Auto do prace 2x45km

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 19. 9. 2018 11:57

Jak myslíš, ale o něco větší Yaris je vhodnější volba podle nás...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GVT88 19. 9. 2018 12:08

Ano, já vím, ale projel jsem se v aygu i v yarisu, když už jsem v toyotě byl a měl jsem lepší pocit z toho ayga...nevim je mi sympatičtější asi...

Na yarisu mě s.rou ty budíky, že jsou uprostřed vozu a před řidičem prázdno.

A o tolik mi ten yaris větší nepřijde, že by mě ukecal aspoň na velikost :D
GVT88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 19. 9. 2018 12:17

OK :)

Já mám teda Aygo zaškatulkováné jako miniauto na nákupy, pro seniory, nebo jako třetí v rodině na obíhačky kolem komína, ale jestli ti je sympatičtější, tak v pohodě.

Já sám za sebe bych prostě dal přednost většímu prostoru i výkonu (1.3 motor a Yaris), na tu celistvou padesátku jednu jízdu to prostě pasuje líp. Kdybych si já měl vybrat a musel malé auto (což bych dobrovolně nedělal a bral nějakou nižší střední), tak aspoň něco z B-segmentu typu Polo, Fabia, Ibiza, Clio, Fiesta, atd. A buď ideálně TSi, nebo čtyřválcový diesel (1.6TDCi, 1.6TDi, 1.5dCi atd. atd.), protože těma kilometrama se to při jejich nízké spotřebě "zaplatí".
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 12:20

Já bych teda nic menšího než midsize/executive na i menší kilometry nebral.
anonymni

Odeslat příspěvekod frostie 19. 9. 2018 13:28

No nevím. Jak děcka vyrostly, tak jsme prodávali kočárek pro dvojčata. Přijeli si pro něj manželé, Aygem. Ten kočárek jsme tam cpali půl hodiny, samozřejmě na zadních sedačkách nic nebylo, snažili se to sklopit jak to šlo. Měl jsem už docela dost aut, ale tyhle nákupní tašky, tam toho fakt moc nevleze. Hned bylo jasné, že s dětmi i s kočárkem s tím rozhodně jezdit nebudou...Buď děcka nebo kočárek. Anebo kočárek na špagátě dozadu... :D
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 9. 2018 14:23

to se dá živě představit :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 19. 9. 2018 17:44

Jako Aygo pobere na svoji velikost poměrně slušně 4 lidi... ovšem bez kočárku. Do B už se inteligentně řešený kočárek pro 1 dítě vejde....

Tazatel kočárek vozit nebude. Na tu dlouhou vzdálenost bych se bál jestli budou vyhovovat sedačky.... To auto je v mnoha ohledech skvělé, ale ty sedačky nevím jestli tě na dlouhých trasách nebudou srát... zkus ještě Citigo - je to malé auto, přímý konkurent ayga, ale ty sedačky mi přijdou lepší....
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 9. 2018 18:23

Kočárek je zbytečnost, stačí manduka.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2018 18:24

Náš kočárek se do Upa vešel krásně
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 19. 9. 2018 19:45

Njn. Jenže kufr Ayga má 150L, kufr Citiga/Upa 250L.... značně větší.... skoro 2x
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 19. 9. 2018 19:47

Koupil bych předváděčku Forda Ka+, to prý jezdí moc hezky.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 19. 9. 2018 19:57

Ford z Indie...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 19. 9. 2018 20:04

Aygo pobere 4 lidi ?? Děláš si....? Asi máme každý úplně jinou představu jak vypadá takový člověk.
Křováci chodí pěšky a jinou lidskou rasu, která by tam nastoupila ve čtyřech, fakt neznám.
Nikdy jsem na silnici neviděl toto auto obsazené čtyřmi lidmi. Moje hodnocení tohoto auta je hodně nízko. Je to zmršenina pro 4 Japonce a do Evropy to vůbec nepatří.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod PeTr7650 19. 9. 2018 20:15

Ja mel tu cest* jet s aygem od citroenu v dieselu a je to hodne funky kara. Zere to *****, tvrdy jak svina, ale docela to mazalo
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2018 20:16

pech. píše:Njn. Jenže kufr Ayga má 150L, kufr Citiga/Upa 250L.... značně větší.... skoro 2x

Jo tomu věřím. Up měl pozoruhodně velký kufr na to co to je :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků