Konkrétní auto do 200k

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mi.shen.kaa 15. 7. 2018 12:01

Zdravím, už jsem sem dávala dotaz na auto do 130k. Jsem ochotna jít s budgetem trochu výše, když to za to auto bude stát = najeto max kolem 100tis, benzín, auto by mělo mít slušnou spotřebu a být menší (ne uplně pidi jako up, citigo). Nejlépe pokud byste dali konkrétní typ na auto i motor.
mi.shen.kaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 15. 7. 2018 12:20

Prave jsem se presvedcil, ze kupovat auto s jasnou historii, nebourane a presne to co hledas je v CR nadlidsky ukol. Me se to na stesti povedlo.
Podivej se na Honda Jazz II. generace
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mi.shen.kaa 15. 7. 2018 12:53

Pravda, začínám koukat už i po Škodovce a to je co říct :D.. Jazz ne :( :(.. Líbí se mi spousta aut, ale tohle je jedno z těch co mě trochu odpuzuje :D.. A ženská no, musí to pro ní i trochu vypadat.
mi.shen.kaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 13:05

Za 200k bych vzal toto, na nájezd bych se nedíval, nic to neříká o tom jak se kdo o to auto staral, za 4 roky nahrkat 250 tisíc, to muselo být většinou po dálnicích, nebál bych se toho. Jediný, co by mi na tom vadilo, by byla bílá barva.
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 15. 7. 2018 13:28

TVL, chudák majitel :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 13:31

Děláš, jako by tvůj fofoň byl nějaká výhra proti tomu. Tohle alespoň nemá dunihlav :love:
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 7. 2018 13:36

tos_ píše:Za 200k bych vzal toto, na nájezd bych se nedíval, nic to neříká o tom jak se kdo o to auto staral, za 4 roky nahrkat 250 tisíc, to muselo být většinou po dálnicích, nebál bych se toho. Jediný, co by mi na tom vadilo, by byla bílá barva.

To je zase zpíčená rada. Tak ale od tebe, co čekat.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 13:39

Mít 10 leté auto, co dělalo týdně tři 4km postrky, je lepší než mít auto co během 4 let jezdilo drtivou většinou 200-600km trasy na jeden zátah?
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 7. 2018 13:51

Ani jedno.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 7. 2018 14:07

tos_ píše:Děláš, jako by tvůj fofoň byl nějaká výhra proti tomu. Tohle alespoň nemá dunihlav :love:


No tak to zcela urcite je, minimalne tim, ze to neni zaklad :lol:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frostie 15. 7. 2018 15:13

mi.shen.kaa píše:Zdravím, už jsem sem dávala dotaz na auto do 130k. Jsem ochotna jít s budgetem trochu výše, když to za to auto bude stát = najeto max kolem 100tis, benzín, auto by mělo mít slušnou spotřebu a být menší (ne uplně pidi jako up, citigo). Nejlépe pokud byste dali konkrétní typ na auto i motor.


Tak sem hoď i ty ostatní požadavky, ať je to tady v jednom vlákně. Já třeba takhle doporučím Hondu Accord, mají skvělé motory. Vybírám staré šunky a paštiky, jen si vždy pohlídám korozi, bo ta se spravuje hodně špatně.

https://auto.idnes.cz/honda-accord-ojet ... jetiny_fdv
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 15:14

mi.shen.kaa píše:Zdravím, už jsem sem dávala dotaz na auto do 130k. Jsem ochotna jít s budgetem trochu výše, když to za to auto bude stát = najeto max kolem 100tis, benzín, auto by mělo mít slušnou spotřebu a být menší (ne uplně pidi jako up, citigo). Nejlépe pokud byste dali konkrétní typ na auto i motor.


Nechces skutr. Stavi na nej becko
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 15. 7. 2018 15:25

mi.shen.kaa píše:Pravda, začínám koukat už i po Škodovce a to je co říct :D.. Jazz ne :( :(.. Líbí se mi spousta aut, ale tohle je jedno z těch co mě trochu odpuzuje :D.. A ženská no, musí to pro ní i trochu vypadat.

Zrovna Jazz je pro ženskou bomba auto,nic se nessere ,jen to jezdí a vypadat v tom budeš určitě líp ,než v embéčku. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frostie 15. 7. 2018 15:40

Taky se hodně podivuji nad tím, jak moc se řeší design, myslím ten navenek, jak vypadá kastle. Přece je to celkem jedno, jaká je barva a jaké jsou tvary. Zajímá mě, jak spolehlivě budu jezdit, kolik do toho budu sypat peněz průběžně a kolik na opravách. Jazz bych neodsuzoval, je to stále Honda a benzínové motory jsou prostě příkladné. Bral bych i Yarise, ale ne ty pidimotory, něco silnějšího.

-- 15. 7. 2018 16:51 --

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... MATIC_GEAR
samá rejže, 8 kusů celkem
frostie
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mi.shen.kaa 15. 7. 2018 15:52

frostie píše:
mi.shen.kaa píše:Zdravím, už jsem sem dávala dotaz na auto do 130k. Jsem ochotna jít s budgetem trochu výše, když to za to auto bude stát = najeto max kolem 100tis, benzín, auto by mělo mít slušnou spotřebu a být menší (ne uplně pidi jako up, citigo). Nejlépe pokud byste dali konkrétní typ na auto i motor.


Tak sem hoď i ty ostatní požadavky, ať je to tady v jednom vlákně. Já třeba takhle doporučím Hondu Accord, mají skvělé motory. Vybírám staré šunky a paštiky, jen si vždy pohlídám korozi, bo ta se spravuje hodně špatně.

https://auto.idnes.cz/honda-accord-ojet ... jetiny_fdv


žádné další požadavky vlastně ani nejsou, jen to co je napsané tady, malá spotřeba, nepředražené náhradní díly. Pokud to bude mít nějaké parkovací senzory atd, tak se zlobit nebudu, ale k životu to nutně nepotřebuji :). Kouknu na ní, vím, že kamarádi mají Hondu a jsou s ní spokojení, motory jsou okey všechny?

-- 15. 7. 2018 16:53 --

goes píše:
mi.shen.kaa píše:Zdravím, už jsem sem dávala dotaz na auto do 130k. Jsem ochotna jít s budgetem trochu výše, když to za to auto bude stát = najeto max kolem 100tis, benzín, auto by mělo mít slušnou spotřebu a být menší (ne uplně pidi jako up, citigo). Nejlépe pokud byste dali konkrétní typ na auto i motor.


Nechces skutr. Stavi na nej becko


nechci, kdybych chtěla, tak píšu že hledám skútr.

-- 15. 7. 2018 16:55 --

frostie píše:Taky se hodně podivuji nad tím, jak moc se řeší design, myslím ten navenek, jak vypadá kastle. Přece je to celkem jedno, jaká je barva a jaké jsou tvary. Zajímá mě, jak spolehlivě budu jezdit, kolik do toho budu sypat peněz průběžně a kolik na opravách. Jazz bych neodsuzoval, je to stále Honda a benzínové motory jsou prostě příkladné. Bral bych i Yarise, ale ne ty pidimotory, něco silnějšího.

-- 15. 7. 2018 16:51 --

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... MATIC_GEAR


no jo ženská, barvu neřeším, ty tvary my jsou více a méně sympatické no :). Na yarise taky kouknu, už jsem na něj nějak koukala, ale do všeho se teď cpou ty 1.2 :-/
mi.shen.kaa
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků