Fast - food koutek (Burger King je tu!)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jíte ve fastfoodech?
Napřed hranolky a pak hambáč 27 %  22%  [ 27 ]
Napřed Hambáč a pak hranolky 36 %  29%  [ 36 ]
Jím souběžně 58 %  47%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod brasci 26. 2. 2018 08:44

Mikey89 píše:To jsou stripsy nebo ty plněné jalapeños? Ty sem si tuhle dával a fakt výborný, za nějakou lidovější cenu bych si je dal znovu :D


Jalapenos. Ani neviem kolko krabiciek som ich zjedol, tak 3-4 odhadom.

No fuj ale je mi dnes blbo :(
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 2. 2018 09:34

.Jelen. píše:No sekanou z Globusu jsem si vybavil tu z masny. Myslím, že to je masna Globusu. Jestli se nepletu, tak Globus si tyhle věci dělá sám a čerstvý, nic špatnýho to není ve srovnání se svatou trojicí ff.
Pizzu například u nás, na malým městě, pečou tu klasickou v peci, ze základních dobrejch surovin a čerstvou - tohle bych fakt vůbec nesrovnával s ff, ale tím že při objednání dopředu nečekáš, cena je stejná a mají otevříno do noci, mi to přijde jako mnohem lepší alternativa k obyčejnýmu ff.

Myslim, že srovnáváš jablka a hrušky.
Pizza co si musíš objednat dopředu neni opravdu alternativa k FF.
Tam chodim, protože často nemam moc času. Ani nevim dopředu, v kolik přesně pojedu okolo. Navíc u FF máš většinou parkoviště, nebo okýnko. Už vidim, jak si v Praze volam do pizzerie, že někdy za 30-78 minut se tam zastavim. Ale možná taky ne, když se mi něco v plánu posere. To mi pošlou do píči. To že tam pravděpodobně budu na blikačkách na chodníku je už jen malej bonus.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 26. 2. 2018 15:20

Kazdej to má jinak, kdo je doma nebo v kanclu si klidně nechá dovézt pizzu nebo jídlo odkudkoliv a je rad, ze nemusí k nějakému okynku u ff.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 26. 2. 2018 19:52

Pajjoun: No je otázka, kolik procent lidí, co chodí do ff trojky, tam jde, protože nemají na výběr, tak jak píšeš. Imho většina tam jde a klidně si i sedne, když na výběr má - tohle nechápu.
Přibližně jak dlouho se čeká v Mc?
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 2. 2018 21:16

Zalezi od vytazenia a sikovnosti obsluhy.

Naposledy som vosiel, 30s sa rozhodoval ci Royal Western alebo Royal Western, objednavka, kola bez ladu, ano budem jest tu, 6,3e, kartou budem, pip, paci sa.
Ale mali ho prave hotovy.

Kamos cakal asi 5minut.

Drive, ked je plny, tam sa to zda nekonecno...realne to je par minut max.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 26. 2. 2018 22:51

Občas není na FF nic špatného.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 2. 2018 00:50

glider: To možná bude rychlejší ten automat, pokud se v něm umíš orientovat. Neztrácíš čas s dobrý den a vůbec se zbytečným mluvením.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2018 08:43

Sekaná z Globusu jsou nějaký Amarouny. Normální sekaná ti nenaroste v troubě o další 1/3
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 27. 2. 2018 09:41

Jack: No, jenže v automatu si ještě neobjednáš vše. Letos jsem sice ve FF ještě nebyl, ale loni minimálně pití bez ledu nešlo na automatu naklikat.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 2. 2018 09:46

Presne, bez ladu tam nevies dat a nie kazdy mekac ma automat.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 2. 2018 09:58

.Jelen. píše:Pajjoun: No je otázka, kolik procent lidí, co chodí do ff trojky, tam jde, protože nemají na výběr, tak jak píšeš. Imho většina tam jde a klidně si i sedne, když na výběr má - tohle nechápu.

to taky nechápu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2018 10:13

Bo prostředí
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 2. 2018 10:15

Arnie J píše:
.Jelen. píše:Pajjoun: No je otázka, kolik procent lidí, co chodí do ff trojky, tam jde, protože nemají na výběr, tak jak píšeš. Imho většina tam jde a klidně si i sedne, když na výběr má - tohle nechápu.

to taky nechápu


No ja tam idem, lebo mi to chuti a mam na to chut.
Nepotrebujem ist do nejakej restiky, kde uvidim v menu Kurací steak na omacke xyz.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 27. 2. 2018 10:39

Pajjoun píše:
.Jelen. píše:No sekanou z Globusu jsem si vybavil tu z masny. Myslím, že to je masna Globusu. Jestli se nepletu, tak Globus si tyhle věci dělá sám a čerstvý, nic špatnýho to není ve srovnání se svatou trojicí ff.
Pizzu například u nás, na malým městě, pečou tu klasickou v peci, ze základních dobrejch surovin a čerstvou - tohle bych fakt vůbec nesrovnával s ff, ale tím že při objednání dopředu nečekáš, cena je stejná a mají otevříno do noci, mi to přijde jako mnohem lepší alternativa k obyčejnýmu ff.

Myslim, že srovnáváš jablka a hrušky.
Pizza co si musíš objednat dopředu neni opravdu alternativa k FF.
Tam chodim, protože často nemam moc času. Ani nevim dopředu, v kolik přesně pojedu okolo. Navíc u FF máš většinou parkoviště, nebo okýnko. Už vidim, jak si v Praze volam do pizzerie, že někdy za 30-78 minut se tam zastavim. Ale možná taky ne, když se mi něco v plánu posere. To mi pošlou do píči. To že tam pravděpodobně budu na blikačkách na chodníku je už jen malej bonus.

Na rychlou pizzu je ideální Fresh Point Pizza u kulaťáku.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 27. 2. 2018 11:13

:hm
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků