stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 2. 1. 2019 03:06

Má někdo zkoušenosti s bidetovací toaletou? Zkouším najít někoho v ČR kdo by se tím zabýval, ale než pořídím TOTO Neorest AC za 200 tis :D tak mi neříkejte že neexistuje něco levnějšího bo pochybuju že v asii všichni serou na záchodech za 10.000 dolarů :D

Čekal jsem trochu větší nabídku, ale zdá se že je to velmi okrajové zboží a našel jsem jen produkty od japonské TOTO což je jako kvalitativně fajn, ale asi by bylo fajn porovnat i s něčím jiným. Pro představu jen porcelán stojí asi kilo plus cca další kilo ty vychytávky :D Což si nemyslím že je úplně nezbytné.

ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 07:12

Kolega kupoval normálně prkýnko na klasickou "geberit" mísu. Strčí se namísto stávajícího prkna, připojí se tam voda, což na záchodě problém není a je to samozřejmě potřeba dát i do zásuvky, což už ted problém je, pokud se při rekonstrukci WC nepočítalo se zásuvkou.
Stojí to asi +/- desítku
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 1. 2019 08:07

V Bauhausu to mají taky za něco kolem 15. Jako 200 litru za hajzl co není ze zlata, to by me to srani ani nebavilo :D A stejne to chce tomu uklízečku, ne? Ta udrzba musí byt narocna, curo ***** atd...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 2. 1. 2019 09:51

Na umytí ***** stačí bidetová sprška. Jen nevim jestli je dost hoch.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 1. 2019 09:57

To je malo in. Unikatni a na forech s tim neokouzlis
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 09:58

Jo, musí to hrát melodie a mít víc čudlíků. Možná ovládání přes BT by se hodilo (nečekaně osprchovat návštěvy a tak...).
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 1. 2019 10:30

Potřebuju tím okouzlit svou ***** a ne Goese, zase se nechovejte jak kromaňonci. Záchod je něco co se používá i několikrát denně po dlouhé roky tak do toho má smysl investovat.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 2. 1. 2019 10:43

V tom případě už chybí jenom zlatý kliky :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 2. 1. 2019 10:52

Tak v podstatě jde o *****.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 1. 2019 10:57

To hlavně. Nicméně naši maj extra bidet v novostavbě už asi deset let (to jen, že ace psal, že se to tu nevede) a neříkali, že by to nějak využívali. Já se ještě neodvážil, jsem staromódní rozmazávač, no.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 2. 1. 2019 11:00

Naši to maj doma taky hodně let. Otec to používá furt. Doktor mu to tak nějak i předepsal, že je to trochu prevence/udržování v normálním stavu, co se hemoroidu týče.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 2. 1. 2019 11:01

správnej chlap vstane a jde, neutírá
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 1. 2019 11:04

.. a trousí
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 2. 1. 2019 11:06

ace2 píše:Potřebuju tím okouzlit svou ***** a ne Goese, zase se nechovejte jak kromaňonci. Záchod je něco co se používá i několikrát denně po dlouhé roky tak do toho má smysl investovat.


Dostal jsi návrh na řádově levnější, ale hygienicky obdobný řešení, byť ne třeba s takovým komfortem. Ne na utírání ***** borovou šiškou.

Bidet mám od roku 1996 v současným bydlení, v novém bude sprška.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 1. 2019 11:14

Já jsem nepsal že se to nevede, ale že je to raritní. Každý mluví jen o tom že to "u někoho viděl" :D což se dá těžko považovat za obecně rozšířené. Navíc klasický separátní bidet je fakt skutečně pohodlíčko :D

Jsem na mokrou technologii zvyknul a ted mi to přijde jako kdybych měl doma sucháč na chodbě. Takže to bude chtít upgrade na 21. století a začínám shromaždovat informace.

Korejka se na to kouká s despektem co máme v EU za vymoženosti a prodávají u nich pro turisty co jezdí do Evropy cestovní bidety :D

mi poslala :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků