Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 24. 4. 2018 04:49

falešní moralisti
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 4. 2018 04:53

slunickosauri :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 24. 4. 2018 04:59

ace2 píše:falešní moralisti

Nesmíš to hodnotit tvým vlastním charakterem
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 24. 4. 2018 05:16

je mi uplne jasny ze by tu kazdy zahodil zivot, potopil rodinu a stal se politickym hrdinou kvuli jednomu nic znamenajicimu podpisu.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 24. 4. 2018 05:26

Každý určitě ne. Ale tak to bylo i v reálu. A pokud by jich nebylo, tak jsi lítal maximálně tak s hadrem při šurování
Naposledy upravil Jouda.II dne 24. 4. 2018 05:27, celkově upraveno 1
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 4. 2018 05:26

ace2 píše:je mi uplne jasny ze by tu kazdy zahodil zivot, potopil rodinu a stal se politickym hrdinou kvuli jednomu nic znamenajicimu podpisu.


Tak moje rodice tomu nepodlehli a nejen za tohle si jich vazim..
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 24. 4. 2018 05:28

addiction píše:
ace2 píše:je mi uplne jasny ze by tu kazdy zahodil zivot, potopil rodinu a stal se politickym hrdinou kvuli jednomu nic znamenajicimu podpisu.


Tak moje rodice tomu nepodlehli a nejen za tohle si jich vazim..

+1
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 4. 2018 07:21

JardaB píše:To bych zas tak plosne netvrdil, hodne lidi spolupracovalo asi opravdu naoko aby měli vyhody a pokoj, to samy vstup do strany, nejake funkce to vyzadovaly a byla to jen formalni zalezitost, borec chodil na schuze, platil příspěvky a za bukem nadaval na rezim...

Takže když bylo hlasování o někom nebo se psaly posudky, zprávy o někom, tak se hodili marod co?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 4. 2018 07:28

Nevim, co si zazil ty, ale ono to zas tak hrozny nebylo, všude se najdou hajzli ale většina lidi proste spatna nebyla a i posudek při nejakem pruseru se da napsat ruzne. Co vim, většinou byla snaha s tim nejak vydrbat aby se vlk nazral a koza zustala cela. Co si pamatuju asi nejdrsnějšího tak cca v pulce 80. let byla rozkrádačka při praxi na stredni skole, taky jsem byl u vyslechu a nebylo to prijemne, kazdopadne jeden kolega to odnesl protože se proste priznal, z toho byli nestastni všichni vcetne kriminalisty, jak se později zjistilo ale nakonec se to i tak uhralo na ruzne záruky a bylo upusteno od potrestani, i když to v tehdejších meritkach byl megazlocin (desitky tisíc), dnes by IMHO dopadnul hur.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 4. 2018 07:31

Jo tak ono to nebylo tak hrozny, jasne :-! :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 4. 2018 07:35

Ne, fakt nebylo, aspoň pro bezne lidi, nevim co z toho si zazil ty osobne a co cerpas jen z propagandy. Vždy a za všech rezimu je to spis o lidech, jak se da prezit. Pokud se někdo rozhodl chcat proti vetru tak mel vetsi problemy, to je jasny. Vetsi obavy mam z budoucnosti, diky importu hajzlu do Evropy ve velkem.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 4. 2018 07:37

Byla to zkurvena doba a kdo na ni vzpomina jako na nespatnou, je stejne zkurvenej 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 24. 4. 2018 07:40

Myslím ze bavit se o tomhle s člověkem, co vážně uvažuje o voleni spd, je dost zbytečně.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 24. 4. 2018 07:54

Tohle cely mi prijde na stejny urovni jako hodnotit 2. svetovou valku na zaklade filmu o Sedmy rote.
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 24. 4. 2018 08:11

Nebo kdyz v Zivote Briana rekli Monty Pythoni, ze ukrizovani je pohoda :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků