Malý, vysoký benzín kolem 100

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 9. 7. 2018 20:18

A co takové ***** jako Ix20 / Venga? kilo je sice spíš startovací cifra, ale když si nebudeš moc vymejšlet... to bejvaj soukromý auta..
Škoda 105 DeLuxe 5Q
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod tos_ 9. 7. 2018 20:20

ix20 padla snad na první stránce, jednak jsou drahý a druhak se mu nelíbí že je to korejec.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 7. 2018 20:54

Tvl, zažili jste někdy normálně jedoucí ix20 nebo vengu? V tom jezdí stejná sorta pilotů jako ve Thálii :)
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 7. 2018 20:55

Ja jen předjiždim takže pro mě je vše jedna sorta. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Veterán

Odeslat příspěvekod tos_ 9. 7. 2018 20:57

Arnie J píše:Tvl, zažili jste někdy normálně jedoucí ix20 nebo vengu? V tom jezdí stejná sorta pilotů jako ve Thálii :)

V jedné pilotované ix20 jsem jel. Řezal zatáčky odvážněji než já v Mazdě. A stejně mi to bylo prd platný.
tos_
Štamgast

Odeslat příspěvekod K86 9. 7. 2018 22:30

pech. píše:A co takové ***** jako Ix20 / Venga? kilo je sice spíš startovací cifra, ale když si nebudeš moc vymejšlet... to bejvaj soukromý auta..

Drahy, hnusný a korejský
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 10. 7. 2018 08:50

Swifta jste zavrhli?
Z exotů je ještě Qubo a spol..
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 10. 7. 2018 19:19

Byl jsem se podivat na MB-A kde jsem si myslel, ze bude vse v 1A stavu, s prodejcem si dame pusu, vysolim penize na stul a odjizdim.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list

Klima nechladila, drobne oderky neberu. No ale ao auto bylo docela nepekne rezave. Sice jeste ne jak liska, ale lemy blatniku s bublinkama, spodky vsech dveri chycene a prah rez o prumeru cca 2cm...

tezke zklamani
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod tovarik 10. 7. 2018 19:43

A co Mitsubishi Colt? Přijde mi, že by mohlo splňovat podmínky menšího auta s vyšším posedem.
tovarik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 10. 7. 2018 19:46

to uz radeji toho swifta
ale ten mercedes se mi dneska velmi dobre ridil :hm

K86
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 10. 7. 2018 20:17

Arnie J píše:Tvl, zažili jste někdy normálně jedoucí ix20 nebo vengu? V tom jezdí stejná sorta pilotů jako ve Thálii :)

Hele jezdí s tím sice piloti, ale na THálieníky to nemá... s těma mám jedny z nejhorších zkušeností a jsou zhruba stejně nebezpeční jako rybízci s kšiltofkou v třílitrovým bavoráku silně nahlodaném kovomorkou a milimetrovými vůlemi v každém kloubu zavěšení kol.... Akorát to dělají jinak...

-- 10. 7. 2018 20:21 --

K86: není náhodou první áčko z té doby kolem milénia kdy mergl začal používat vodou ředitelné laky a Ěčkový masaře i kulatý eSka byly schopny prohnít na turch za pár let a céčka jen o málo později?

Každopádně pokud už to mělo kvetence, tak je to konec, to už bys jen bojoval s kovomorkou pořád dokola abys tu zkázu přibrzdil... auto co je turch shnilé (kvetenec je vždycky nad dírkou skrz plech) tak to nemá ani smysl nějak pečlivě pajcovat, protože to je začátek konce.... Opravovat na otm karoserii se kvůli ceně plechů nevyplatí... To už se víc vyplatí koupit auto se zdravou kastlí a mechanickou vadou, než obráceně...
Škoda 105 DeLuxe 5Q
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 10. 7. 2018 20:26

Ne ne, Tohle acko, verze W169 se zacala delat v roce 2005

S tou opravou kastle ve vsem souhlasim, jakmile se to jednou projevi, je to ztracene.
Tady foto, najeto necelych 99, r.v. 2007 :-!
Přílohy
IMG_20180710_164053.jpg
IMG_20180710_163103.jpg
Naposledy upravil K86 dne 10. 7. 2018 20:30, celkově upraveno 1

K86
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 10. 7. 2018 20:28

Swift by zrovna mohl bejt dobrej...

A co Mitsubishi Colt? je to takové empécéčkovité trochu, takže vyšší, celkem to drží a motor je 1,3-95k - což splňuje i požadavek na výkon... Za kilo se dá koupit pod 10 let stáří...

-- 10. 7. 2018 20:30 --

K86: takže deseti až patnáctileté auto a už je shnilé? To tu protikorozní odolnost mercedes dotáhl až na úroveň levných automobilů z 90. let? :-) a nebo to mělo za sebou nějaké klepance...

-- 10. 7. 2018 20:41 --

K86: abys to zastavil na +-10 let, muselo by se to udělat sakum prdum komplet... a tady to neuděláš za desítku i s lakem a z origo plechů jako na felicii, tady je lepší se na to ***** a nechat to plavat... byly na tom vidět nějaké záchranné akce, nebo zatím ne? Mno i kdyby pokud ne, tak věděli proč to prodávají...

Jako auto v tomhle stavu plechů bych neměl problém koupit, pokud by stálo tak 20kkč s tím že bych se předem smířil s tím že to za pět let shnije do stavu že to neproleze STK... Ale za kilo je to neakceptovatelné...
Škoda 105 DeLuxe 5Q
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod REYGNUM 10. 7. 2018 23:34

REYGNUM píše:Áčko koroduje...hnědý nepřítel všech aut se ukazuje i na podvozku pěti až šestiletých mercedesů třídy A.
http://www.auto.cz/auto-bild-qualittsre ... raci-10214

Ja som to pisal :pozor
REYGNUM
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 11. 7. 2018 08:39

Mel jsi pravdu, netusil jsem, ze je to takovej problem.

-- 11. 7. 2018 08:42 --

pech. píše:Swift by zrovna mohl bejt dobrej...

A co Mitsubishi Colt? je to takové empécéčkovité trochu, takže vyšší, celkem to drží a motor je 1,3-95k - což splňuje i požadavek na výkon... Za kilo se dá koupit pod 10 let stáří...

-- 10. 7. 2018 20:30 --

K86: takže deseti až patnáctileté auto a už je shnilé? To tu protikorozní odolnost mercedes dotáhl až na úroveň levných automobilů z 90. let? :-) a nebo to mělo za sebou nějaké klepance...

-- 10. 7. 2018 20:41 --

K86: abys to zastavil na +-10 let, muselo by se to udělat sakum prdum komplet... a tady to neuděláš za desítku i s lakem a z origo plechů jako na felicii, tady je lepší se na to ***** a nechat to plavat... byly na tom vidět nějaké záchranné akce, nebo zatím ne? Mno i kdyby pokud ne, tak věděli proč to prodávají...

Jako auto v tomhle stavu plechů bych neměl problém koupit, pokud by stálo tak 20kkč s tím že bych se předem smířil s tím že to za pět let shnije do stavu že to neproleze STK... Ale za kilo je to neakceptovatelné...

tenhle mergl byl nebouranej, o to hur. Ale jak jsi psal, lepsi resit mechanicke zavady, nez marne bojovat se rzi

-- 11. 7. 2018 08:42 --

Dneska jedu sem:

https://www.sauto.cz/osobni/detail/citr ... oFrom=list

a sem:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/rena ... oFrom=list

K86
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata