Přívěsný vozík od jakého výrobce?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dede 10. 4. 2018 05:14

Zdar chlapi,

potřebuju k práci velký vozík a za Boha se nemůžu rozhodnout od koho. Co se ptám po majitelích, ta kolikrát rozhodovala pouze cena a ani neznají parametry nebo konstrukci.

Budu kupovat 4metry, kola pod korbou, odnímatelné všechny bočnice, asi v hliníku a aby vzal aspoň 1500kg.

Doporučíte někoho?

Díky
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod Bigduck 10. 4. 2018 06:02

Za sebe ti doporučím s klidným svědomím Agados, mám cca 10 let, teď už odtahal druhý barák a vypadá absolutně v pohodě, za celou dobu akorát 2x žárovka, jinak jsem nic neřešil, pozink vypadá pořád jako nový (stojí těch 10 let venku), podlaha taky, náprava si zatím taky nesedla.

Když jsem si párkrát půjčoval velké vleky, tak to byly Agados nebo Vezeko a Agados mi přišel o fous lepší zpracováním.
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 4. 2018 10:17

Agados, už je z toho důvodu, že až se cokoliv vysere, seženeš na to v pohodě snad cokoliv.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 4. 2018 10:33

jj turbo, vstreky vsetko za par korun...akurat spojka s dvojhmotu vyjde drahsie, ale to vsade
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 4. 2018 10:40

woe :D

myšleno spíš ložiska, zadní sklo svítilny, svítilna jako taková, bubny, lanovody, pakny (+vnitřnosti do brzd)... je tam toho mraky
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 10. 4. 2018 10:43

glider píše:jj turbo, vstreky vsetko za par korun...akurat spojka s dvojhmotu vyjde drahsie, ale to vsade


Jako, že bych na ten vozejk naložil nějaký osmiválec, aby měla souprava lepší dynamiku..? :-D
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 10. 4. 2018 10:53

Pri zadaných parametroch sa mi pozdáva Agados DONA - M.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 10. 4. 2018 13:09

Teď jsem koukal, že Vezeko dává docela solidní slevy na skladový ležáky. A koupit za 75tis. poskládanej Agados nebo za 60tis. skladovku už je solidní rozdíl. Ale i tak je ta cena děsná. :(
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod DaciaFan 10. 4. 2018 14:24

je to vozejk, sel bych po cene. skoda ze vozejky nedela hyundai
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 4. 2018 16:15

tím bych si nebyl tak jistý, raději bych bernkl Vošickému jestli by to v Noškách nesfoukli, třeba někdy v sobotu kdzž ty pátky jsou na hovénko :D , Meta
metyn
Veterán


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků