Zabavny auto do reality provozu

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2018 00:23

Proste provoz je v CR jaky je, nechci to nejak drazdit, ale ma duvod, ze tu proste clovek kabrio nepotka. Me uz to taky preslo, navic me prijde, ze kdyz jsem kupoval prvni mx-5, tak to nebyl jeste takovy extrem jako je ted.

Nechci resit duvody ani jestli me to tak prijde, ze jsem mentalne postizeny apod. Preste je to jak je.


Premyslim teda co koupit zabavnyho, kdyz bych to nejak nezvladl a zustal v CR, asi i mimo Prahu a Brno.

Co tu musi umet, krom toho byt:
nedrncat na rozmlaceny ceste
co nevim tak jestli ma cenu kabrio, proste jet za autem z kteryho lita rakovina se me deje az moc casto, obzvlast s el. strechnou nesmysl, hmm navic moc riziko vandalizmu, nutnost garaze, kabrio asi ne, navic kabrio je takovy otevreny, to tu fakt clovek nechce :D

Napada me kodiak v nafte s dsg a svetlym vnitrkem. Nic jineho se me nedari vymyslet. Rikal jsem si to sierra denali, protoze podvozek, ale to je asi hazeni si klacku pod nohy.
Co nejaky jiny VAGy? Docela se VW bojim, ale nevim jestli seat treba nemuze byt akceptovatelnou alternativou?
Ono audi ma treba q7, ale dost se bojim, ze audi na tom sluzba nebude jako skodovka a pak na to proste nemam. Jinak by to asi bylo ok.

Existuji na kodiak leseni alespon dopredu a dozadu? Nejaky opravdovy, ne tohle http://www.autodilyadoplnky.cz/index.ph ... ct_id=4461

Dobry je, ze v serii uz kodiak ma antikabrio zatmaveny okna, aby dovnitr nebylo moc videt a clovek mel vic pocit bezpeci, proste to fakt vypada, jako by cilili na nas trh.

-- 8. 9. 2018 01:30 --

Tak jsem si trochu zamatoval a 902 700 je nejlvnejsi kodiak s dyzlem, dsg a z 1/2 svetlym vnitrkem, neco mi rika, ze 200k slevu na to asi nedaj na optani, co? :D

-- 8. 9. 2018 01:34 --

Atecca namatovat nejde, maj to rozbity, takze to beru jako odpoved na to jestli ma cenu z VAG zkouset misto skody seat
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 9. 2018 00:46

anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2018 00:48

Jeste jsem nasel tuareg, ze je teda VAG, ale zas to nei audi,
nebo amarok

jak je to se servisem techhle VAGu?

tohle se me libi, ale prijde me to moc ojety za tu cenu, holt priplatek za svelej vnitrek, to bych mozna u ojetiny ozelel
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... d31d7f837f vyhoda ojetiny je i to, ze neni ojeb s financakem
Naposledy upravil evlo dne 8. 9. 2018 00:50, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 9. 2018 00:49

https://www.sauto.cz/osobni/detail/volk ... g/17896937
Tady to máš v naftě a ani to není tak moc světlý, naftu kupujou jen úchylové na tmavou, mi přijde.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2018 00:51

Co otec kupoval novej, takovej hranej na t vw, tyran myslim, tak se tam uz ***** dve veci, jedna sla vyresit pres diag, ale pyco, ze se to vubec posere takto a druhou ojeb reklamovat asi.

-- 8. 9. 2018 01:52 --

Ale tak nejak mu to jezdi, jen to teda drnca. Akorat me by teda srala ta zavada, tezko rict jestli na to teda mam.

-- 8. 9. 2018 01:56 --

V tom amaroku s sedi vys nez v tuaregu? Divam se na mobile.de a cenove to vyhazi daleko lepe, akroat to asi vubec nedelaj se svetlym vnitrkem teda.

-- 8. 9. 2018 01:57 --

tos_ píše:https://www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/touareg/17896937
Tady to máš v naftě a ani to není tak moc světlý, naftu kupujou jen úchylové na tmavou, mi přijde.
Naftu chci abych mohl ostatnim lidem ***** a dunet, to me prijde do CR provozu idealni.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 9. 2018 01:00

Tak to nekupuj, no, když na to nemáš, podle mě bys nejlíp udělal s tímhle nebo s tímhle, ale zas nechceš, no.

Nejlepší je tady ten, plynovej, za 14 let dal 160tkm a prý garance nájezdu :-))
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 8. 9. 2018 01:01

a pak s amarokem zas mega otazka, jestli kdyz to dam normalne do servisu VAGu, coz teda asi i musi byt VW, tak to taky nikdy nevideli, a jestli je to rwd, tak to se s tim muzu rovnou rozloucit = zavrhnout.

-- 8. 9. 2018 02:02 --

tak prej rwd amarok, to vidim jako dost velky zdroj problemu se sevisem

-- 8. 9. 2018 02:03 --

teda samo uz jen fakt, ze tu beztak budou 3 v republice a kodiaku 3 miliony

-- 8. 9. 2018 02:06 --

prijet s tim rwd amarokem do servisu vagu musi byt pro techniky jako kdyz do audi hodis rosmu, na to nemam, no

-- 8. 9. 2018 02:08 --

i kdyz teda kdyz to ted zkousim matovat, jestli to fakt ma zakazany mit svetlej vnitrek, tak to tvrdi, ze s automatem je to 4x4, tak to by mozna i bylo akceptovatelne

-- 8. 9. 2018 02:11 --

a divam se, ze v nemecku si mohli zamtovat dosti, nektere amaroky na dsg maji i hnede kusy palubni desky, to v cr muzes mit jakoukoliv barvu chces, pokud je to cerna

-- 8. 9. 2018 02:14 --

napr. https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 300f9ba71c

-- 8. 9. 2018 02:34 --

no takove zas pycoviny vymyslim, to bych pomalu mohl zacit lexus vymyslet.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... edc9b02a61

Tak zatim mame furt kodiak.


Ale ta 470ka by me fakt lakala teda :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 9. 2018 01:57

Amarokem jsem nejel, ale z principu bych tipnul, že bude drncavější.
V okolí jich pár je. (Vzdáleným a pár =2). Zatím ok.
Ale Amarok není to, co hledáš. To je Touareg.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 8. 9. 2018 04:48

Tak amarok je v první řadě pracovní auto, užitkovej werk. Jde hodně načančat zvenku (rámy, ochrany, kola) ale uvnitř to nebude ve stejným duchu jako u prémie ani co do kvality ani co do individualizace....
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 8. 9. 2018 06:19

Evlo, a nepřemšlel jsi, že by bylo nejefektivnější odstěhovat se třeba na západní polovinu Rhodosu?

Diesela tam potkáš maximálně jednou za 5 hodin, protože i člověka tam potkáš jednou za 5 hodin. Celková délka liduprázdných a velmi kvalitních horských silnic je odhadem tak 300 km... do konce žiovta máš klid...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 8. 9. 2018 06:46

Jestli te baví MX-5 tak proc ne Mazdu 3? :)
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 8. 9. 2018 06:51

Amarok i Touareg píczovina,to nejsou vůbec zábavný auta.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 9. 2018 07:04

Ale jsou. Jen je třeba si najít jinou disciplínu. Třeba mi pokaždý zabaví s tím zajíždět a vyparkovávat do dvorů starejch na Žižkově. (Ale myslím, že všechny starší domy to budou mít stejný, ale chce to rušnou ulici hned, ne velkej chodník) To na chvíli zabaví.
Cm vlevo, cm vpravo, jej, potřebuju lakovnu.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 9. 2018 07:23

Kup si malou dodávku. Pojedeš pomalu a budeš mít pocit, že jedeš rychle, můžeš tam přespat, budeš sedět výš, takže bezpečnější atd. Co Ty na to?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 9. 2018 08:13

Treba . . . Delicu
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků