[Informatický kroužek]

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 9. 11. 2018 09:56

vim o tom vse
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 11. 2018 10:04

Večer budu u toho
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod tos_ 9. 11. 2018 10:09

Bratoj se taky vypínal rezeň, ale tobylo tím, že 8+6 grafika byla dotáhlá 6+6 s rozbočkou, protože nějakej chytrák vyhodil krabici od zdroje vč. zbytku kabeláže, takže se musela objednat nová, od té doby žádný problém. A vlastně pokud nepočítám moje blbnutí s taktováním a odemykáním, nikdy jsem žádný AMD neviděl nestabilní, a to v rodině a okolí je už přes 17 letpoužívané, desktop i notebooky.

Napiš pak sem co to hlásí nebo co je v event logu, lepší, než random instalovat a nastavovat.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod tos_ 9. 11. 2018 19:40

Fingerprint solved! Bohužel ta mrcha si neumí zapamatovat dvě sady otisků, každá pro jinej OS, pouze jednu :-( takže si tam nechám otisk na firemním systému, ať tam pořád nemusím vypisovat to kokotské heslo, na svém si nechám pin.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 11. 2018 19:57

Amd restart se mi skoro hned potvrdil udělal jsem dvě věci, novější bios a pak jsem zvýšil z 2.6 na 2.9 rychlost paměti
A už to asi hodinu a půl nepadlo tak uvidim časem ale zatím je to nadějné
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 11. 2018 19:58

Jak se neda aktualizovat bios z win mě lehce ***** musel jsem hledat flash disk :)
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 11. 2018 21:28

Plati porad moznost legalni instalace win10 pomoci klice win7profi?
Kamosovi sem menil hdd na ssd a po migraci sw hlasi wokna, ze jsou nelegal. Tak bych to vyresil elegantne. Zbylo mi par klicu z tehdejsich prodejnich akci
Čím větší plečka, tím lepší řidičskej zážitek!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod tos_ 9. 11. 2018 21:31

Ano.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 11. 2018 21:35

Noo jako ta možnost je ale že dáš klíč ze sedmiček do desítek a pujde to si nejsem jistý
Mě to zlobilo a musel jsem klidně dát jiny disk a dat sedmy a pak upgrade na deset a jak se sami aktivovali tak to šlo pak na jinej disk nainstalovat čisté deset a byli aktivní. Na disku aktivace nezáleží
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 11. 2018 21:38

Ja to v minulosti instaloval primo originalni instalackou desitek se zadanim kodu pro w7profi a vzdycky to fungovalo.
Čím větší plečka, tím lepší řidičskej zážitek!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 11. 2018 22:16

Já co teď instaloval tak si myslím díky dellu se to caplo samo bez kódu
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 10. 11. 2018 09:39

Yop. Dell to nějak má. Měnil jsem disk a instalace proběhla bez zadání kódu. To je spjato se základní deskou?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod tos_ 10. 11. 2018 09:48

BIOS resp. EFI.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 11. 2018 11:04

PeTr7650 píše:Plati porad moznost legalni instalace win10 pomoci klice win7profi?
Kamosovi sem menil hdd na ssd a po migraci sw hlasi wokna, ze jsou nelegal. Tak bych to vyresil elegantne. Zbylo mi par klicu z tehdejsich prodejnich akci

To může být jen náhoda, MS teď chvíli zase něco *****, takže lidem to hlásilo neaktivovaný i widle, co byly už dávno aktivovaný a legální. Ještě, že komp s desítkama zapínám maximálně jednou za měsíc, takže tyhle jejich chyby a problémový aktualizace překočím. No ale nějak se jim toho poslední dobou dost kupí
fiatí 1.4 940A2000
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 10. 11. 2018 12:15

Já dostal padlé offices. Údajně multilicence. Při aktivaci mi to vyhodilo, že produkt je aktivován. Reaktivace po telefonu, negativní. Pak jsem našel na netu, že musím zadat, že je to použito na 0 slovy "nula" počítačích. Přijde vám to logické? Pro mě by bylo normální, že zadám 1, protože produkt už mám na PC.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor