Koupě nového auta - výše slevy

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 22. 5. 2019 13:02

to s tou přítelkyní... nemáš to náhodou kameru na čumendu, že ne? :D Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod opasino 22. 5. 2019 13:33

Čumenda na 360 :-)
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 5. 2019 13:38

Mercedes dává všeobecně *****, co jsem tak slyšel a když jsem tam poptával GLE, tak se mi to i potvrdilo. Na nějakou slevu čtvrt mega + rovnou zapomeň.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 5. 2019 13:53

Nissan350Z píše:Mercedes dává všeobecně *****, co jsem tak slyšel a když jsem tam poptával GLE, tak se mi to i potvrdilo. Na nějakou slevu čtvrt mega + rovnou zapomeň.


Přesně tak, nechápu jak můžou prodávat takové numera, když nedávají slevy.
Známy teď kupoval GLE 350d a nedali mu nic. Prostě NULA. Nakonec je ukecal, aby z toho udělali předváděčku a to už u nich bere 3. auto.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 5. 2019 13:54

MFilipec píše:Díky za reakce, udělám si díky nim snáz představu o tom jak to chodí a nemusím oběhat 20 dealerství. Jen pro upřesnění:

Ta nabídku slevy co jsem dostal byla na auto co by šlo do výroby. Skladovku s výbavou (např. 360 kamera, chci zkusit jestli to u přítelkyně sníží počet kontaktů se zdmi atd.. víc než "jen" senzory :-D ) a motorem (ano ten 176 kw TDI) jsem nenašel.

Ta audi a6 za 1,1M zní krásně, z toho co jsem sledoval ty ceníkovy ceny ročních vozů mi přišla jako nejdražší (nejlevnější se naopak zdá merzedes). U Audi je teda prostor vyjednat vyšší slevu, než třeba u Symbianem zmíněnýho MB?

Mello, nepotřebuju ujistit že je passat nejlepší, on se mi taky extra nelíbí, jen splňuje stanovené kritéria a na lepší auta si s tím budgetem nejspíš nesáhnu :)

T.E.CH - díky za reakci, já to auto budu reálně potřebovat až začátkem dalšího roku, takže zatím sonduju situaci. S ohledem na to čekací lhůtu půl roku co mi řekli, myslím že jsem začal tak akorát :)



Teoreticky je tedy ideální objednat v Listopadu, jsou většinou největší slevy, aby všichni splnily plán letošního roku. V prosinci (neplatí plošně) už se většinou zdražuje. Už od řijna bych to tedy řešil.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 5. 2019 14:28

Ingos píše:
Nissan350Z píše:Mercedes dává všeobecně *****, co jsem tak slyšel a když jsem tam poptával GLE, tak se mi to i potvrdilo. Na nějakou slevu čtvrt mega + rovnou zapomeň.


Přesně tak, nechápu jak můžou prodávat takové numera, když nedávají slevy.
Známy teď kupoval GLE 350d a nedali mu nic. Prostě NULA. Nakonec je ukecal, aby z toho udělali předváděčku a to už u nich bere 3. auto.

jj dnes je nejlepši to na co se dostane největši sleva
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2019 14:57

metyn píše:to s tou přítelkyní... nemáš to náhodou kameru na čumendu, že ne? :D Meta

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 5. 2019 15:34

Ingos píše:
Nissan350Z píše:Mercedes dává všeobecně *****, co jsem tak slyšel a když jsem tam poptával GLE, tak se mi to i potvrdilo. Na nějakou slevu čtvrt mega + rovnou zapomeň.


Přesně tak, nechápu jak můžou prodávat takové numera, když nedávají slevy.
Známy teď kupoval GLE 350d a nedali mu nic. Prostě NULA. Nakonec je ukecal, aby z toho udělali předváděčku a to už u nich bere 3. auto.

Před 3 lety uměli 10% na profesi+ IČ..
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 22. 5. 2019 15:44

opasino píše:Čumenda na 360 :-)

třeba aby se zapojil alespoň na monitoru, :D , Meta
metyn
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků