestojí randál, ale odmítá sdělit která to je.... Jakmile ten tip na dobrou diagnostiku obdržím, s radostí si jí objednám. Doba kdy se bez ní obejdu se krátí a závisí na stavu kraoserie Favorita a datu dodání Kolíňáka, což by mělo bejt v nejbližších dnech...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 10. 2018 20:05

jsem ti tam odpovedel jednu pro tebe vhodnou
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 10. 2018 22:47

glider píše:Ktore mas a kolko to nakonec stalo?
Buduci rok to chcem riesit.

Zarubna povodna?

Puvodni, ochrana RC3, vlozka RC4..jak nezapomenu, tak se zitra podivam na nazev.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků