mbank - zkušenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 10. 8. 2018 18:48

Ten mobil ale byl hroznej
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 8. 2018 20:49

Taky hned šel na Letgo.
myšpulín
Štamgast

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 8. 2018 21:45

myšpulín píše:Byla to podmínka využití akce u Raiffeisen mobil zdarma a stejně jsem se snažil ten účet zrušit před dvěma lety, začali účtovat použití a nepoužití karet podle úplňku nebo tak nějak. Úroky naprd žádná přidaná hodnota, pořád hlídat ceník.
Tehdy jsem jen zrušil všechny karty, účty nešli díky spoluvlastnictví, teď se zdá, že to půjde.

Jakoze nějaká banka ma podmínku ze zrusis jiny účet? Tam bycj nikdy nesel. Sorry jako
burty s krenem
Moderátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 8. 2018 21:47

Tak je to podmínka toho dárku, bez dárku samozřejmě ne. Ten účet jsem chtěl i bez dárku, byl jsem objednán k bankéřce ještě před tou akcí.
myšpulín
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2018 21:52

je u nejakeho dodavatele energie mozne ziskat lepsi cenu kdyz se zavazu treba k odberu 100MWh rocne?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 8. 2018 22:34

Jo
(Alert garáž rada)
burty s krenem
Moderátor

Odeslat příspěvekod robbert 12. 8. 2018 11:16

Revolut: nabídl mi kartu zdarma po cca 14 dnech. Má to smysl? A na revolut se peníze jen posílají mezibankovnim transferem?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 12. 8. 2018 11:18

ne, klidne kartou
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod robbert 12. 8. 2018 11:18

A to jak?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 12. 8. 2018 12:40

Online.
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 12. 8. 2018 12:42

v revolut appce?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 8. 2018 13:56

jednoduse, priradis si tam nejakou kartu a pak to z ni normalne krmis, bez poplatku.
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod robbert 12. 8. 2018 18:47

To může být jakákoli karta? Já myslel, že jen převodem. Každopádně díky a vyzkouším.
Tak už to jde. Jen první platba musela být Go pay nebo transfer.
Dík.

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod goes 12. 8. 2018 18:51

myšpulín píše:Byla to podmínka využití akce u Raiffeisen mobil zdarma a stejně jsem se snažil ten účet zrušit před dvěma lety, začali účtovat použití a nepoužití karet podle úplňku nebo tak nějak. Úroky naprd žádná přidaná hodnota, pořád hlídat ceník.
Tehdy jsem jen zrušil všechny karty, účty nešli díky spoluvlastnictví, teď se zdá, že to půjde.

Rb je dnes asi nej banka. Samo pokud honis ucty abys dostal darek ci usetril korunu za rok tak pro tebe nebude
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod robbert 12. 8. 2018 19:03

Proč je něj?

Nekácet!
robbert
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka