Vybírám větší auto na přestavbu pro mini camper

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2018 15:47

to libero co jsi dal ty sambal, to je ve skutecnosti rychlejsi nez to libero :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 12. 4. 2018 17:51

snih-hzsol-10-.jpg
co toto? akorát to není pouze na mini camper ale na cimper camper, teda jestli nevadí, :D , Meta
Naposledy upravil metyn dne 12. 4. 2018 17:52, celkově upraveno 1
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 4. 2018 17:52

:mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jonny100 12. 4. 2018 18:43

Haha cimper camper :DD

No nicméně teď jsem se byl podívat na tohle:
https://auto.bazos.cz/inzerat/87943954/ ... 7-mist.php

Obeznámil jsem se s tím typem auta alespoň. Je to fakt veliké! Tam by se dala uspořádat party. To se mi vážně líbí. A ta spotřeba, vem to čert, na běžné pojíždění moje budu mít LPG a když vyrazím na expedici s partou do končin, kde o LPG neslyšeli, tak se o benál budeme dělit ...

No nicméně tenhle konkrétní kousek měl ten interiér v docela bídném stavu. Fakt mega zanedbané auto. Ty fota na inzerátu jsou samozřejmě vyumělkované tak, aby to působilo suprově, ale přijedete k tomu a je to nemilé překvapení. Nechápu proč jim stálo za to to dovážet z Německa (asi to bylo fakt za hubičku). Jakože asi po mechanické stránce, či co se bezpečnosti týče dobré (brzy brzdily, motor motoroval, ...) ale ten interiér byl celkem ruina. Všude se všechno rozpadalo, plastové díly upadané, klíma skoro neklímovala (to by se asi dalo opravit), jako měl jsem z toho pocit, že tím prostě jezdili lidi, kteří na to auto strašlivě srali. Všude všechno potrhané .... chyběla prostřední z té trojice sedaček... Ti týpci co to dováží z německa taky celkem zvláštní lidé, moc důvěry ve mě nebudili ... ale tak budiž, kupuju auto a ne je.

Ale jelo to celkem pěkně, na to jaký je to velikán to mělo i odpich.

Spíš bych se mrknul na ten Vyškov a Ty severní Čechy ... snad by to tam bylo lepší.
Semily - https://auto.bazos.cz/inzerat/88239722/ ... zinLpg.php
Vyškov - https://auto.bazos.cz/inzerat/87868116/ ... v-2000.php

Honza
jonny100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ajdamek 12. 4. 2018 20:45

Za 100t ti prodam santa fe 2. gen, z toho je camper za 30vterin, sklopit sedacky, hodit matraci a mas postel 140x200 :)
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 4. 2018 20:46

metyn píše:
snih-hzsol-10-.jpg
co toto? akorát to není pouze na mini camper ale na cimper camper, teda jestli nevadí, :D , Meta

:D :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jonny100 14. 4. 2018 08:13

Ajdamek píše:Za 100t ti prodam santa fe 2. gen, z toho je camper za 30vterin, sklopit sedacky, hodit matraci a mas postel 140x200 :)


Ajdamek díky za nabídku, ale myslím že toto není uplně auto pro mě. Já jsem šetřílek. Nemám peníze a ty co máím potřebuji investovat jinam. Navíc to asi žere taky hodně že? :) Ale díky.
jonny100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nekenieh 14. 4. 2018 17:43

V téhle třídě aut Sharan Galaxy Alhambra pod 100kilokorun jsou všechno spíš už vraky.
Jinak na tato auta se specializuje https://auto-na-miru.cz/#utm_source=fir ... cz-2158103
Pozor, servisně jsou tato auta poněkud dražší, pokud jsi chudá držgrešle, abys nelitoval.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod jonny100 16. 4. 2018 20:50

Nekenieh píše:V téhle třídě aut Sharan Galaxy Alhambra pod 100kilokorun jsou všechno spíš už vraky.
Jinak na tato auta se specializuje https://auto-na-miru.cz/#utm_source=fir ... cz-2158103
Pozor, servisně jsou tato auta poněkud dražší, pokud jsi chudá držgrešle, abys nelitoval.


Dražší na údržbu? Na tom jsi byl kde prosím tě? :) Proč zrovna tato? Auta kterých je plná republika, na každém vrakáči najdeš ...
A můžeš mi ukázat auto, u kterého když ji měla držgrešle to auto netrpělo? :) Co to je jako za argument?
Neber mě špatně, ale co to jako má být za rady :D.
jonny100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garážmistr 16. 4. 2018 20:59

jonny100 píše:Dražší na údržbu? Na tom jsi byl kde prosím tě? :)

Z nákladů posledních 200tis. km?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 4. 2018 21:10

jednu Alhambru (BRT) jsem asi 2 roky servisoval v rodině a už nikdy víc, stálo to obrovský kotel peněz.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 4. 2018 21:14

Já jednoho Sharana 2.0 TDi PD
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 4. 2018 21:26

Lukas063 píše:jednu Alhambru (BRT) jsem asi 2 roky servisoval v rodině a už nikdy víc, stálo to obrovský kotel peněz.

Jedna vlastovka..
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 4. 2018 21:28

nn, je jich mnohem, mnohem víc...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 17. 4. 2018 00:03

jonny100 píše:
Nekenieh píše:V téhle třídě aut Sharan Galaxy Alhambra pod 100kilokorun jsou všechno spíš už vraky.
Jinak na tato auta se specializuje https://auto-na-miru.cz/#utm_source=fir ... cz-2158103
Pozor, servisně jsou tato auta poněkud dražší, pokud jsi chudá držgrešle, abys nelitoval.


Dražší na údržbu? Na tom jsi byl kde prosím tě? :) Proč zrovna tato? Auta kterých je plná republika, na každém vrakáči najdeš ...
A můžeš mi ukázat auto, u kterého když ji měla držgrešle to auto netrpělo? :) Co to je jako za argument?
Neber mě špatně, ale co to jako má být za rady :D.


Mám to auto 12 let a kupoval jsem ho jako tříletý. A motor je to jediné, na co jsem nemusel šáhnout, (kromě spojky, pokud to někdo bere za součást motoru). Takže provoz na benzín/LPG považuji za dokonání ekonomického skonání tazatele, páč na servisu nic neušetří a navíc propálí v benálu.
Ale když do toho 60.000 vrazíš hned a pak každý rok tak minimálně dvacku, tak budeš (občas) i jezdit. Gumy nepočítám.
Nekenieh
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků