HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod palmexman 4. 6. 2010 13:06

Dnes mě jako budoucího absolventa bakalářského studia napadla myšlenka, zda někdo z Vás již pracujících nehledá "kolegu".

Sehnat práci není pro absolventa žádný med a internetové portály typu prace.cz, jobs.cz atp. snad ani nemá cenu prohledávat.

Proto se ptám na vaše rady, nabídky a zkušenosti.


Obrázek
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 6. 2010 13:21

pokračuj na Mgr./Ing. :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod siol.a 4. 6. 2010 13:22

Zkušenost mám takovou, že práce.cz, jobs.cz apod. fakt nemá skoro cenu. Vidím to i z druhý strany, za odpoledne přijde na inzerát cca 300 životopisů. Je tedy jasný, že pro absolventa je teď najít dost těžký.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2010 13:34

To bohužel ne. :-( Proto taky dělám různé nárazovky a jednorázovky, co se zrovna náhodou namane...
Deleted user

Odeslat příspěvekod M@tezz 4. 6. 2010 13:54

Potřebuju někoho kdo umí plynatě anglicky, pokud navíc i polsky nebo německy tak ještě líp a navíc se znalostí počytaču na alespoň lehce nadstandartní uživatelské úrovni. Ale do Ostravy a žádné šampóny :) Prostě něco jako je Majkl :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 6. 2010 13:57

Mno, tak to se přidávám, už od září 09 hledám práci. Plzeň. Maturita. Kdyby někdo věděl :D PC ovládám tak nějak no. Programování v delphi, HTML+CSS, rád se učím nové věci :D Teď se šrotím knížku s PC sítěmi. :oboze
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 6. 2010 14:00

Přijď k nám jezdit s pluhem 8-) S Bc. budeš největší inteligent z našeho týmu. ;-]
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 6. 2010 14:00

U manželky v práci sháněj prodavače- prodavačky.
12 hodin denně práce, občas volná neděle a někdy i sobota, plat při dobrých pracovních výsledcích třeba i 10 000kč.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 6. 2010 14:01

Mrak píše:Teď se šrotím knížku s PC sítěmi. :oboze


Datové sítě jsou fajn. :-]
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 4. 6. 2010 14:07

No upřímně bych si jako absolvent rekl u pohovoru 20čistého...pc ovládám dobře, jelikož před. škola byla obor it :) Ta prodavačka by mohla bejt celkem fajn.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 6. 2010 14:08

myšpulín píše:U manželky v práci sháněj prodavače- prodavačky.
12 hodin denně práce, občas volná neděle a někdy i sobota, plat při dobrých pracovních výsledcích třeba i 10 000kč.

tak tohle je opravdu nabídka která se nedá odmítnout :mrgreen:
Anonymni

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 6. 2010 14:09

palmex: Ja te teda urcite nezamestnam, ale pro potencialni zamestnavatele by mozna nebylo spatne napsat odkud jsi (pripadne jestli jsi ochoten se stehovat) a co umis.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 6. 2010 14:19

palmexman: 20K čistého nástupní plat s VOŠkou? Tak to hodně štěstí. :-D
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 6. 2010 14:21

Jack111 píše:palmexman: 20K čistého nástupní plat s VOŠkou? Tak to hodně štěstí. :-D


To jsem si ani nevsim. To teda taky preju hodne hodne stesti. :D Dneska je i Ing. absolvent rad za nejakych 20 hrubeho jako nastup, 20 cisteho bez vysoke skoly je dost velka utopie, pokud uz teda nejsi na neco odbornik.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod m4lcolm 4. 6. 2010 14:22

je to garážník, takže je odborník na vše :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků