Konkrétní auto do 200k

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 16:09

A trijkolku nechces?
anonymni

Odeslat příspěvekod frostie 15. 7. 2018 16:22

VTEC motory od Hondy jsou údajně špičkové benzínové motory. A je jedno, ve které Hondě jsou, jestli v malé či ve velké. Ale jak jsem koukal do toho vlákna předchozího, tak velké auta nechceš, a ten Accord v kombíku je dlouhý docela dost.

Nedoporučuji Yarise s tím pidimotorem, protože ten motor prostě je takový celkem hlučný a vibrace od tříválce působí jako masáž celého těla konstantně po celou dobu jízdy. Někdo masáže nemusí...
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 16:27

Ženám to třeba může naopak značmě vyhovovat.
anonymni

Odeslat příspěvekod mi.shen.kaa 15. 7. 2018 16:30

frostie píše:VTEC motory od Hondy jsou údajně špičkové benzínové motory. A je jedno, ve které Hondě jsou, jestli v malé či ve velké. Ale jak jsem koukal do toho vlákna předchozího, tak velké auta nechceš, a ten Accord v kombíku je dlouhý docela dost.

Nedoporučuji Yarise s tím pidimotorem, protože ten motor prostě je takový celkem hlučný a vibrace od tříválce působí jako masáž celého těla konstantně po celou dobu jízdy. Někdo masáže nemusí...


jojo, tak by šel jedine civic. My už jedno větší auto máme, proto je to pro mě zbytečnost. Budu v tom jezdit stejně sama a po Praze se mi s velkym autem crcat nechce.
mi.shen.kaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 7. 2018 17:14

Na to hrkání po Praze https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list + zbyde ještě pár peněz :-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 7. 2018 17:19

GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 7. 2018 17:34

frostie píše:Taky se hodně podivuji nad tím, jak moc se řeší design, myslím ten navenek, jak vypadá kastle. Přece je to celkem jedno, jaká je barva a jaké jsou tvary. Zajímá mě, jak spolehlivě budu jezdit, kolik do toho budu sypat peněz průběžně a kolik na opravách. Jazz bych neodsuzoval, je to stále Honda a benzínové motory jsou prostě příkladné. Bral bych i Yarise, ale ne ty pidimotory, něco silnějšího.

Já bych si teda auto, který se mi nelíbí, nekoupil. A to nejsem ženská :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 17. 7. 2018 17:59

mi.shen.kaa píše:Zdravím, už jsem sem dávala dotaz na auto do 130k. Jsem ochotna jít s budgetem trochu výše, když to za to auto bude stát = najeto max kolem 100tis, benzín, auto by mělo mít slušnou spotřebu a být menší (ne uplně pidi jako up, citigo). Nejlépe pokud byste dali konkrétní typ na auto i motor.


Mohu "zprostředkovat" cena kolem 140 tkč, či dle dohody. Vše opravdu je tak jak uvádím.

Opel Astra 1.4, 16V, 2009

Koupeno nové 10/2009, první majitel, nehavarované, Servisní kniha, 5 rychlostních stupňů, ABS, najeto 27.000 originálních km (všechny servisní doklady), objem: 1364 ccm, výkon: 66 kW (90 PS), benzin, karoserie: hatchback / 5, bílá barva

Výbava:
5 rychlostních stupňů, 4x airbag, litá kola, ABS, AUX, CD přehrávač, centrální zamykání, deaktivace airbagu spolujezdce, plní 'EURO IV', dělená zadní sedadla, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, mlhovky, klimatizace, manuální převodovka, multifunkční volant, nastavitelný volant, autorádio, palubní počítač, pevná střecha, posilovač řízení, tempomat, venkovní teploměr, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, stabilizace podvozku (ESP), posilovač řízení, extra sada nových zimních pneumatik + kola.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 17. 7. 2018 20:05

Taková se v roce 2009 prodávala nová za 260.000Kč. Odpisy 13.000 Kč ročně, pokud se to za to prodá.
Tomu se říká Zlatá Astra.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod frostie 17. 7. 2018 20:15

Arnie J píše:
frostie píše:Taky se hodně podivuji nad tím, jak moc se řeší design, myslím ten navenek, jak vypadá kastle. Přece je to celkem jedno, jaká je barva a jaké jsou tvary. Zajímá mě, jak spolehlivě budu jezdit, kolik do toho budu sypat peněz průběžně a kolik na opravách. Jazz bych neodsuzoval, je to stále Honda a benzínové motory jsou prostě příkladné. Bral bych i Yarise, ale ne ty pidimotory, něco silnějšího.

Já bych si teda auto, který se mi nelíbí, nekoupil. A to nejsem ženská :D


Onehdá jsem pokukoval i po Multiple. Na to, že je to Fiat, je to technicky celkem vydařené... :-))
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 7. 2018 20:53

tak ta je tak hnusná, až má cosi do sebe :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 17. 7. 2018 22:16

Jazz je top spolehlivosti, kamarád má už mnoho let a stále to nechce vyměnit, že je to fajn.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 18. 7. 2018 08:46

Za den jsem s tim Jazzem naskakal cca 180km po Praze a okoli a je to velmi prijemne auto, ta 1.2ka 90 koni s tim jezdi docela dobre a za malo, mam prumer kolem 5.5l
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 18. 7. 2018 11:50

Arnie J píše:tak ta je tak hnusná, až má cosi do sebe :D

Multipla má jako jediná palubního robota
Obrázek
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků