Výběr nového (ojetého?) kusu

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2018 09:19

Tak ho vyjde taxi levneji tna takove vylety
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 8. 2018 09:45

to si každej musí propočítat
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2018 09:50

Ne. To rikam
anonymni

Odeslat příspěvekod AzureX 3. 8. 2018 12:39

Předpokládám, že to s MHD je špatný vtip a pokud to myslíš vážně, tak děláš pravděpodobně od 5 rána někdě u pásu a po celý odpoledně, kdy sis koupil bagetu za 40 u vietnamce, nadáváš na management svojí firmy, že ti málo platí. Takhle business nefunguje chlape a auto není pouze nástroj, který tě dostane z bodu A do bodu B. To bys musel mít ale svoji vlastní firmu a opravdu komunikovat s lidma, který ti posílají částky trošku větší, než to co vysolíš za 3 piva po 12h šichtě.

Před pár lety bych ti tady asi poslal výpis z účtu, aby sis uvědomil realitu, ale z toho už jsem snad vyrostl :-). To že chci dát za auto ~600 000 Kč neznamená, že mám na účtu 600 001 Kč. Nehodlám ale po 2 letech přijít o více než 50% hodnoty u aut s vyšší cenovkou, než je tato. Proto buď nové za tuto cenu nebo ojeté s podobnou cenovkou, které bude padat cca 30-50 000 Kč/rok.
AzureX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 8. 2018 12:41

Taklenc, v lidech se vyznas, to je bez debat.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2018 12:45

AzureX píše:Předpokládám, že to s MHD je špatný vtip a pokud to myslíš vážně, tak děláš pravděpodobně od 5 rána někdě u pásu a po celý odpoledně, kdy sis koupil bagetu za 40 u vietnamce, nadáváš na management svojí firmy, že ti málo platí. Takhle business nefunguje chlape a auto není pouze nástroj, který tě dostane z bodu A do bodu B. To bys musel mít ale svoji vlastní firmu a opravdu komunikovat s lidma, který ti posílají částky trošku větší, než to co vysolíš za 3 piva po 12h šichtě.

Před pár lety bych ti tady asi poslal výpis z účtu, aby sis uvědomil realitu, ale z toho už jsem snad vyrostl :-). To že chci dát za auto ~600 000 Kč neznamená, že mám na účtu 600 001 Kč. Nehodlám ale po 2 letech přijít o více než 50% hodnoty u aut s vyšší cenovkou, než je tato. Proto buď nové za tuto cenu nebo ojeté s podobnou cenovkou, které bude padat cca 30-50 000 Kč/rok.


Kecas
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 3. 8. 2018 12:52

jdu si pro popcorn
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 3. 8. 2018 12:52

AzureX píše:Předpokládám, že to s MHD je špatný vtip a pokud to myslíš vážně, tak děláš pravděpodobně od 5 rána někdě u pásu a po celý odpoledně, kdy sis koupil bagetu za 40 u vietnamce, nadáváš na management svojí firmy, že ti málo platí. Takhle business nefunguje chlape a auto není pouze nástroj, který tě dostane z bodu A do bodu B. To bys musel mít ale svoji vlastní firmu a opravdu komunikovat s lidma, který ti posílají částky trošku větší, než to co vysolíš za 3 piva po 12h šichtě.

Před pár lety bych ti tady asi poslal výpis z účtu, aby sis uvědomil realitu, ale z toho už jsem snad vyrostl :-). To že chci dát za auto ~600 000 Kč neznamená, že mám na účtu 600 001 Kč. Nehodlám ale po 2 letech přijít o více než 50% hodnoty u aut s vyšší cenovkou, než je tato. Proto buď nové za tuto cenu nebo ojeté s podobnou cenovkou, které bude padat cca 30-50 000 Kč/rok.

Tak zrovna u Goese bych netvrdil, že dělá u pásu :D.

-- 3. 8. 2018 13:53 --

Major Kure píše:jdu si pro popcorn

Super nápad, tady to bude ještě zajímavé! :-)
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 3. 8. 2018 12:54

Ono na tom az zas tak nesejde, jestli dela nebo nedela u pasu, kdyz stejne jezdi ve Fluenci, ze.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 3. 8. 2018 12:55

Ale zase za plat od pásu by si Fluence nekoupil, že jo?
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AzureX 3. 8. 2018 12:58

Pravděpodobně tu skořápku dostal od rodinného příslušníka, který už se na řízení necítí.
AzureX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 3. 8. 2018 13:02

.
Naposledy upravil tombas dne 3. 8. 2018 13:14, celkově upraveno 1
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 3. 8. 2018 13:03

jestli ty nejsi kokot tombasi
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 8. 2018 13:04

Všichni víme že goes jezdí naftovou jebkou a nemá ani kessy, no.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 8. 2018 13:04

maXX_CZ píše:Taklenc, v lidech se vyznas, to je bez debat.

:D :tleskani
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků