HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2017 21:55

MV_cz píše:No já teda nechápu proč si ty firmy sap pořizujou, ale nějakej důvod k tomu jistě mají :D

To stejný si říkáme i o tom našem softu :D Ale většina zákazníků je s tím vážně spokojená, i když to funguje, jak to funguje :hm
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2017 21:56

SAP funguje dobre ale záleží od implementácie.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2017 21:57

Povedla se vubec nekdy nekde?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 22. 6. 2017 22:00

Ve firmě byl sap a implementoval se asi 8 let a co jsem tam odešel tak furt nebyl implementovanej... nebo to byl oracle už nevím, ale používalo se tam obojí a obojí stálo za ***** a všichni na to nadávali. Ono nikdo neumí erp, to co máme my tak jako nevím asi bych v tom nechtěl pracovat, a vlastně i elis je uvnitř šílená prasečina byť má sympatický jméno
anonym

Odeslat příspěvekod powerball 22. 6. 2017 22:03

vetsi frajerina je bejt sapér
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 6. 2017 22:07

V praci SAP taky máme, z uzivatelskeho pohledu nic moc a neznám nikoho spokojenyho, tusim ze 6. rokem se to ladí.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2017 22:19

Užívatelia nikdy nie sú spokojní a je jedno či je to SAP alebo niečo iné.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 22. 6. 2017 22:36

A tak to zas někteří jo. Jako řeknu to takhle, když nastoupíš někam kde seš v kontaktu s uživatelama nebo jejich požadavkama, tak během druhýho a třetího týdne kdo ti utkví v hlavě tak ten prostě bude mít furt někde něco. A zas jsou tací který třeba po roce potkáš a řekneš si "wtf ten kdy tady nastoupil" aby ses pak dozvěděl že tu dělá třeba třetím rokem. A máš třeba lidi kteří si zvykli že to prostě nikde není ideální, pak máš lidi kteří se snaží vše co jde vyřešit svépomocí ( :love: ), největší skupina je taková že prostě ok až to nebude dělat to co má tak se zeptám, pak jsou lidi co jim věčně něco nefunguje no a nejhorší jsou ti kteří "it může za všechno" a prostě snaží se na ně hodit co nejvíc to jde a jakmile něco nefunguje tak hnedka co nejvážnější priorita a že je to všechno úplně na ***** že to požaduje okamžitě opravit a že takhle není možné pracovat atdatd
anonym

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2017 22:45

Všade je to rovnaká zábava. My sa sťažujeme na nich, oni na nás. Život ide ďalej.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 22. 6. 2017 22:48

A tak mě jsou docela u řitě, prostě si jen kolikrát u emailů povzdychnu "tyvole jak on zvládl ten mail napsat" a hotovo. Jo to jsem měl kolegu kterej byl strašnej puntičkář na tohle, snažil se vypadat pro lidi (hlavně ženský :D ) co nejlíp a naopak těm vysírkám dělal různý obstrukce, např. říkal jak jednou dal do židle (maj tam takový ty záslepky v těch dírách) olomoucký syrečky dotyčnému, to jsem nechápal
anonym

Odeslat příspěvekod evlo 22. 6. 2017 23:09

Tak on SAP a pod. Nemusí byt nijak dokonalý, kdyz největší konkurence je vtip jménem dynamics 365.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 6. 2017 05:35

MV_cz píše:No já teda nechápu proč si ty firmy sap pořizujou, ale nějakej důvod k tomu jistě mají :D

Tak napr my jsme nemecka firma a SAP je nemecka firma...to je taky duvod. :D Ale jinak na t bezi h nas všechno, i vyroba.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 6. 2017 05:53

Ono taky dodavat system, co by hned na 100% fungoval a nepotreboval neustale servis by byla kokotina. Vzdyt by ajtaci nemeli co zrat ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 23. 6. 2017 06:02

evlo píše:Tak on SAP a pod. Nemusí byt nijak dokonalý, kdyz největší konkurence je vtip jménem dynamics 365.

Není to tak špatné. V poslední době pět komplet migrovaných firem během osmi měsíců.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 6. 2017 06:43

Slawall píše:
MV_cz píše:No já teda nechápu proč si ty firmy sap pořizujou, ale nějakej důvod k tomu jistě mají :D

Tak napr my jsme nemecka firma a SAP je nemecka firma...to je taky duvod. :D Ale jinak na t bezi h nas všechno, i vyroba.

Jo my se SAPu ubráníme vždycky, ale není to složitý, bo ty cenový nabídky jsou vždycky docela úsměvný a tak o řád jinde než řešení na míru, co alespoň funguje :D Ale snaží se sem furt dostat, to jo, teď počítám, že to vzdají kvůli ceně, ale nechám se překvapit. Asi je dobrý ten SAP jakože implementovat, na tom se vyřádí spousta lidí.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků