Realitní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 14:05

Presne tak
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 14:05

Tak cajk
anonymni

Odeslat příspěvekod vpe 9. 12. 2018 18:32

goes píše:Tak ono tech 17 sire by zas tak nevadilo. Postavis barak podelne a muze mit sirku 10-12 metru coz je dostatecne s tim ze holt budes bydlet za barakem na kolem coz je v klidu. V zadni casti si muzes udelat treba sad. Jako videl sem pozemky treba 12x300 a to je mazes.

Nicmene ty site to je dulezite. Hlavne vodovod bo bez nej bych dnes nestavel.


Spis kanal aby tam byl...
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 18:58

kanal *****. COVka + septik/trativod je realizovatelny. To se vzdy da vyresit. Ale jak udelas barak na vrt/studnu a dojde ti voda a vodovod neni u plotu, tak budes dozivotne vozit vodu v cisterne a v dnesni dobe, kdy uz bude jen vice a vice sucho bych jakykoli barak resil jen s obecnim vodovodem. Klidne k tomu studnu, ale napojeni byt musi. Vse ostatni je vzdy resitelne, voda ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 9. 12. 2018 20:47

VPE 12m širokej pozemek máme zahradu, a normální barák se tam prostě postavit nedá.

Protože když tam budeš řešit novou studnu, původní není pitná, protože je víceméně povrchová voda v ní, odpad čovkou, protože to je jediná ulice bez obecního vodovodu a kanalizace, přičemž vodovod sice vede asi 200m odsud, kanalizace ale ne, protže to je za řekou i potokem.
ale barákna 12m širokým pozemku, když bude 8m širokej, což je asi max, tak ho ani neobjedeš autem a jakoukoli technikou (obsluha zahrady) nenavážeš na něj ani malou terasou, protože bude končit plotem, barák bude dementní nudle, takže bude mít dementní dispozici což by částečně řešilo udělat ho do patra, ale proč si dělat barák do patra, když máš velkej pozemek...
Bydlet za barákem klidně, pokud to nebude sever, severovýchod apod...
Je to prostě o konkrétní situaci... 15m šíře už je lepší, s těmi omezeními pro barák je to alespoň obsloužitelné jinak než ručně s kolcem....

To že mám u baráku obecní vodovod a odpady beru jako zásadní výhodu. Sice poměrně drahou, ale jasnou výhodu.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 20:56

Me to zaujalo jen v pripade ze by se to preparcelovalo, jako uz jsem se tu nejak usadil, ale ne zas tak abych stavel na pozemku 17x80 metru, to mam radsi na valassku standardni barak a klidne tam pak doziju na stari s klasickym ctvercovym pozemkem a jedine co by me tam cekalo je rekonstrukce uz jednou rekonstruovaneho pred par lety..

Rikam, spis me to prestalo lakat, mozna toho budu litovat, ale nyni jsem rad i za to, ze jsem ve vlastnim byte tam kde skutecne chci prozit produktivni vek.. stari se da dozit kdekoli..
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 20:58

Ja mam tri 30x45 to je ideal.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 21:00

To je parada, to uz muzes mit i kozy na spasani travy..
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 21:01

Doma mame ovce na hektrove zahrade.
anonymni

Odeslat příspěvekod aliasno 9. 12. 2018 21:12

to jspu obecní pozemky? dobrá adresa je základ, genius loci - brampole. co koupit nadraží, zámek něco normálního prostě. zábory půdy kvůli nákýmu sapiens bydlení, to není normální. navíc je v harmonogramu krize, ceny klesnou i před cedulí, tak to vidím já.
aliasno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 21:17

Ok :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 12. 2018 21:20

Jak to čtu zlatej panelak
V únoru budu nadávat jestli mi nepovolí klimosku na střechu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 12. 2018 21:33

***** panelak, jezirko zlaty 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2018 23:15

Jean ViC píše:Jak to čtu zlatej panelak
V únoru budu nadávat jestli mi nepovolí klimosku na střechu

Já ji budu tahat ve špajzu těma větračkama, akorát budu mít mobilní, no, byť upravenou, aby to nefungoval podtlakově.
anonymni

Odeslat příspěvekod vpe 10. 12. 2018 00:48

Tak nekdo koupi 200m2 nudli ve meste za mega a postavi tam 12x5m patrovy baracek :-)
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků