Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2017 18:44

au
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 10. 2017 18:54

maXX_CZ píše:Koukam na novinkach uz maji jasno:
https://www.novinky.cz/domaci/452605-kd ... alice.html
Co preferujete vy?

Koho to zajímá?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 22. 10. 2017 19:10

Napríklad mňa.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 10. 2017 19:17

To byla řečnická otázka.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 10. 2017 19:19

Já nemám názor ale řeknu vám pak jaký vliv na obyvatele to má, mám takový svý vlastní rank, zatím nikým neuznávany ale možná do budoucna
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 10. 2017 10:22

Já myslel, že Havířov je spíš černý. :D
...Jak se díváte na situaci v kraji?
Na výsledcích se podílela bezesporu také osobní zkušenost voličů s islamizací Havířova a přilehlého okolí, kde jsou ubytovávání dle našeho mínění nelegální imigranti – legalizovaní českou vládou – z Iráku, Afghánistánu i Sýrie. SPD má v Havířově 15,57 procent hlasů!
https://www.denik.cz/z_domova/spd-za-us ... 71022.html
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 23. 10. 2017 10:51

"Arab nebo cikán, má to černý vlasy a tak to nepoznám." :D
My mě zajímalo, kolik z těch voličů má aspoň střední školu a dělá trochu kvalifikovanou práci. :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 23. 10. 2017 11:29

:D
Obrázek

Ale zase je fakt, že Tomio těžko může hrát na notu nějakýho bělošskýho nacionalismu jako třeba Adam B. Bartoš, tak tohle by mohl prodat tak, že opravdu není žádný rasista, jen si prostě sličná dívka nesmí mít problém navléct bikiny místo burkin. :mrgreen:

Ten dolní "sluníčkářský" text decentně nezmíním.
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 10. 2017 11:32

Aštar_Šeran píše:Tak hlavně že bojuje proti jiným "podvodníkům" (= živnostníkům). Logika level dement.

Obrázek
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 10. 2017 12:09

njn...

jinak včera jsem zjistil agenta v rodine, který zvolil ano. ani bych nad tim nemrkl okem, každý ma pravo na svůj názor (ikdyz). ale tento člen se me ptal před volbami co si myslim a co rikam na ano. tak jsme se o tom bavili. rikal jsem, ze se mi to ze zacatku libilo, zbavit se starych struktur, co jen melou a nic a ze si za babise muzou vlastne sami (na cemz trvam dodnes), ale ze jsem postupne zacal zjišťovat a objevovat další jako niceni konkurence, vsici kradnu, obvineni atd. tak dotycny agent souhlasil, ze toto asi není cesta. no a včera suse oznamil, ze volil ano, jak předtím. však tam nic lepšího nebylo. A na me dotazy, jestli nevadi ty obvineni a stb a další věci. tak pry to se říká a není dokazane, stb pry soud davno zrusil a obvineni z dotaci pry vůbec nebylo prokazano. atd. takze lidi to sleduji, koukaji na zprávy, ale nejaka osveta je vcelku jedno.
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 23. 10. 2017 13:06

burty s krenem píše:... rikal jsem, ze se mi to ze zacatku libilo, zbavit se starych struktur, co jen melou a nic a ze si za babise muzou vlastne sami (na cemz trvam dodnes),...

No, a právě v tomto je zakopaný ten pes. Absolutní nepochopení politiky rodí populistické *****.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 10. 2017 13:12

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 10. 2017 13:19

GeneHawkins píše:
burty s krenem píše:... rikal jsem, ze se mi to ze zacatku libilo, zbavit se starych struktur, co jen melou a nic a ze si za babise muzou vlastne sami (na cemz trvam dodnes),...

No, a právě v tomto je zakopaný ten pes. Absolutní nepochopení politiky rodí populistické *****.

jakoze ods+top+vv nam tady predvadeli ok politiku, ale nepochopili jsme to a tak prisel babis?
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 23. 10. 2017 13:32

Jaký je rozdíl mezi VV a Babišem?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků