Pivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod .Jelen. 18. 2. 2018 19:42

Dík, v jakejch supermarketech tyhle piva mají?
Já se to taky snažil střídat a teď už nějak nevím, co koupit.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 2. 2018 19:51

Z masové snadno dostupných Lidl Argus 12 Maestic v láhvi což je v podstatě Protivín 12 a za super poměr cena / kvalita. Běžně 9,90, když je akce tak 7,90. Jinak občas Zubr Grand 11, Maxxim 14, Holba 11, Rychtář 12, Primátor 12, Primátor 11 Weisbier, Bernard 12, Konrád 12, Krakonoš 12, ale to o vše mimo Argus minimálně. Většinou však pivka z minipivovarů. Pokud někde jedu nebo kamarád pivař, tak vždy bereme. Nejčastěji Zlínský švec z Malenovic, Garážmistr Ostrava, Jadrníček Náměšť na Hané, Kosíř Lhota u Konice, Parník Přerov, Hausknecht Brno, Welzel Zábřeh, Kácov. Jinak v hospodě jen Polička, Poutník, Chotěboř, Bernard, Kosíř, Z-stage, Rychtář.
Naposledy upravil ka-spel dne 18. 2. 2018 19:53, celkově upraveno 1
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 2. 2018 19:53

Větší výběr piva i malé pivovary má Globus a Coop (v Ol Terno) jinak i velkoobchody s pivem (Adam atd.). Tady mají i Krakonoše.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 18. 2. 2018 19:56

Vagi píše:Rychtář 12°, Pernštejn 12°, Primátor 11° a 12°, občas něco jinýho. Nekupuji pořád to samé...
Vyhýbám se europivům, snad jen občas koupím Radegast...opravdu jen občas.


Z Europiv si kupuju pouze Plzeň pokud je v akci a občas Bernard. JInak Bakaláře, Chodovar nebo Regent. V lednu jsou koupil Herolda 12, bohužel to bylo velké zklamání, škoda.
Cca jednou za měsíc si zajedu pro pivo do Německa :love:
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 18. 2. 2018 19:58

Kaspel: Ten Argus jsem asi měl a nepřišel mi nic moc, ale je možný, že to byl ještě nějakej jinej druh. Z minipivovarů mi to přijde buď a nebo, často trvá v dnešní záplavě minipivovarů dlouho, než najdu v hospodě pivo, který by mi chutnalo. Navíc spousta minipivovarů má zajímavý nevšední piva, ale taková ta pitelnost tam často schází.
Dík, na ty ostatní kouknu, jestli to teda vůbec u nás ve městě je k sehnání (Lidl -nic, krom toho Arguse, Billa - asi nic, Kaufland a Albert možná jo).
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 2. 2018 20:09

.Jelen. píše:Dík, v jakejch supermarketech tyhle piva mají?
Já se to taky snažil střídat a teď už nějak nevím, co koupit.

V našem Východočeském regionu v Coop, Qanto...občas se dá koupit něco slušnýho v Kauflandu/Globusu.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 2. 2018 20:11

agathodaimon píše:občas Bernard. JInak Bakaláře, Chodovar nebo Regent.

Regent a Bakalář...žádný šlágr, teda. Bernard cajk...jen za lahváče dávat,jak za Plzeň, to radši točený.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 2. 2018 20:20

Vagi píše:Včera jsem si koupil na košt pár zajímavých kousků.
Konrad a Bakalář takový nemastný, neslaný...zato ten Medvěd, to je úplně jiná liga, super chuť 8-D
Zbytek koštnu později.

Jižan, Richard a Red ALE...nemastný neslaný, ale Beskydské Hořké IPA...super, stejně jako Medvěd 8-) 8-D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 2. 2018 20:23

Už jsem jako Jean ViC :D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 2. 2018 20:23

Argus mi teda nechutna vůbec, když uz mi dojde domaci, tak koupim třeba jako ted Bernarda Jantar a Svatecni lezak, drahe ale docela dobre, nebo v Nemecku Plzen ;-) Obcas Primator, v Makru jsem ted vzal Cvikov v petce atp. Ale domaci je domaci 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 18. 2. 2018 20:27

Svateční Ležák od Bernarda...šmakuje...jen ta cena. Domací...tiše závidím, ale na totok nemám gule :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 19. 2. 2018 09:10

On ten Maestic taky neni co bejval, obcas ho snad i vari v Konradu (je dobre se orientovat podle obsahu alkoholu na lahvi)
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 19. 2. 2018 09:50

Kolik to má být? Tak mě šmakoval víc ten původní 11, ten byl stopro z Protivína. Ale 12 co je teď je taky fajn. Každopádně lepší jak gambáč, staráč, Svijany atd.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 2. 2018 10:31

.Jelen. píše:Kaspel: ...... jestli to teda vůbec u nás ve městě je k sehnání (Lidl -nic, krom toho Arguse, Billa - asi nic, Kaufland a Albert možná jo).

V Bille je Primátor
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 19. 2. 2018 20:14

Dnes jsem šel do Lidlu, že koupím na zkoušku ten nepaster Argus 12 v plechu (Měl to někdo? Já žil v domnění, že nepaster se do plechu nedává) na lyže a už nebyl za víkendových 8,90, ale 10,90, tak jsem se na to vyprdl a vzal v akci Lobkowicz Ale za 9,90. Za ty prachy super kaufu. V kaufu běžné 25.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků