Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 21. 6. 2018 17:48

Tak mi to bolo povedane.
Na stranke maju viacero druhov clenstiev.

*mam to ku AMEXke
glider
Guru

Odeslat příspěvekod Sauron 21. 6. 2018 17:50

Glider je na Slovensku a tam neomezený Priority Pass, na rozdíl od bank u nás, k účtom opravdu dávali. A banky u nás ho dávajů pořád, akorát s tím omezením na 4 vstupy ročně (a šecky další nějak za 13 Eur či tak jaksi)
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod brasci 21. 6. 2018 17:54

Ja mam do nejakeho loungekey vstup ale neviem, som to nikdy nevyuzil.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod salam01 21. 6. 2018 17:55

addiction píše:
Sauron píše:To neporadim.

Kazdopadne v Praze lze jit pri trose snahy za 100 Kc do salonku, kde mas piva a chlastu neomezene. Takze jakekoliv ceny v obcerstvovnach po letisti su vcelku fuk.

Ale v salonku maj lahvace, to ja prave radsi toceny :oops: 8-)

V germánských salóncích mají i točené.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod addiction 21. 6. 2018 23:11

V Mnichove budu mit na prestup jenom chvilku, tak leda by mi dali 2 do kelimku :hm 8-) :nenapadne
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 09:32

nebo takhle :D

drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod addiction 22. 6. 2018 09:40

:love:
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod addiction 2. 7. 2018 14:44

salam01 píše:
addiction píše:
Sauron píše:To neporadim.

Kazdopadne v Praze lze jit pri trose snahy za 100 Kc do salonku, kde mas piva a chlastu neomezene. Takze jakekoliv ceny v obcerstvovnach po letisti su vcelku fuk.

Ale v salonku maj lahvace, to ja prave radsi toceny :oops: 8-)

V germánských salóncích mají i točené.

No fakt ze jo, za par minut 3 rychly :nenapadne 8-)
Zweimal Das Auto
addiction
Inventář

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 6. 7. 2018 10:45

Asi otázka pro Aceho - platí se piloti v Arábii (Emirates, Qatar Airways) obecně lépe než u tradičních "západních" aerolinek (AF, BA, Lufthansa, KLM, Swissair, SAS, United, AA, Delta, Air Canada, Qantas....)?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
fricoolinek2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 11:58

Odpovím ti za něj - ne. Důvod: například u LH - odbory.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 6. 7. 2018 15:12

Ses si jistej? Kdyby se neplatilo v Arábii líp, tak tam Ace není, a šel by k LH.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 7. 2018 15:55

To neni jen tak jit k LH. Pěkný peníze, v evropě a pořád na zemi kvůli stávkám. Tam musí být fronta na práci.
Zatímco někde na poušti...
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 7. 2018 16:37

Přesně tak.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Sauron 12. 7. 2018 20:55

ace2: taky tam u vás v půšti takto přistáváte? :D

...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ace2 12. 7. 2018 22:24

fricoolinek2 píše:Asi otázka pro Aceho - platí se piloti v Arábii (Emirates, Qatar Airways) obecně lépe než u tradičních "západních" aerolinek (AF, BA, Lufthansa, KLM, Swissair, SAS, United, AA, Delta, Air Canada, Qantas....)?

Netuším kolik přesně berou ve výše jmenovaných. Nicméně všechny výše jmenované mají silné odbory, které více méně zabraňují vstupu cizinců takže je to stejně no go pro expaty.

Nicméně předpokládám, že to bude podobné co se týče platu. Otázkou jsou pak další položky z job package a daně. Každopádně samozřejmě lepší dělat pro firmu kde platí nějaký zákoník práce a životní jistoty než středověký systém Kafala kde jako zaměstnanec nemáš v podstatě žádnou právní ochranu ani právo na cokoliv jiného kromě toho držet hubu a krok. Takže dneska tu jsem, za 24 hodin můžu být klidně na cestě domů. Pro představu nemám ani pracovní smlouvu :D

Na druhou stranu to zase člověk musí vidět z druhé strany. Domorodců je tu tak 10-15% a zbytek cizinci z celého světa, takže když někdo dělá problém tak zítra už v zemi není a porto je tu klid a bezpečno. Byt nezamykám a auto nechávám nastartovaný a otevřený před barákem.

Akorát že by někdy jeblo z té jejich mentality. 28. to zacinká a dokud to cinkat bude tak tu asi zustanu. Hlavně žádný emoce, jde jen o prachy 8-P nejsem tu abych posuzoval jejich přístup k lidským právům.
Naposledy upravil ace2 dne 13. 7. 2018 00:19, celkově upraveno 1
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka