HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 12. 2018 12:02

MV_cz píše:Nemám je rád, ty jejich prodejny jsou divný, ušmudlaný, *****í to tam návnadama na krysy, zaměstnance nedokážou zaplatit jako konkurence, ale levný pro zákazníky nejsou. A ty jejich reklamy o čerstvosti a bla bla.... to je výsměch

Taky nesnasim Albert..bohuzel je to nejlbizsi samoska, tak me to vzdycky zlaka..ale jen na takove veci, co se nedaji moc zkurvit. Jednou jsem si tam koupil kureci prsa..po otevreni baliku jsem se malem vybulil. Prachy vratili temer bez kecu. Pak jsem si koupil fresh stavu, otevrel ji hned za kasou a vysumela jak sekt..taky tak chutnala. Tak jsem ji zase hned vratil.

Uz mozna pulroku chybi jedno kridlo sklenenych dveri v chladaku..teplota se tam pohybuje mezi 7-10°C.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 5. 12. 2018 12:05

Kaufland není úplně standartní hypermarket. Spše něco na pomezí HM a velkýho diskontu.

Standartní HM jsou u nás bohužel jen Tesco a Albert (aka exHypernova).

Globus je jen +/- pouze v krajskejch městech. Brutální rozdíl oproti těm dvě, kteří jsou skoro v každym městě nad 30k lidí.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2018 12:05

Makaj do výše svého platu.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 12. 2018 12:06

Ja chodim nejradsi do Alberta protoze tam maj samoobsluzny pokladny.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2018 12:06

V Globusu se taky setkává divná sorta lidí.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 12. 2018 12:09

powerball píše:Ja chodim nejradsi do Alberta protoze tam maj samoobsluzny pokladny.

To u nas Albert tusim nema..teda ten maly ne, to vim bo tam chodim zejo. :D Ale myslim, ze ani ten velky. Samoobsluzky ma Globus, Tesco atd..v Globusu pouzivam ten scan & go snad vzdycky..jen me serou kontroly, ktere jsou snad vzdy, kdyz nakup stoji okolo dvojky a je v tasce jen par veci, drahy chlast apod.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 12. 2018 12:10

Ja nechodim nakupovat na to, aby som si este aj sam musel oznacovat tovar.
Takze ***** samoobsluzne.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 12. 2018 12:11

Od ty doby, co nakup vozi poslicci, do obchodu chodim jen pro drobnosti, co se nedaj ani moc zkazit. A s vyberem zbozi po internetu zatim zadnej problem. Docela se snazej vybirat dobry, aby neodradili od dalsiho nakupu
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 12. 2018 12:13

Glider:Tak nebejva tam fronta protoze ovecky poslusne stojej u klasickejch pokladen i kdyby tam byla fronta az na druhou stranu kramu.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 12. 2018 12:13

glider píše:Ja nechodim nakupovat na to, aby som si este aj sam musel oznacovat tovar.
Takze ***** samoobsluzne.

Jo tenhle lichy argument si pamatuju z minula. :D Pokud ti pak nevadi cekat ve fronte jak nouma, tak proc ne. Scan & go je za me nejlepsi..uz to teda ma u nas i Tesco.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 12. 2018 12:17

Samoobslužný kasy jsou fajn, kdyby fungovaly.

Téměř pokaždý na nich mám nějakej problém, takže stejně musím volat obsluhu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 12. 2018 12:26

Slawall píše:
glider píše:Ja nechodim nakupovat na to, aby som si este aj sam musel oznacovat tovar.
Takze ***** samoobsluzne.

Jo tenhle lichy argument si pamatuju z minula. :D Pokud ti pak nevadi cekat ve fronte jak nouma, tak proc ne. Scan & go je za me nejlepsi..uz to teda ma u nas i Tesco.


Tesco má Scan&Go? nebo jen samoobslužnou pokladnu?
Pokud vím, tak Scan&Go má zatím jen Globus.....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 12. 2018 12:27

Podobnej zajimavej jev pozoruju u benzinek.Casto stoji treba pet aut ve fronte kde je stojan treba napravo a u stojanu nalevo nikdo protoze lidi asi nevedej ze se ta hadice da vytáhnout :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 12. 2018 12:27

já se s těma samoobslužnejma kasama ještě nějak nedokázal skamarádit :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 12. 2018 12:31

lu.kas píše:Samoobslužný kasy jsou fajn, kdyby fungovaly.

Téměř pokaždý na nich mám nějakej problém, takže stejně musím volat obsluhu.


U nas je takovy malicky tesco, kde obsluha je zaroven pokladni s frontou. Hlavne na zacatku si clovek mohl vychutnat ty obdivne pohledy, kdyz "predbehl" celou frontu a pak jim jeste odlakal pokladni :D
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků