Domácí mazlíčci

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2018 12:13

speleo: jak ji odnaučit aby spala na mě? Už mi s tím leze na nervy a ještě když je teplo... Člověku je vedro a když na něm spí ještě vařící kamínka(kočka) tak je mi občas zle :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 15. 5. 2018 12:23

Mně na ni většinou stačí fouknout, to nemá ráda...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 5. 2018 12:35

Staci do ni kopnout, to nema rada...
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 5. 2018 12:51

:D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 15. 5. 2018 12:55

Lukasoj píše:speleo: jak ji odnaučit aby spala na mě? Už mi s tím leze na nervy a ještě když je teplo... Člověku je vedro a když na něm spí ještě vařící kamínka(kočka) tak je mi občas zle :-(

Nejlepsi je s tim vubec nikdy nezacinat, protoze co se jako mala nauci uz si horkotezko odvykne.
Moje kocka na me spi od samyho zacatku uz osm let a zvyknul jsem si, neumim si naopak uz predstavit spat bez kocky.
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 5. 2018 13:20

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 5. 2018 21:30

maXX_CZ píše:Staci do ni kopnout, to nema rada...

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 15. 5. 2018 22:42

speleo píše:
Lukasoj píše:speleo: jak ji odnaučit aby spala na mě? Už mi s tím leze na nervy a ještě když je teplo... Člověku je vedro a když na něm spí ještě vařící kamínka(kočka) tak je mi občas zle :-(

Nejlepsi je s tim vubec nikdy nezacinat, protoze co se jako mala nauci uz si horkotezko odvykne.
Moje kocka na me spi od samyho zacatku uz osm let a zvyknul jsem si, neumim si naopak uz predstavit spat bez kocky.


Naše kočka mi spává na nohou od malinka a je to krásný a milý. Akorát by mě ta pyča nemusela budit každej den ve 3 ráno, že chce žrát, srát, nebo si hrát, případně kombinaci všeho.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 15. 5. 2018 23:00

:D

Musíš nasadit poker face a dělat, že tě to řádění nezajímá a ta moje dá pokoj :D Ale co většinou nedám je, když mi z centimetru kouká do obličeje a studeně funí na tváře. A strašně jí *****í z tlamičky, to chce silné sebeovládání tohle ustát :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 5. 2018 07:26

No o tom mi nemluvte... Včera přijdu domů nametenej, tak jdu rovnou spát a ve 4 ráno si čubka zmyslí, že si chce hrát. Asi 5minut furt šušnila něco s žaluziema, až sem ji musel vzít a hodit do předsíně :D
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 16. 5. 2018 11:24

A ona začne škrábat dveře a koberec... Pak nastane ta varianta otevřít a nakopnout, to většinou pomůže.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 16. 5. 2018 18:05

Lukas063 píše:
maXX_CZ píše:Staci do ni kopnout, to nema rada...

:D


:D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 5. 2018 18:11

Lukasoj píše:No o tom mi nemluvte... Včera přijdu domů nametenej, tak jdu rovnou spát a ve 4 ráno si čubka zmyslí, že si chce hrát. Asi 5minut furt šušnila něco s žaluziema, až sem ji musel vzít a hodit do předsíně :D

.... pak ji vzal do dlaně, dlouze se na ní podíval a řekl... „žít, či nežít - to je oč tu běží“ :mrgreen: :D :-D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 5. 2018 18:18

Lukasoj píše:No o tom mi nemluvte... Včera přijdu domů nametenej, tak jdu rovnou spát a ve 4 ráno si čubka zmyslí, že si chce hrát. Asi 5minut furt šušnila něco s žaluziema, až sem ji musel vzít a hodit do předsíně :D

Pockej, rec je o pritelkyni nebo nejakem jinem mazlikovi? :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 5. 2018 12:11

A tady ňufinka papá čiči trávu, co jsem jí zasadil :-)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků