Něco levnýho na měsíc

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 13. 6. 2018 20:40

Na měsíc si něco štípni na ulici :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 20:45

korola, karina, zadna neni?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 13. 6. 2018 20:47

_maty_ píše:https://auto.bazos.cz/inzerat/90481610/Skoda-Favorit-GLXi-rv94.php

Ty vole, ty sesle. Uplne jsem na to zapomnel. A ty stropni digitalky, to se mi taky vzdycky libilo. Bylo to jak z letadla :-)
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 20:48

si to mel rozstrelit driv no, bys mohl mit rx8 :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2018 20:58

Carsharing nefunguje, toyoty nikdo neprodává, mazdy prodávají jen morgoškáry. Našel jsem polo, ale komunikace s prodejcem příšerná.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 21:01

kup neco v polsku, to je asi nejbliz na normalni sanci na koupi
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2018 21:01

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 13. 6. 2018 21:04

tos_ píše:komunikace s prodejcem příšerná.

V tyhle cenovy necekej nic jinyho.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2018 21:07

No, pokud se zeptám zda je cena konečná nebo je třeba přičíst přihlášení a ekový*****, a napíšu to jak slušný a civilizovaný člověk se všmi patřičnými náležitostmi,a odpoví mi "auto je stále na prodej, víc info tel. blablabla", tak je asi něco špatně. Nebo minimálně já bych asi prodal, obzvlášť v týhle cenový, auto člověku, co ví co od toho může čekat a nemá dementní otázky typu kolik že to má fakt najeto a co všechno se tam může ***** a jestli je možnost to vzít na splátky. Jsem mimo?
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 21:07

kup neco v polsku, to je asi nejbliz na normalni sanci na koupi

-- 13. 6. 2018 22:09 --

tos_ píše:No, pokud se zeptám zda je cena konečná nebo je třeba přičíst přihlášení a ekový*****, a napíšu to jak slušný a civilizovaný člověk se všmi patřičnými náležitostmi,a odpoví mi "auto je stále na prodej, víc info tel. blablabla", tak je asi něco špatně. Nebo minimálně já bych asi prodal, obzvlášť v týhle cenový, auto člověku, co ví co od toho může čekat a nemá dementní otázky typu kolik že to má fakt najeto a co všechno se tam může ***** a jestli je možnost to vzít na splátky. Jsem mimo?

Rad bych ti napsal, ze mas pravdu, protoze mas, a nejses mimo, tak to napisu, na druhou stranu jsi hrozny pokrytec, protoze jsi dal inzerat na tu rozstrelenou miatu KDE SI NEUVEDL CENU!!!
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 6. 2018 21:19

Něco levnýho na Měsíc


Obrázek
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2018 21:25

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2018 21:27

:D To the moon :love:
evlo píše:kup neco v polsku, to je asi nejbliz na normalni sanci na koupi

-- 13. 6. 2018 22:09 --

tos_ píše:No, pokud se zeptám zda je cena konečná nebo je třeba přičíst přihlášení a ekový*****, a napíšu to jak slušný a civilizovaný člověk se všmi patřičnými náležitostmi,a odpoví mi "auto je stále na prodej, víc info tel. blablabla", tak je asi něco špatně. Nebo minimálně já bych asi prodal, obzvlášť v týhle cenový, auto člověku, co ví co od toho může čekat a nemá dementní otázky typu kolik že to má fakt najeto a co všechno se tam může ***** a jestli je možnost to vzít na splátky. Jsem mimo?

Rad bych ti napsal, ze mas pravdu, protoze mas, a nejses mimo, tak to napisu, na druhou stranu jsi hrozny pokrytec, protoze jsi dal inzerat na tu rozstrelenou miatu KDE SI NEUVEDL CENU!!!

Asi to tak dopadne, nakonec setam beztak přestěhuju. Cenu jsem neuvedl protože to není normální inzerát typu prodám to a hento ono tamto, je to sestřelenej vrak co je v něčem specifickej, tak proto, čekám na nabídky a pak se rozhodnu komu to dám.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2018 21:33

to si rika asi asi kazdej druhej, je to rozstrelene auto, mas urcit cenu, bohuzel, vymluvy
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 6. 2018 21:36

když si dáš práci a rozebereš to do regálu tak za jednotlivé položky dostaneš ve finále více než za celek
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků