Nové, roční kombi 300k

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hellslayer 18. 12. 2018 06:42

Zdravím,
strýc vybírá nové auto a já moc nevím, co bych mu doporučil. Požadavky jsou:

Nové nebo maximálně roční auto
na zadní lavici musí jít nasadit dvě dětské autosedačky a ještě se vlézt dospělá osoba doprostřed
velký kufr
benzín
300k Kč

Zatím se jeli podívat na Dacii Lodgy, ale tam je čekačka 4 měsíce (a je to Dacia). Já bych doporučil roční Fiat Tipo v kombi nebo roční i30 v kombi. Napadá vás ještě něco? Díky moc ;-)
Nissan Almera GTi SR20DE :love:
Hellslayer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 12. 2018 06:44

cokoli mimo korejce... napises "ale je to dacie" ale doporucis podobny sunt.. OMG...
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 18. 12. 2018 08:05

Napadnout už nás může jedině Fiat Tipo, ale bude problém je v takové ceně najít. Na sauto jsem našel jedno: https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list .
U Dacie je čekačka, ale skladovky jsou. Krom Logana je ještě Dokker s obrovským kufrem, ale už to není typické kombi.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Hellslayer 18. 12. 2018 08:12

Právě u toho Fiata bych se nebál nějakého ročního vozu, mám jej taky ve výběru.
Nissan Almera GTi SR20DE :love:
Hellslayer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 18. 12. 2018 08:31

S temi sedackami vzadu: dava se to do isofixu a pak je uprostred misto tak pro dite. Kdyz se do isofixu nedaji a posunou se max.na strany tak je to tak pro zenskou. To je zkusenost z Mondea, nizsi stredni za 300k na tom nebude lepe. Zalezi taky na sirce tech dětských sedacek. Ty my mame hodne robustní.

-- 18. 12. 2018 08:32 --

Jinak to Tipo se mi libi moc, podle me za ty penize dobra koupe.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jurajec 18. 12. 2018 10:16

Je to hlavolam jak deti rostou meni se jim i sedacky, kojence jsme vozili na prednim sedadle protoze na nej manzelka ze zadni sedacky lepe dosahla a jisteni stacilo klasicky pasy. Starsi deti od 3 let vys bych vozil uz spise vzadu - predevsim kvuli vyssi hmotnosti uz jejich sedacky vetinou uz vyzaduji isofix...
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 18. 12. 2018 10:34

Hellslayer píše:Právě u toho Fiata bych se nebál nějakého ročního vozu, mám jej taky ve výběru.

Tak proc se ptas, kdyz sam uz mas jasno.

Za 300 se da koupit fabie a ne neco, v cem se daji vozit tri dospeli vzadu (a to ty sedacky jsou casto horsi, nez dospeli).
V rezimu jedna vpredu, jedna vzadu a dospely vedle se vejdou do jakehokoliv auta, pokud staci 4 mista. Pak by se snad dalo to tipo i doporucit, ale nalozene to bude priserne dychavicne, uz ta 1,4T je na to tak akorat podle me.
Snad tohle by mohlo splnit zadani?
https://www.sauto.cz/osobni/detail/peug ... oFrom=list
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellslayer 18. 12. 2018 13:14

Jasno nemám, jenom jsem psal že Tipo je v kandidátech již od začátku.
Nissan Almera GTi SR20DE :love:
Hellslayer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků