Ententiky,čert vyletěl z elektriky! LED žárovky 220V,máte?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 29. 5. 2017 08:31

Taky E14, a teď jsem nově koupil GU10 a ty chcíply ani ne po třech měsících provozu. Některý místo svícení jen světle problikávají a jiný jsou kaput komplet, všechno warm white a 9W tuším to bylo označovaný :-)) . Asi budu muset hledat náhradu
anonym

Odeslat příspěvekod mfilip 29. 5. 2017 08:46

Ja mám COB 6W.

Nicméně, co se týče COB, nebo ještě tak nějak LED do auta, tak ty se snad ještě vyplatí kupovat v Číně. Jinak jako baňky, jakože typ a tvar klasické žárovky, tak ty už nakupuji jen v Polském hobby marketu nebo teď například jsem viděl v síti Pepco, za 55Kč, 6W, 520lm, 25 000h, E14/E27/GU10, 3000K a to už se fakt mužu na Cinu *****.at.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 10. 2017 17:10

Má někdo zkušenost s takovými led pro akvárko atd. Grow Led Plant light LED Grow Light E27 6W 10W 18W 24W 48W 90W Plant Lamp Bulb for indoor flowering Hydroponics lighting AE
http://s.aliexpress.com/VjUNFryq
(from AliExpress Android)
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 10. 2017 15:37

Asi pod tím roste dobře i cannabis.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 11. 10. 2017 15:43

Jsem se na to právě díval, nikde ho tam v hodnocení cyfocenej nemaj :-(
anonym

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 10. 2017 18:19

Na led mě to přišlo, že to má brutální výkon.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 11. 2017 12:20

Technický dotaz k elektrice.

Včera mi doma probliklo párkrát světlo a v části domu přestala fungovat elektrika. některé pokoje měly mrtvé zásuvky a nesvítilo tom světlo. Zkontroloval jsem pojistky a vše bylo ok. Žádný problém. Asi po hodině a půl vše začalo znovu samo fungovat. Je možné, že to byla chyba na straně dodavatele elektřiny do baráku, kdy vypadla jen některá část nebo čím jiným by to mohlo být?

Díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 12. 11. 2017 12:23

vypadla jedna fáze....

Okruhy na 1F spotřebiče a osvětlení máš rozdělený podla předpokládanýho zatížení do jednotlivejch fází 3f přívodu, pokud jedna z fází vypadne, tak nefungují ty okruhy, které napájí ta dotčená fáze, ty které jsou napájený z ostatních dvou fází fungují....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 11. 2017 12:26

Ok. díky.

Jen pro pořádek, chápu to dobře, že to nemám řešit, že to nebylo něco v baráku, ale od dodavatele?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 12. 11. 2017 12:28

To byl běžný stav před 14 dny po vichřici.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 11. 2017 17:12

Asi tam dolítl vichr až teď...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 11. 2017 17:52

Takže cajk a netřeba řešit?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 13. 11. 2017 13:15

Vyčkej na další větry.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 4. 2018 20:07

Nějaké zajímavé novinky v oblasti LED osvětlení? Sháním klasiku, tj. E14/E27/GU10, teplé.
Co mfilipe, vyplatí se pořád výlet k polským bratrům?
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 4. 2018 20:09

U závitových jsem skončil v IKEA, u paticových zatím stále marně hledám adekvátní náhradu tady v ČR takže objednávám různé číny a zkouším.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků