Fiat Doblo T-Jet -- má někdo?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 3. 2018 19:23

Myslite, ze je dobry napad kupit? Chceli by sme 7miestnu verziu a veru s tymi posuvnymi dverami je tych aut hodne malo.
Ked teda neratame velke dodavky, ale tie su v nafte a su hodne drahe. Benzin chceme, lebo mame rel.maly najazd. Imponuje mi aj fakt, ze to je nepriamy vstrek bez filtra p.č.
Mam trochu strach ani tak nie o kvalitu, ako cenu servisu a zostatkovu hodnotu.

Ma niekto Doblo s tymto motorom?
Naposledy upravil alfas123 dne 12. 3. 2018 19:23, celkově upraveno 1
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2018 19:23

Co nove berlingo a partner. Sou krasne
anonymni

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 3. 2018 19:25

Nove pridu do predaja v sept.a netusim ani vybavu ani cenu. Dosluhujuce Berlingo nie je v 7m v benzine. Navyse ma zlu povest. A je kratsie
Naposledy upravil alfas123 dne 12. 3. 2018 19:27, celkově upraveno 1
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2018 19:26

Nove je i prodlouzene. Ma vybavu jak osobak. Povest ma stejnou jako doblo
anonymni

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 3. 2018 19:29

No ale netusim cenu. Mal som na mysli povest benzinoveho motora 88kW 1.6
Berlingo v nafte je legenda.
Keby som poznal cenu, mozno by som pockal do septembra ale je otazka kedy ich zacnu dodavat z vyroby. Doblo je inak tiez predlzene ale ta nema 7miest:-)
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2018 19:31

Jak nespechas tak to ridknes. Dle mejo cena bude driv
anonymni

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 3. 2018 19:37

Goes: sice sa paci, ale Citroen ma trosku problem s cenotvorbou. Importer si vymysli akciu na skladovky a ked chces rovnake auto do vyroby, lebo chces namiesto vyklopnych delene dvere alebo nejaky balicek za 5tisic, tak auto zrazu uz stoji o 70t Kc viac.
U Fiatu som dostal dobru cenu a myslim, ze T-jet je urcite lepsi motor ako Puretech. Ako som pisal, naftu nechcem.
Dik za reakciu :-)
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2018 19:38

Hele dobleňm chybu neudelas tjet motor na pohodu. Takze pokud ti auto vyhovuje tak dobra volba.
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 3. 2018 19:40

Nove berlingo vypada cajk a opel combo taky :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 3. 2018 19:44

Skusal som len predlzenu verziu s naftou. Preto zhanam niekoho, kto ma Doblo s tymto motorom.
Samotny motor som skusal v inom Fiate.

Samozrejme je to stale kompromis. :-)

A co zostatkova hodnota?
alfas123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2018 19:47

Jak dlouho si to chces nechat? Pokud vic jak 5 let tak to neres
anonymni

Odeslat příspěvekod zelvotron 12. 3. 2018 21:13

Doblo je divný krom toho že je hnusný, tak ačkoliv je to široký jak kráva tak řidič se spolujezdcem sedí na sobě namáčknutý veprostřed jak v maluchu, přitom po stranách má každej 15 cm místa že málem nedosáhne na opěrku na dveřích.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jara.bor 12. 3. 2018 21:21

Já už byl rozhodnutý pro tipo kombi, než jsem objednal tak se mi změnili priority a došel jsem až ke krátkému Doblu panorama s 1.4T-Jet pro které jsem tak nějak z 90% rozhodnut. Došlo na to, že auto musí být osobní dodávka s benzínovým motorem. Ve výběru byly Caddy, Berlingo-Partner, Dokker, Tourneo Conect, Dobló.
-Caddy pěkný, ale o dost dražší a motor TSI-přímý vstřik což na krátké trasy na prd a pořád ten zpropadený S&S který mě maximálně irituje :-D , takže vypadl z výběru.
- Berlingo-Partner pěkný, cena dobrá, ale motor 1.6VTi ze kterého jsem dostal strach po všem co jsem se o něm dočetl. A na tu váhu auta ten výkon taky nic moc. Nový budou až na podzim, ale benzín jen 1.2 pure tech čili taky nic.
- Dokker- cena dobrá, vzhled no je to holt fakt levný oproti konkurenci a dle toho taky vše vypadá. Jinak proti Dacii vůbec nic nemám.
- Ford Tourneo - ten se mi ze všech líbil nejvíce, ale po otevření ceníku s tím, že mají jen litroví tříhrnek a tři áčtyřky příplatkové výbavy jsem se z té ceny málem vyvrátil. Škoda Forda :D
-No a na konec tedy Dobló líbit se mi začalo až po delší době je to taková nakopnutá koza ale dobrý, je to Ital z Turecka takže spolehlivost je trochu ve hvězdách. A hlavně ten motor 1.4 T-jet je to klasika benzín s turbem,vstřikování MPI, žadné EGR ani dvouhmoty ni vyvažováky na tento úkor to jen trochu více papá. Kluci co o tom motoru na fóru psali tak že by neměl mít žádný vážný problém. Takže na váhu a velikost auta to sice nebude žádný sporťák což u Dobla opravdu nečekám ale 88Kw a 200Nm by na normální jízdu mělo snad postačovat.
Chtěl jsem než to objednám ještě tady na fóru také rozhodit sítě jestli s ním má někdo v této motorizaci nějaké zkušenosti, jestli se něco sype a jestli mě tu kluci ve výběru utvrdí nebo naopak.
Díky za cenné info.
jara.bor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 3. 2018 21:25

Hele ja to auto dvakrat videl. To je stejne jako kdyz s tim nekdo najede 100tkm. Takze co reknu ma vahu - kup. Je to dobra volba.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 12. 3. 2018 21:51

A oslovit dealera Fordu jsi zkoušel? Ceník je jedna věc, realita jiná.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků