Bohemia Energy, RSP Energy - nějaké zkušenosti ?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dopr 22. 9. 2010 15:03

V TV poslední dobou běží reklamy na tohoto dodavatele. Když jsem porovnával aktuální ceníky s mými současnými dodavateli (RWE plyn, EON elektřina), vychází to fakt levněji.
Jste někdo klientem Bohemia Energy nebo máte nějaké zkušenosti s nimi ?
Naposledy upravil dopr dne 22. 9. 2010 16:54, celkově upraveno 1
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :.
dopr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukáš Novotný 22. 9. 2010 15:23

Jestli chceš vyměnit dodavatele, tak si nejdřív nech na cenové kalkulačce vypočítat, který je nejlevnější a neporovnávej pouze dva z nich.
Cenová kalkulačka na dodavatele elektřiny např. na stránkách Energetického regulačního úřadu: http://kalkulator.eru.cz/
Jinak bych volil jakéhokoliv jiného dodavatele elektřiny než ČEZ, protože pak ti domů nemůže vniknout jejich komando NTZ, odpojit elektřinu a donutit tě k přiznání krádeže elektřiny jenom proto, že jsi šetřil a začal používat spotřebiče s nižší spotřebou.
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/by ... ?id=677804
A RWE se prý u plynu chová stejně jako ČEZ u elektřiny, mají také podobné komando.
Lukáš Novotný
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dopr 22. 9. 2010 15:38

díky! Na plyn asi něco podobného není že ?
dopr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 22. 9. 2010 15:45

Lukáš Novotný píše:Jestli chceš vyměnit dodavatele, tak si nejdřív nech na cenové kalkulačce vypočítat, který je nejlevnější a neporovnávej pouze dva z nich.
Cenová kalkulačka na dodavatele elektřiny např. na stránkách Energetického regulačního úřadu: http://kalkulator.eru.cz/
Jinak bych volil jakéhokoliv jiného dodavatele elektřiny než ČEZ, protože pak ti domů nemůže vniknout jejich komando NTZ, odpojit elektřinu a donutit tě k přiznání krádeže elektřiny jenom proto, že jsi šetřil a začal používat spotřebiče s nižší spotřebou.
A RWE se prý u plynu chová stejně jako ČEZ u elektřiny, mají také podobné komando.

cece tvuj argument o "komandu" je asi takovy, jako bys resil, ze nemci vyhlasili valku pulce evrope.
navic to komando vyzadovalo priznani jen od tech, kteri meli cerny odber a uprimne - tem to preju a nic jineho si nezaslouzi. Tem, kteri toto nedelali nic nehrozilo.
Takze tu nestras starymi aferami, ktere dnes uz davno neplati a hlavne nestras lidi necim, co se jich ani v dane dobe, pokud nedelali cerny odber netykalo.

Nebo mas snad za to, ze se ma se zlodeji na ktere doplaci ti slusni zachazet s rukavickama? takovym bych ruky zprerazel, zkopal a dozivotne jim odpojil elektrinu bez naroku na znovunapojeni.
ale mozna jsi zastance zlodeju, tak pak bych chapal, ze se ti jejich chovani nelibilo.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod dopr 22. 9. 2010 15:49

hoši, o to tu vůbec nejde. Mě jde primárně o to, že můžu uzdarma ušetřit a nekrmit monopoly svými penězi.
Nakonec mi tedy vychází ještě lépe RSP Energy.
dopr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 9. 2010 16:14

Dobrý duch píše:
Lukáš Novotný píše:Jestli chceš vyměnit dodavatele, tak si nejdřív nech na cenové kalkulačce vypočítat, který je nejlevnější a neporovnávej pouze dva z nich.

cece tvuj argument o "komandu" je asi takovy, jako bys resil, ze nemci vyhlasili valku pulce evrope.
navic to komando vyzadovalo priznani jen od tech, kteri meli cerny odber a uprimne - tem to preju a nic jineho si nezaslouzi. Tem, kteri toto nedelali nic nehrozilo.
Takze tu nestras starymi aferami, ktere dnes uz davno neplati a hlavne nestras lidi necim, co se jich ani v dane dobe, pokud nedelali cerny odber netykalo.

Nebo mas snad za to, ze se ma se zlodeji na ktere doplaci ti slusni zachazet s rukavickama? takovym bych ruky zprerazel, zkopal a dozivotne jim odpojil elektrinu bez naroku na znovunapojeni.
ale mozna jsi zastance zlodeju, tak pak bych chapal, ze se ti jejich chovani nelibilo.

V tom pripade si vyber nejakou rozvojovou zem a prijemny pobyt. Ale tady v civilizaci si opravdu nepreju manyry, jaky predvadelo ono "komando" s tichym souhlasem firmy. Fuj, hnus, nechutne
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Vana666 22. 9. 2010 16:31

jeden panák od bohemia energy byl před časem u nás a sliboval o 7% levnější elektriku než máme (ani se neptal kolik aktuálně platíme) a že hned uzavřeme smlouvu. V návrhu smlouvy ale žádné ceny nebyly, tak jsem chtěl aby tam dopsal že to bude vždy 7% pod aktuální cenu ČEZu. To odmítl tak jsem ho vyhodil
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 9. 2010 16:35

Jak argumentoval? :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Vana666 22. 9. 2010 16:44

Kibitz: že přesné ceny neví ale že nabeton jsou aspoň o 7% levnější než všichni ostatní. A hned že podepíšeme i plnou moc na zrušení dodávek od současného dodavatele a vše vyřídí za nás (za to chtěl přiúčtovat asi 900 Kč a dodatečně jsem zjistil že poplatek za předčasné ukončení smlouvy je v řádu tisíců korun což bych pak zacvakl i s chlupama :-l )

pak vytáhl jakýsi prospekt a když jsem se ho zeptal co je to daň z elektřiny tak neměl nejmenší tušení. Jo a že snmlouva kterou podepíšeme stejně neplatí až dokud mi nezavolá nějaká paní z jejich odbytu a teprve pak to prý odsouhlasíme telefonicky ! Hahaha !!!
Prostě panák jaxepatří
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod dopr 22. 9. 2010 16:50

tak na strankach nic o poplatcich za aktivaci nemaji. RSP energy maji dokonce napsano, ze zadne aktivacni nebo deaktivacni poplatky se u nich neplati. Asi do nich pujdu.
dopr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 9. 2010 17:05

Vana: lol, to jsem cekal, klasicky podomni tluchuba otrava. Ty vyhazuju uz z principu, ani je neposloucham
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod jericho26 22. 9. 2010 17:16

S RSP chci podepsat smlouvu na plyn podle toho co jsem zatím četl to nevypadá špatně
jericho26
Nováček

Odeslat příspěvekod dopr 22. 9. 2010 18:39

ja bych od nich vzal asi oboje.
dopr
Štamgast

Odeslat příspěvekod gubu 22. 9. 2010 19:06

Kibitz píše:
Dobrý duch píše:

V tom pripade si vyber nejakou rozvojovou zem a prijemny pobyt. Ale tady v civilizaci si opravdu nepreju manyry, jaky predvadelo ono "komando" s tichym souhlasem firmy. Fuj, hnus, nechutne

A proč bych se měl já a společnost chovat civilizovaně k někomu, kdo se vůči mě a společnosti civilizovaně nechová? Proč furt ustupovat zm*dům a hajzlíkům?
gubu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kibitz 22. 9. 2010 19:27

Kdo rika neco o ustupovani :oboze
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Další stránka