Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 22. 6. 2018 08:40

:love:
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 2. 7. 2018 13:44

salam01 píše:
addiction píše:
Sauron píše:To neporadim.

Kazdopadne v Praze lze jit pri trose snahy za 100 Kc do salonku, kde mas piva a chlastu neomezene. Takze jakekoliv ceny v obcerstvovnach po letisti su vcelku fuk.


Ale v salonku maj lahvace, to ja prave radsi toceny :oops: 8-)

V germánských salóncích mají i točené.


No fakt ze jo, za par minut 3 rychly :nenapadne 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 6. 7. 2018 09:45

Asi otázka pro Aceho - platí se piloti v Arábii (Emirates, Qatar Airways) obecně lépe než u tradičních "západních" aerolinek (AF, BA, Lufthansa, KLM, Swissair, SAS, United, AA, Delta, Air Canada, Qantas....)?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 10:58

Odpovím ti za něj - ne. Důvod: například u LH - odbory.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 6. 7. 2018 14:12

Ses si jistej? Kdyby se neplatilo v Arábii líp, tak tam Ace není, a šel by k LH.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 7. 2018 14:55

To neni jen tak jit k LH. Pěkný peníze, v evropě a pořád na zemi kvůli stávkám. Tam musí být fronta na práci.
Zatímco někde na poušti...
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 15:37

Přesně tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 12. 7. 2018 21:24

fricoolinek2 píše:Asi otázka pro Aceho - platí se piloti v Arábii (Emirates, Qatar Airways) obecně lépe než u tradičních "západních" aerolinek (AF, BA, Lufthansa, KLM, Swissair, SAS, United, AA, Delta, Air Canada, Qantas....)?


Netuším kolik přesně berou ve výše jmenovaných. Nicméně všechny výše jmenované mají silné odbory, které více méně zabraňují vstupu cizinců takže je to stejně no go pro expaty.

Nicméně předpokládám, že to bude podobné co se týče platu. Otázkou jsou pak další položky z job package a daně. Každopádně samozřejmě lepší dělat pro firmu kde platí nějaký zákoník práce a životní jistoty než středověký systém Kafala kde jako zaměstnanec nemáš v podstatě žádnou právní ochranu ani právo na cokoliv jiného kromě toho držet hubu a krok. Takže dneska tu jsem, za 24 hodin můžu být klidně na cestě domů. Pro představu nemám ani pracovní smlouvu :D

Na druhou stranu to zase člověk musí vidět z druhé strany. Domorodců je tu tak 10-15% a zbytek cizinci z celého světa, takže když někdo dělá problém tak zítra už v zemi není a porto je tu klid a bezpečno. Byt nezamykám a auto nechávám nastartovaný a otevřený před barákem.

Akorát že by někdy jeblo z té jejich mentality. 28. to zacinká a dokud to cinkat bude tak tu asi zustanu. Hlavně žádný emoce, jde jen o prachy 8-P nejsem tu abych posuzoval jejich přístup k lidským právům.
Naposledy upravil ace2 dne 12. 7. 2018 23:19, celkově upraveno 1
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 7. 2018 22:40

Zmluva lol
28. Lol
Nastartovane, nezamykat..silne veci.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 12. 7. 2018 23:18

ono taky co bys tu jako dělal s kradeným autem. Nikam s tím stejně nemůžeš. A až tě chytí tak obvinění asi nebude jen neoprávněné užívání cizí věci jako v ČR :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 12. 7. 2018 23:49

To ti celou noc před barákem kadlá auto? :D No to bych měl tedy radost...
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 12. 7. 2018 23:53

neee proboha. Jenom když si potřebuju pro něco do bytu a chci aby běžela klima. Dneska mi teploměr ukazoval celkem příjemných 52 stupnů :D Jinak mám auto v podzemní garáži
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 13. 7. 2018 01:00

U nás bylo dnes příjemných 15 :D 52 fuj to bych bez klimy nedal :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 13. 7. 2018 06:56

ace2 píše:ono taky co bys tu jako dělal s kradeným autem. Nikam s tím stejně nemůžeš. A až tě chytí tak obvinění asi nebude jen neoprávněné užívání cizí věci jako v ČR :D

Odseknutie ruky alebo tak? :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 7. 2018 10:14

v lepším případě :D v Tom horším je hned druhý den pošlou zpět do Bangladéše, nebo Nigerie :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků