Pračka se sušičkou

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod caprighia 28. 11. 2008 22:07

Kuppersbusch jsem si prohlížel na netu, taky pěkně drahá sranda, ale mě nevyhovovaly ovládáním. Je to asi blbost, ale já prostě musím mít vlastní volbu teploty a otáček a podobně. (nejradši bych pračku, de bych si vymejšlel programy sám, třeba ...tak nastavíme předepírku na 30 stupňů a na 15 minut, pak hlavní praní na 48 stupňů a hodinku, pak třikrát vymácháš, pak odstředíš při 1200 ot šest minut atd :-)) Co bych chtěl je množstevní automatika (Miele snad jako jediná ji má s možností kalibrace, tedy srovnáním čidel nastavením nuly, u jiných nevím jak s únavou závěsných pružin měří) U sušičky považuji senzor vlhkosti za nutnost, nějaké nastavení času je dost nepřesné.

pech : to tě nechali v prodejně sundat zadní kryt, abys mohl kouknout na uložení ? Tam budu nakupovat :-)

Ještě k otáčkám - ony samy o sobě nejsou vypovídající, ale zbytková vlhkost (taky málokdo uvádí) ono to točit deset minut při 1000 nebo pět při 1600 může přinést stejný výsledek. Navíc je spíš rozhodující obvodová rychlost, takže u bubnu velkého průměru je 1200 ot jako u malého 1500 (nepočítal jsem to :-))
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 1. 12. 2008 00:53

A co velikost otáček x "lámání prádla". Já sice šel po otáčkách, ale když vidím, jak tcháně místo 1000 to má furt přepnuté z toho důvodu na 600, tak nevím. Já to mám na max.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 1. 12. 2008 11:03

Dokud jsem sušil v sušičce, tak to bylo v pohodě, ale na šňůře to lámání zůstane a některé věci se hůř žehlí. Ty zůstanou déle na hromadě, mnohem méně se používají a tím se problém eliminuje. :D
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caprighia 1. 12. 2008 11:04

Mě taky tvrdí, že vyšší otážky zežvejkávají prádlo....no nepozoroval jsem zásadní rozdíl mezi 800 a 1200 - ale já toho choulostivého moc nemám, takže tím to bude. Nevím jaou má odstředivá síla vliv na lámání, asi jo, neb je to tam různě zpřehýbané.
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 10. 2018 10:27

Z priestorových dôvodov (ako inak) treba úzku, rozhodne pod 50.

Toto som teraz objavil. Čo na to garáž? (pech áno, viem, je to na *****, niekto ďalší? :D)

https://www.alza.sk/lg-f72j7hg2w-d5078108.htm
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 10. 2018 11:59

úzkou nebo málo hlubokou?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 10. 2018 12:01

Pracka a susicka v jednom...je to dobry napad?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 10. 2018 12:02

Ne, ale pokud nema jinak tak..
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2018 12:04

glider píše:Pracka a susicka v jednom...je to dobry napad?

moje sestra to tak ma, proste by se susicka nevesla uz, a jako funguje to ale docela o nicem v tom ze to prani a pak suseni trva i treba 7hod ...
mas blokovanou pracku ... takhle bys vypral tri pracky :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 10. 2018 12:06

glider píše:Pracka a susicka v jednom...je to dobry napad?


Ne.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 10. 2018 12:09

Jean ViC píše:
glider píše:Pracka a susicka v jednom...je to dobry napad?

moje sestra to tak ma, proste by se susicka nevesla uz, a jako funguje to ale docela o nicem v tom ze to prani a pak suseni trva i treba 7hod ...
mas blokovanou pracku ... takhle bys vypral tri pracky :D

A kvalita vysusenia?
Ten cas je masaker no...ale pokial to vysusi dobre no.

No pracka vypere vzdy skor, takze aj s druhou by si pravdepodobne cakal na vysusenie hm.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2018 12:21

to nevim jsem to u ni nezkousel, ale rikala ze dobry , akorat nema myslim zkusenost s normalni susickou aby mela porovnani....
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 10. 2018 12:57

Tak u nas sa pere denne jedna mensia pracka. Takze cas nehra rolu. Ale proste bud budem ako doteraz uplne bez susicky, alebo bude toto. Teda bude. Kym sa tu rozhybe diskusia, uz to mam aj doma :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 10. 2018 13:25

tvuj vyber ma i wifi ale jestli 5ghz?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 19. 10. 2018 13:31

Viem ja? Tam to je a isiel som radsej na kavu. Ak nie, pripojim to do 2,4.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků