Velké SUV do 800tis

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Rhbpk 3. 11. 2018 08:34

Zvažuju auto typu LR Discovery / Q7 / ... ne kvuli luxusu , ale kvuli vetsi rodine (3 male deti tzn 3 autosedacky vedle sebe) a chci velke bezpecne auto , a libi se mi SUVcka . Ted mam Kiu Carens a jsem s Kiou spokojenej , takze dalsi variantou je Sorento kde by se taky 3 sedacky mely vlezt ... ale to chci sam prakticky vyzkouset ... ted spis bych chtel poradit ohledne techniky , spolehlivosti u tady tech aut , vzhledem k rozpoctu to bude auto mirne/vice ojete a nerad bych v budoucnu daval celou vyplatu na servis :) i kdyz vim ze clovek musi mit u techto aut financni rezervu na opravy ... auto nebude moc jezdit , najezd do 10tis/rok ... dik za komentare
Rhbpk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2018 08:36

3 sedačky vedle sebe se vlezou i do Zafiry, ne?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 3. 11. 2018 08:38

Nechces vykrvacet na servisu a volis exoty?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 3. 11. 2018 08:38

S-MAX by byl za ty peníze i novej. Jestli není potřeba AWD, má to prakticky jen výhody.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rhbpk 3. 11. 2018 08:42

Je v tehle kategorii neco kde je servis cenove prijatelny ? :) treba to sorento ... ? Opel nemam rad a chtel bych radej suv nez mpv , a to z duvodu bezpecnosti
Rhbpk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 3. 11. 2018 08:44

Jistě. Co třeba to, co píše garážmistr?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 11. 2018 08:48

Rhbpk píše:Je v tehle kategorii neco kde je servis cenove prijatelny ? :) treba to sorento ... ? Opel nemam rad a chtel bych radej suv nez mpv , a to z duvodu bezpecnosti


Cenove prijatelny servis mani bentley ale s ohledem na cenu vozu. Q7 neni velke auto interierem a za 800 bude nova jen tezko. Kupoval sem auto s podobnymi duvody apod a skoncil u smaxe. Sorento sem vypustil bo je to proste uz stare auto. Jinak suv moc na rodinu nejsou. Ony voadaji velke ake jsou male.
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 11. 2018 08:49

Rhbpk píše:Je v tehle kategorii neco kde je servis cenove prijatelny ? :) treba to sorento ... ? Opel nemam rad a chtel bych radej suv nez mpv , a to z duvodu bezpecnosti


Obrázek
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 11. 2018 08:51

Rhbpk píše:Je v tehle kategorii neco kde je servis cenove prijatelny ? :) treba to sorento ... ? Opel nemam rad a chtel bych radej suv nez mpv , a to z duvodu bezpecnosti


Suv neni bezpecnejsi jak mpv. Pokud se ti libi suv a chces suv okej. Jen si nehledej kzive duvody. Ja mam smaxe a q7 a smax je pro rodinu o level lepsi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nekenieh 3. 11. 2018 09:15

Konečně slovo muže, ač ho pronesl býložravec. :lol:
MPV je produktem technickým
SUV je produktem marketingu.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2018 09:19

Kodiak je docela praktický vzhledem k vnějším rozměrům. Otázka je, jestli už pořešili kvalitu výroby.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2018 09:20

Ten vlastně nemá 3 sedačky vedle sebe, tak nic :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 3. 11. 2018 09:21

Rhbpk píše: a nerad bych v budoucnu daval celou vyplatu na servis :)


To si piš,že budeš,já teď dával nové tlumiče na X5 za 40 tis :-D ,normal servis a brzdy na Touaregu jsem dělal za 60tkč a tak pořád dokola.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rhbpk 3. 11. 2018 09:21

OK ja to beru , tak kdyz vezmem jen tu ,,bezpecnost,, - naraz v Smaxu nebo.v Q7 dopadne podle vas pro posadku zhruba stejne ?
Rhbpk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 11. 2018 09:24

Samozřejmě
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků