Herní kroužek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 20. 9. 2018 21:56

no pc si nebudu kupovat teda stopro
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 9. 2018 22:21

Tak notebook.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 9. 2018 22:28

no herni notebook uz vubec ne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 9. 2018 06:13

Musis zkusit neco poradnyho.
Ja mam ted Asus G703 a neskutecna jeba.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 9. 2018 07:47

evlo píše:no pc si nebudu kupovat teda stopro

No to jo, kde bys sehnal grafiku :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 9. 2018 07:54

lol, to me nedoslo ani, ze bych kupovat nemusel, to vubec neberu, ze na tom jdou hrat hry, uz.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2018 19:18

nova lara teda vtip, napred hlaska o politicky korektnosti ve stylu mafie 3, kde clovek hraje za negra, ze, si rikam proc, pak cumim a z lary, co vzdycky byla beloska udela indo-azijko-latino-belosku, prvni vec co ve hre udela, tak zpusobi zkazu sveta, misto aby ho zahranila, pak zabije nejaky dite, ale samo vlastni smrt ditete neni videt, kdyzto jakakliv zamena bile okeni rimsi s modrou je vzdy spojena s detailnim vyobrazenim smrti lary.

Hej pyco fakt, ta politicka koreknost se me hnusi, nemuze byt lara beloska, kdyz byla vzdy beloska?
Naposledy upravil evlo dne 27. 9. 2018 19:28, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2018 19:20

na trakt.tv jsem dostal zakazano psat komentare, ne ze bych psal neco zleho, jen jsem vzdy ke kazdemu filmu nebo serialu pripsal jestli obsahuje vynucenou rasovou vyvazenost nebo vynucene gay/lesby, by se nad sebou mela lidska spolecnost zamyslet a ukoncit se
Naposledy upravil evlo dne 27. 9. 2018 19:21, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 27. 9. 2018 19:21

:mrgreen: :D :-D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 27. 9. 2018 19:22

to je normalni ted no.vtipny bylo jak treba jebali zahranicni media Dana Vavru za to ze do Kingdom Deliverance (hra odehravajici se ve stredovekejch cechach) nedali cernochy.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2018 19:25

bych je tam dal - pokud se clovek v te hre dostane do afriky, tak proste negri by tam byt meli

jako tedka jsem i hral hru za negra a nevadilo me to (no mozna me to trochu vadilo :D, ale fakt minimalne oproti pyco lare co je nejaka smeska nyni s tak napul britskym prizvukem ), fakt si nemyslim, ze jsem rasista, nebo nejak nabozensky selektivni, jen me vadi tohle chovani

jako klidne o cechovi co se chova jak slovak zijici v CR reknu, ze je slovak, nebo bilej je pro me cigan, kdyz se tak chova
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2018 19:44

mozna by vsechny hry meli delat jen, ze clovek hraje za robota


jinak japonci zjevne ten problem nemaj, me nejak nanapada japonska hra, kde by byla nejak politicka koreknost ... a to ani ty fakt velke hry, ze nier automata/bajoneta/metal gear/splatoon :)
Jako v metal gearu jsem si fakt rikal, ze se toho nebojis tou holkou s bombou v pipine ... a hlaskem jak 6 leta holcicka

jinak v nove lare zjevne dost mysli na hracky, protoze hnedka v nekolika prvnich sekvencich jedou vibratory ovladace na max, fakt by me zajimalo kolik lidi prilozilo na intimni mista :D a teda v ds4v2 ty vibratory jsou silnejsi nez ve spuste vibratoru, ono asi vetsina vibratoru ani nema vic motoru, no



Ale tak mozna, ze chudaci lidi co tu hru delali byli povetsinou byli a citili se provinile proste, tak to takto zachranuji :D :D (a ten prizvuk vlastne docela britsky je)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 27. 9. 2018 20:16

Tu laru ani nemam chut zapnout. Driv mela kozy,aristokraticky puvod a umela si poradit v kazde situaci-s gracii,noblesou.

Nove berlicky,kdy je vnitrne rozervana,zmitaji s ni pochybnosti,musi craftit a do hry je modne zarazena rpg slozka na mne pusobi jako zasadni odklon a vysmech puvodni hre,z ktere zustalo jen jmeno .
Copy paste uncharted z toho kouka na sto honu a zustava to na pulce cesty.
Ne ,tohle podporovat nebudu.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 9. 2018 20:27

tak te nejnovejsi uz misto croft rikam lara drake :), akorat neni tak vtipna, ale ze vsech lar se me libila nejvic asi ta minula, ne jako hrou, ale jak pises, ze driv mela kozy, tak ta minula mela nejmensi, asi, ze to bylo nekde na sibiri, tak jak ji byla zima :D

ale dobry je, ze hfr mod funguje a narozdil od minuleho dilu se to zatim neseka, ale to ten minuly teda taky snad do pulky hry zvladl a pak v tom udoli to bylo jak hrat neco na pc.

Ale celkove takova ok hra na zibiti nudy proste, nevim co jineho moc chces vybrat, rdr2 bude az 26.

Spajdrmena?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 9. 2018 21:12

Jo prsa měla dobrý :D
Obrázek
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků