Zábavné auto do 200t

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 11. 2018 09:44

Velice zábavná je Fabia RS v TDI.
Pár štamgastů ji tady mělo a nemohou zapomenout.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 11. 2018 10:13

Tak Mello na ní nalétal bratru skoro 250 tkm a ten borec s kšiltem dozadu, v tom pokračoval a prý kadlá dodnes. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 19. 11. 2018 10:20

Zeiseth píše:
K86 píše:Ojoj, jeste ani neumis poradne ridit, mas troche penez a uz se seres do 170kw zadokolky

Tak jo :D

Kde jsem napsal že neumím řídit? Pokud si ráno vstal špatně z postele a chceš si do někoho rypnout tak si to odpusť ;) . Napsal sem že je pořád co zlepšovat a ucit. Ale ty bys radši v tom autě očividně idiota co naletí do zatáčky 250 protože si myslí že je nejlepší řidič světa ;)



Ale jo, spal jsem dobre. Jen dalsim a dalsim tvym projevem si myslim, ze ti je okolo 20, co?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 10:22

Zeiseth píše:Čaute, sháním auto do 200 tisic jak už napovídá titulek :D nejspíš už to někde bude ale prolital jsem net křížem krážem a stejně sem se nerozhodl :/
Co od auto požaduju:
1: Dostatečnou rychlost na bezproblémové předjetí všeho co mi na cestě bude drasat nervy aniž bych čekal kdy mi bouchne motor kvůli vysokým otáčkám.
2: Aby to vyloženě nebylo složité údržbové auto bez absolutní šance sehnání dílů mimo autorizak ( narážím například na RX8)
3: Aby se to dobře řídilo ( rozumejte nechci konzolove řízení ale taky nechci něco co neumí zatočit )
4: vztahuje se to k bodu 3 --- chci aby to auto bylo zábavné
5: vzhled interiéru a exteriéru na aspoň trochu normální urovni ( nechci po tom nic extrémního zá čím se každý otočí jen aby sem se nemusel stydět za vzhled toho auta )
Vím že je toho hodně co za tu cenu požaduju ale taky vím že se to dá zvládnout :D auto se bude používat jako daily a časem jak si na něj zvyknu bych ho chtěl vytáhnout i na dráhy
Kandidáti:
Bmw E90/E92 325i/330i ( bohužel slušne kousky jsou až od 250+ takže mimo rozpočet )
BMW E60 530i ( vleže se do rozpočtu ale zdá se mi zbytečně moc velké a nvm jake bude v těch zatáčkách -- vím že nemá o moc větší váhu ale je to auto dělané více na komfort )
BMW E46 330i ( skoro za stejnou cenu jak E60 a vzhledem k tomu že auta bývají o 2-5 let starší bojím se koroze a stavu nynějších aut )
Ford Focus st 2.5T ( předokolka, nevím jestli je to + nebo - :D v zatáčkách bude rychlejší ale mám strach že mě rychle omrzí )
Audi TT 2.0tfsi ( o techle motorech sem toho nepřečetl moc dobrého ale na druhou stranu mě láká quattro )
Mazda 6 ( strach z koroze )

Kdyby měl někdo nějaké další typy a nebo rady proč se danému autu vyhnout neváhejte napsat :D já sem už bezradný :D auto se bude kupovat po zimě takže počítám i s malým propadem cen. Předem díky za váš čas ;)

Hlavně se nenech odradit. Pokud koupíš slabý, budeš ltovat, žes nevzal silnější a pak na tom akorát tratíš peníze. Kup rovnou ten trojlitr, nebo něco silnějšího, jen RWD, čtyřkolka kazí ten správnej zážitek. Budeš spokojen.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 11. 2018 10:25

Zeiseth píše:Samozřejmě sem myslel v zatáčkách že bude rychlejší než zadokolky ( minimálně než se že zadokolkou naučím pořádně )

Pokud do rovnice započítáš nezkušeného řidiče, pak ano.

Zeiseth píše:ale typl bych to už z logické úvahy vzhledem k tomu že ze zadokolkou si nemůžu dovolit přidat tolik plynu do zatacky. Opravte mě pokud se mylim.

V tý úvaze žádná logika není. Není to černobílý, je to barevný, záleží na konstrukci, naladění (ne)přítomnosti samosvoru, pneumatikách a spoustě dalších věcí.
Obecně platí, že s přetáčivostí se dá pracovat daleko líp než s nedotáčivostí. A předokolka, obzvlášť s těžkým motorem bude k nedotáčivosti zásadně náchylnější než vyvážená zadokolka.

-- 19. 11. 2018 10:27 --

orgasmic píše:Velice zábavná je Fabia RS v TDI.
Pár štamgastů ji tady mělo a nemohou zapomenout.

Pravda, ty omezené schopnosti jsou někdy až zábavné.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 19. 11. 2018 10:31

tos_ píše:Hlavně se nenech odradit. Pokud koupíš slabý, budeš ltovat, žes nevzal silnější a pak na tom akorát tratíš peníze. Kup rovnou ten trojlitr, nebo něco silnějšího, jen RWD, čtyřkolka kazí ten správnej zážitek. Budeš spokojen.



S tim se da docela souhlasit v pripade ridice, ktery presne vi co chce.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 10:36

Buď se s tím chce naučit a bude rád, nebo to někde otočí o strom, se zas tolik nestane.
anonymni

Odeslat příspěvekod Zeiseth 19. 11. 2018 10:49

Přesně o tohle mi jde :) nechci koupit slabý motor a potom litovat. Vím že je se silnějším motorem větší šance nehody a počítám stím ( rozuměj budu postupovat obezřetně a posouvat pomalu hranice co si stím dovolím ). Na otázku že je mi kolem 20 odpovím jednoduše ano je mi nějaký ten rok přes 20 ale ne moc ( což hádám nevidím důvod proč by ze mě mělo dělat horšího řidiče ). Moje vyjadřování je dle mého na úrovni a dotazy pokladany normalně, to ty si byl ten kdo si musel rypnout aniž bys mě znal a dokázal posoudit co sem zač. Mimochodem vím co chci ( co požaduju od auta ) jen se snažím zjistit které přesně nejlépe splní me očekavani. Nejspíš přidám nějaký ten peníz a koupím tu E90 která byla stejně můj horký kandidát ( abych předešel další tvojí odpovědi tak ano další namachrovany mladý blbecek co nebude vědět kde má BMW blinkr a rozstreli to o první strom ). Důvod proč sem se ptal byl ten abych se dozvěděl něco dalšího popř. kdyby někoho napadlo něco co mě ne. Děkuji za pomoc hned sem o něco chytřejší ;) přeju hromadu šťastných km :)
Zeiseth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 11. 2018 10:59

Tak si kup co chces a neotravuj
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 19. 11. 2018 11:02

+1
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 11. 2018 11:06

ze vas uz nebavi stejne dotazy a novi lide, neznamena, ze se musite chovat jako pice... tak mu je 20 a chce o tom pokecat. A co. Byli jste uplne stejni kokoti a navic vam to zustalo.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 11. 2018 11:10

Byli jste uplne stejni kokoti a navic vam to zustalo.

:D

Si vzpomínám, když přišel bond, že by rád novou 330d.

-- 19. 11. 2018 11:13 --

Zeiseth píše:Vím že je se silnějším motorem větší šance nehody

Nebo menší, záleží na používání.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 11. 2018 11:13

Nebo stejna.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 11. 2018 11:18

Na to jsem zapoměl.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 19. 11. 2018 11:18

Mello ti odpusti.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků