Babo raď!

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 5. 11. 2018 11:38

Já předpokládám, že ustálenou rychlostí je to po rovině, ne?
Takže měření proběhlo na rovném (alespoň podle okaú úseku.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 11. 2018 11:40

Ustálenou rychlostí znamená ustálenou rychlostí. Údaj o profilu vozovky v té větě není.

Třeba já dneska jel celou D46 ustálenou rychlostí 100 km/h. A rovně to tam všude není a stejně mi to taky všude nežralo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 11. 2018 11:42

Pri 200km/h hra vacsiu rolu vietor resp. odpor vzduchu ako nejake zanedbatelne stupanie/klesanie IMHO.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 11. 2018 11:43

Ok. Já vycházím, z toho, aby to mělo smysl.
Kdyby to bylo kopec nekopec tak by nebyla ustálená spotřeba, ne?
Ale to je jedno. Dal jsem to sem jen pro ilustraci. Jo a ted nevím, jestli to bylo 12,1 nebo 11,2. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 5. 11. 2018 11:56

Z centra prahy se tezko udela do pardubic ustalena rychlost :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 11. 2018 12:00

To bylo na mě?

Já reagoval na to, že musel jet pořád 220+. Říkám, že nemusel, že nejvíc to žere při změnách rychlosti, takže v podstatě nejsme ve při :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 5. 11. 2018 12:01

To byla reakce na to slovickareni
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 5. 11. 2018 22:09

Praha byla jak to šlo, tam se o ustálené rychlosti moc mluvit nedá. D11 byla celkem ustálenou rychlostí, někde nad 250 km/h, krom pár brzdění způsobených profilem vozovky/pomalu jedoucími auty. Ale míval jsem za předním oknem takovou kouzelnou krabičku, která ta auta zvládala celkem solidně odesílat do pomalého pruhu. Podobnost s policejním Passatem (prosklenou střechu fakt nikdo neřešil) byla celkem velké plus.
To se i na zasekané dálnici tvořil volný pruh uprostřed.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 5. 11. 2018 22:16

Kouzelná krabička by se hodila :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 11. 2018 22:24

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2018 22:26

Pěkný, taky bych bral. Snad jedině až si PČR koupí i30 N Fastback, to bych mohl zapadnout.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 10. 11. 2018 19:30

Nissan350Z píše:Právě, když si vemu, že jsem s krabicí tuhle jel za 22l a bylo to už docela prasečina, tak si neumím představit, jak se muselo jet s motorem, kterej má skoro 2x menší objem, aby jel za stejný číslo. To i s 3,5 V6 v Zetku mám na silnici rekord jen asi 18, víc už se dá prasit jen na okruhu...

22 na benzínovej šestilitr mi přijde jako krása. :)
Když to srovnám s 4.2 TDI...
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 10. 11. 2018 19:35

tos_ píše:Pěkný, taky bych bral. Snad jedině až si PČR koupí i30 N Fastback, to bych mohl zapadnout.

Jak muzes zapadnout s patnact let starym nepojizdnym hyundaiem do flotily i30N fastbacku? :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 10. 11. 2018 19:37

Jinak moje rada tazateli je vyměnit.
Mít doma nepoužívaný auto za 600, který bych nejradši neměl mi nepřijde jako ideál.
A Supem 2 jsem nalítal desetitisíce a je to fajn bytelný auto.
Ale z novýho auta s novým infotainmentem by se mi na starej zvykalo blbě.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2018 22:57

maXX_CZ píše:
tos_ píše:Pěkný, taky bych bral. Snad jedině až si PČR koupí i30 N Fastback, to bych mohl zapadnout.

Jak muzes zapadnout s patnact let starym nepojizdnym hyundaiem do flotily i30N fastbacku? :hm

To se počítá s obměnou vozového parku za i30 N Fastback, s akčním Hyundai pojištěním. Bohužel výběrko znovu vyhraje škoda, rezervy pro slevy má obrovské.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků