Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.II 14. 6. 2018 17:39

Tak především s těma trenclema udělal ze sebe ještě většího blbce, než jsme doufali
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2018 17:44

Pro ty co ho nemají rádi se vůbec nic nezmění a pro ty co ho volili taky ne. Prostě to byl jeho malý žertík na vytočení novinářů. A jelikož se o tom všude píše co víc si mohl přát? Nejvíc by ho novináři naštvali kdyby o tom vůbec nepsali....
anonymni

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 14. 6. 2018 17:47

Tahle trapná epizoda postkomunistické nabalzamované trosky těžko někoho vytočí. Stejně jako tvůj bezcennej spam, kterým to tu urputně zasíráš.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 14. 6. 2018 17:49, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hondamaník 14. 6. 2018 17:48

No co, opět gratulujeme idiotům aktivním voličům Miloše Zemana i idiotům pasivním voličům, co ho podpořili tím, že nechtěli volit menší zlo.
Hondamaník
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2018 17:53

Tak aspoň mají novináři o čem psát...A někteří lidé chvíli přestanou nadávat na Babiše a o to víc budou nadávat na Zemana... :D
Jinak pokud by jsem to porovnal se včerejším a taky dnešním pláčem tzv. pravice kvůli návrhu omezení příspěvků na bydlení tak to bylo trochu slabé kafé... :D Obzvlášť když komunisté byli pro omezení a pravice pro plné zachování...
https://zpravy.idnes.cz/davky-na-bydlen ... domaci_kop
anonymni

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 14. 6. 2018 18:38

Nejdřív si to prostuduj, než sem naspamuješ svoje prostoduché pravdy.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 14. 6. 2018 18:41, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod agathodaimon 14. 6. 2018 18:39

Laciná pravda taky pravda 8-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 14. 6. 2018 18:42

Jo, už jsem to upřesnil.
Vočko,Szyslak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazik 14. 6. 2018 18:50

PaulZ timhle mel vytocit novinare ? Myslim, ze touto akci jen potvrdil, ze jeho zdravotni stav je vazny co se tyce psychicke stranky a nemel by jiz finkcio prezidenta vykonavat. Je smutne, kdyz prezident je minimalne polovine naroda k smichu.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod Hondamaník 14. 6. 2018 19:07

No co, tak holt nemůže dostat z hlavy sto hoven... Z jeho jednání už to je jasný dlouho.
Hondamaník
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 19:55

Vočko,Szyslak píše:Tahle trapná epizoda postkomunistické nabalzamované trosky těžko někoho vytočí. Stejně jako tvůj bezcennej spam, kterým to tu urputně zasíráš.

Děkuji. Promluvils mi z duše.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2018 20:48

Vočko,Szyslak píše:Nejdřív si to prostuduj, než sem naspamuješ svoje prostoduché pravdy.

Co si mám prosím nastudovat? Jak Zeman pálil trenýrky což zrovna důstojné na prezidenta fakt nebylo... Nebo jak se pravice dnes a včera v parlamentu chovala jak kašpaři? Sice chápu že vystoupení pravice měla samozřejmě získat nějaké hlasy, ale ti kašpaři se tězko okecávají...
Jinak spam je něco co se netýká obsahu diskuze, to by jsi mohl vědět i ty (možná). Skutečně spam není to co se nelíbí Tobě...
Naposledy upravil anonymni dne 14. 6. 2018 21:03, celkově upraveno 2
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2018 20:52

mrazik píše:PaulZ timhle mel vytocit novinare ? Myslim, ze touto akci jen potvrdil, ze jeho zdravotni stav je vazny co se tyce psychicke stranky a nemel by jiz finkcio prezidenta vykonavat. Je smutne, kdyz prezident je minimalne polovine naroda k smichu.

No ať se to někomu líbí nebo ne, pořád má Zeman podle průzkumů nad 50% důvěru...Přičemž jen 30% je zásadně proti, takže by jsi měl mluvit za sebe...
Naposledy upravil anonymni dne 14. 6. 2018 20:53, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 14. 6. 2018 20:53

to se neni cemu divit, kdyz pulka naroda sedi u blesku a tlemi se, jak s tema novinarema vyjebal.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
Major Kure
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2018 20:56

+1
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi