HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 10. 2017 18:28

Ja teda taky nevim co resite? Vsude se da koupit plus minus stejne potraviny.. jen v tescu i albertu i makru se daj koupit jejich levne znacky pro kolenovrty.. ale coca cola, rauch, barilla nebo iglo jsou vsude..
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2017 18:28

Tak ono bile pecivo nema nejaky nutricni vyznam. Nicmene bebi to nic vylozene spatneho
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 10. 2017 19:06

_maty_ píše:Ja teda taky nevim co resite? Vsude se da koupit plus minus stejne potraviny.. jen v tescu i albertu i makru se daj koupit jejich levne znacky pro kolenovrty.. ale coca cola, rauch, barilla nebo iglo jsou vsude..


Rozdíl je v tom, co je uvnitř. Nevím, proč má mít iglo v německu víc masa za nižší cenu. U stejného výrobku bych prostě čekal stejný složení. Ale tvrsit, že v německu maj jiný skvrny, tak maj jinej prášek, nebo

Edit: je stejný obal jinak naplněn, to beru jako podvod, přestože je to na obale uvedeno.
Naposledy upravil Jack111 dne 12. 10. 2017 19:08, celkově upraveno 1
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 10. 2017 19:08

_maty_ píše:Ted jsem byl v tescu a maslo tesco value 52.90,- :))


U nas jak neni maslo pod 50 tak leži v regaleh ladem. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 10. 2017 19:09

Rec je o tuzemskych kramech, myslim, ze uz nikdo nerozporuje, ze se na zapade prodavaji kvalitnejsi potraviny..

Ja jen celkem casto slysim nazor, ze do tesca bych nesel, prodavaj tam shity, pritom je tam uplne nemlich to samy co jinde..
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2017 19:11

Tak ty smejdy nekupuj. Nikdo te nenuti kupovat sracky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 10. 2017 19:22

To je na me?
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 10. 2017 19:24

Jasne. Jinak nemyslim si ze jsou mene kvalitni nejak zasadne. Jine slozeni v nekterych pripadech beru. Jinak kvalitni jsou stejne jen nektere vyrobky jsou jine
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 10. 2017 19:30

Nemci jezdi levne nakupovat do cech a cesi levne do nemecka :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 10. 2017 19:34

goes píše:Jasne. Jinak nemyslim si ze jsou mene kvalitni nejak zasadne. Jine slozeni v nekterych pripadech beru. Jinak kvalitni jsou stejne jen nektere vyrobky jsou jine

Voe a pisu snad neco jineho??
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 10. 2017 19:37

Resp ja netvrdim, ze se nedaj koupit kvalitni potraviny, jen rikam, ze vsude se da koupit plus minus stejne zbozi jen, obchodaky maji u sve low cost zbozi, aro, tesco value a albert ma taky neco.. ja to nekupuju.. prave zradlo je neco na cem rozhodne nesetrim a kolik stoji maslo je mi ukradene, nez bych koupil tesco value za 53,- tak radsi vezmu alpen butter za 65
Anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 10. 2017 19:41

goes: Co považuješ za kvalitu? Že je to vyrobeno ve stejný fabrice? Já bych řekl, že když mám o 10% míň masa, tak to jsou méně kvalitní prsty.

Nebo ten prací prášek. Mluvčí firmy Henkel Zuzana Ozanová hájila prací prášek Persil pro iRozhlas: „Existují regiony, ve kterých spotřebitelé perou při nižších teplotách, též se liší složení skvrn, kvůli kterým je jiné složení.“ Test našel ve „východní“ verzi Persilu méně aktivních látek.
Podle mě, když si koupíš stejně vypadající prací prášek, tak by měl být stejný. A ne pokaždý studovat, jaký je dávkování a jak máš vlastně prát, protože jsi mimořádně nenakupoval ve svém obchodě, ale o pár kilometrů dále.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 10. 2017 19:43

Ja šel nedavno kolem regalu s maslem a starši typek....***** německe maslo v akci za 45 a česke stoji 56, ***** jedni a už ladoval do košiku to německe.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 10. 2017 19:48

Bureš no, o co že ve čtvrtek máslo najednou záhadně klesne
anonym

Odeslat příspěvekod tomanr 12. 10. 2017 19:55

Jack111 píše:goes: Co považuješ za kvalitu? Že je to vyrobeno ve stejný fabrice? Já bych řekl, že když mám o 10% míň masa, tak to jsou méně kvalitní prsty.

Nebo ten prací prášek. Mluvčí firmy Henkel Zuzana Ozanová hájila prací prášek Persil pro iRozhlas: „Existují regiony, ve kterých spotřebitelé perou při nižších teplotách, též se liší složení skvrn, kvůli kterým je jiné složení.“ Test našel ve „východní“ verzi Persilu méně aktivních látek.
Podle mě, když si koupíš stejně vypadající prací prášek, tak by měl být stejný. A ne pokaždý studovat, jaký je dávkování a jak máš vlastně prát, protože jsi mimořádně nenakupoval ve svém obchodě, ale o pár kilometrů dále.


Nosím rodine pracie prostriedky už roky. Ešte dávno predtým ako sa to celé medializovalo. Mama mi tvrdila že sú lepšie. Ja som sa vždy tomu iba smial. Ale očividne vedela o čom hovorí. Cena rovnaká ako v SR.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků