Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 22:37

23 minut no, to nevim jak vydrzis
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 18. 10. 2018 22:38

taky nevim.sem i koukal z jaky zeme jsou ty lidi co to vyrabej.aby to treba nebylo naky jiny casovy pasmo a nemusel sem cekat treba hodinu a 23 minut
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 10. 2018 22:40

ale vypada to pekne, walking dead, tak jako rusky :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 18. 10. 2018 22:46

jj treba udelaj i regionalni remake
Obrázek
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 18. 10. 2018 22:56

powerball píše:taky nevim.sem i koukal z jaky zeme jsou ty lidi co to vyrabej.aby to treba nebylo naky jiny casovy pasmo a nemusel sem cekat treba hodinu a 23 minut

Pouštíme to ven 19.10. v 7PM CEST. Jádro pracuje ve Švédsku, ale spolupracují lidi z celého světa.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 18. 10. 2018 22:57

dobre teda.snad to nejak do sedmi do vecera vydrzim.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2018 11:32

tak tu odyssey nakonec doporucuji, prave pro tu technickou stranku, proste zazitek je to jak je to krasne udealny a jednoduchy, a design co driv byl ojeb je neni proste plynuly, dost se me to dari nehrat jako todolist, ale i to proste jak to cele bezi. No snad jen jedno nejaky drop framerate a jeden zasek, kdyz jem mel moralni dylema a loadoval zpet do cutsceny (to jsem jeste trochu todo listoval). Nakonec je to takove jako witcher spis, ale rekl bych lepsi. Ubisoft veci jsou dost dobre vyreseny.

A fakt podle me tohle a rdr 2 je konec aktualni generace konzoli.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 10. 2018 11:38

chystam se na to.se mi prave libi ze uz to neni parkur simulator, ale normalni rpg jako witcher.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2018 11:40

akorat na rozdil od witchera se to neseka a je to takove prijemnejsi na hrani celkove, vic proste hladka hra :D
Naposledy upravil evlo dne 22. 10. 2018 11:42, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 10. 2018 11:41

nepamatuju si ze by se mi nekdy witcher 3 za tech 100 hodin hrani sekal :hm jestli to hrajes na konzoli tak je mozny ze to nak blbne.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2018 11:43

Asi to konzole nedavaj no. Nebo mozna to zabilo, ze jsem se rozhodl hoardit mece a mit od kazdeho druhu jeden...
Obecne me teda prijde, ze na konzolych se to seka min nez na pc, ale vyjmky se muzou najit

PB: Kdyz si na PCcko koupis hru, muzes ji pak prodat, nebo se to priradi ke steamu a jsi vpyci? Kdyz to koupis treaba na dvd, tak to musis pripojovat dvd mechaniku, nebo jsou i bluray pro pc co pripojis do usb? (je to asi jedno pokud se to sparuje se steamem)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2018 11:46

A teda taky prvni rpg, narozdil treba od witchera a fallouta, kde me to prijde, ze proste fakt Kasandra pridje, za borcem co chce aby zabil nejaky zvire a proste rekne, jdi do pyci pipine, to je pode me, ja jsem tu jakoze nejvetsi kosic co urcuje kdo kde vladne a ty chces abych zabijela krysu? Proste to souvisi s tim, ze to jde takove hladke a nemotivuje hrat jako todo list.

Ale teda furt jsem takove ty vtipi, nicmene, recko no, treba to tak bylo - dones me tri kytky a ojedu te :D A jeste tim perveznim prizvukem
Naposledy upravil evlo dne 22. 10. 2018 11:53, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 22. 10. 2018 11:49

Hraje ještě někdo Diablo 3? :hm
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 10. 2018 12:00

evlo píše:Asi to konzole nedavaj no. Nebo mozna to zabilo, ze jsem se rozhodl hoardit mece a mit od kazdeho druhu jeden...
Obecne me teda prijde, ze na konzolych se to seka min nez na pc, ale vyjmky se muzou najit

PB: Kdyz si na PCcko koupis hru, muzes ji pak prodat, nebo se to priradi ke steamu a jsi vpyci? Kdyz to koupis treaba na dvd, tak to musis pripojovat dvd mechaniku, nebo jsou i bluray pro pc co pripojis do usb? (je to asi jedno pokud se to sparuje se steamem)

ze steam knihovny to prodat nejde a na fyzickejch mediich nic nekupuju.to uz povazuju za stejnou historii jako je treba disketa takze mechaniku nemam.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2018 12:01

https://www.metacritic.com/game/playsta ... er-reviews - tady lidi nadavaj teda, ze musi platit neco nebo co, ja jsem lvl 25 myslim, takze v pulce a neplatil jsem nic, tak nevim no, mozna treba v puvodni verzi to davalo jine xp nez ted.

A pak teda tuna lidi na metacritic nadava, ze to neni AC parkour, coz je na te hre to nejlepsi :)
Naposledy upravil evlo dne 22. 10. 2018 12:13, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků