AAA Auto-Mototechna podvodná jednání

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 24. 2. 2019 14:59

"Jo jasně, já rozumím pane alld. Ale stejně dávejte si bacha. To se cení, todlencto. A vy víte, že mně můžete věřit, pane alld, ale stejně nikomu nevěřte. Jenže kolik nás je takovejch jako vy? Tvrdejch a fordařů..."

:D (Pupendo)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 24. 2. 2019 15:05

Chce se zbavit tchyne, tak ji koupil Ford.
MiASX
Nováček

Odeslat příspěvekod robbert 24. 2. 2019 15:26

speleo píše:"Jo jasně, já rozumím pane alld. Ale stejně dávejte si bacha. To se cení, todlencto. A vy víte, že mně můžete věřit, pane alld, ale stejně nikomu nevěřte. Jenže kolik nás je takovejch jako vy? Tvrdejch a fordařů..."

:D (Pupendo)

Kdopak jezdí Octavii?
8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 25. 2. 2019 08:06

aikoN píše:
T.E.CH píše:
aikoN píše:Takže v případě fyzické osoby je tohle z pohledu zákona trestný čin, ale pro bazar pohoda. Výborné :tleskani



Tohle je složitější......

Mají to slušně promakané i s těmi techničáky , no tak nějak se vším. Kdo ví zda na to nemají ISO . :mrgreen:


Tak podle všeho jde o výši škody, kde je u právnických osob asi vyšší hranice. Nebo v čem je jádro pudla?

Myslím si, že to není pravda. Právnická osoba se může dopustit trestného činu podvodu. Nicméně... trestání trestných činů je až krajní varianta, tady se mnohem pravděpodobněji uplatní trestání podle zákona o ochraně spotřebitele za porušení zákazu užití nekalé obchodní praktiky, což je přestupek.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 25. 2. 2019 09:54

robbert píše:
speleo píše:"Jo jasně, já rozumím pane alld. Ale stejně dávejte si bacha. To se cení, todlencto. A vy víte, že mně můžete věřit, pane alld, ale stejně nikomu nevěřte. Jenže kolik nás je takovejch jako vy? Tvrdejch a fordařů..."

:D (Pupendo)

Kdopak jezdí Octavii?
8-P

Z donuceni. A kdo ma v rodine ctyri Fordy a jiny jen tri? :-P
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 3. 2019 16:33

T.E.CH píše:Tak i v AAA lze sehnat dobré auto.... je tam ale tisíc ALE. Podvedou tě a ještě jsou drzý.

Ať si každej kupuje kde chce. Pokud tomu ale člověk nerozumí, AAA auto je s tím jak fungují prostě možná past, s jistým výsledkem že to nepůjde vrátit.

Nakonec proč asi lidi do AAA ty auta prodávají..... a klidně pod cenou. Jasně neděje se to jen tam, ať jsem spravedlivej....

-- 23. 2. 2019 15:45 --

Jelass píše:Táta od šefa kupoval v Plzni před půl rokem nějakyho Hjondé asi za 150. Krom toho nevýhodného úvěru mu narvali havarijko a tažný, přestože nic z toho nikdy neměl. Já bych na to neměl žaludek.

-- 23. 2. 2019 15:02 --

ace2 píše:njn tak zrovna AAA jsou tak děsně provařený... ta paní co chtěla Passata, ok, ale tak snad se dá koupit přímo od VW v tom jejich Das něco programu ověřených ojetin. Mi nepřipadne že ojetej passat je úplně nedostatkový zboží.

Jen Vašek jich má aktuálně asi 10. Ale co prostě nepochopím, že tam ty lidi furt lezou. Co je k tomu nutí?


Velký výběr...... a výkup současného auta. Že to není většinou výhodné, je věc druhá.

Čerstvá zkušenost s AAA. Nikam jsem nejezdil, dostal jsem kontakt na týpka z áček, ten dorazil za mnou do práce, dopoledne obhlídnul auto, ukázal jsem mu papíry a vysvětlil jak je to skvělá koupě. Vypsal si nějakej list, že cenu zavolá odpoledne. Zavolal, řekl cenu, na férovku, že tohle pro ně moc běžný zboží není, tak že aby na tom vydělali tolik a tolik, dá mi takovou cenu. Uznal, že je to míň, než jsem dostal odhad při protiúčtu, tak jsem mu poděkoval a pohoda. Dál už nic dalšího 8-) Ale vím, garážrada, je to taková obdoba goesslevy při kontaktu s AAA.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 8. 3. 2019 16:54

dneska další kokot , kominík z ulice dovezl z mototechny zlín :D pežó 2008 100 hp blue hdi, že prý supr kup, 7000 najeto, 350 na lízink, a prý bude lét jen naftu, říkám mu aj močovinu, navíc to máš z áček, prý néé, z mototechny :tleskani ,sem myslel že mu vypadnů oči z důlku když sem mu to trochu vysvětlil, vyhodil sem mu rezervu a ukázal kam bude pravidelně nepravidelně chcat :D :D , to byly šoky, tož kominík, no, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 3. 2019 17:07

tak hlavně že to bude jezdit o půl litru levněji než benzín
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 8. 3. 2019 18:26

tak, dojel prý za 4,8, já mu na to pravím, že zlín dávám zcela běžně do 5,5, prý má turbo a ten benzín je líný, ja nato že mám sice enom 3 válec ale take turbo a o 30 hp víc, dál se nemá cenu bavit, na druhou stranu alespoň je vo čom pokecat :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 3. 2019 18:30

Tak jde o to, za kolik koupil, nemusi to byt nutne spatne auto. Mocovina stoji prd a aspoň to je vic eko.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 3. 2019 18:32

Píše 350k a ještě leasing k tomu :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 3. 2019 18:36

Aha, to jsem prehlidnul. No furt to muze byt OK, ne? Taky jsem koupil auto za 380 na leasing a mělo najeto 30, celkove spokojenost, letos doplatim.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 3. 2019 18:40

já nevim, za to mohl mít něco podobnýho novýho, ne? viz arnie captur
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 8. 3. 2019 18:42

Lidi jsou nepoučitelní no...
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 3. 2019 18:44

Tak 7000, to musí byt skoro novy ne? Za 350 mas novou ***** bez vybavy leda.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků